suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 21:26


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 02 kwi 2015, 11:31 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 09:58
Posty: 9
Taksówka taksówce nie równa. Różne modele i marki samochodów mogą pełnić rolę taksówek, więc ważniejsze jest to jakim konkretnie samochodem chcemy pojechać na uroczystości ślubne. W końcu to środek transportu jest tutaj istotny, a fakt, że jest taksówką ma drugorzędne znaczenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 06 kwi 2015, 19:15 
Offline

Dołączył(a): 06 kwi 2015, 19:12
Posty: 1
Lokalizacja: Katowice
Według mnie taksówka to średni pomysł. Ja bym się na to nie zdecydowała...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 23 kwi 2015, 09:11 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Chociaż jakieś urozmaicenie! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 24 kwi 2015, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 16 kwi 2015, 19:19
Posty: 3
Taksówka nieee. Słaby pomysł dla mnie beznadziejny. Co w nim jest fajnego? Taksówka według mnie do takich rzeczy się nie nadaję. Lepiej coś innego wybrać coś bardziej efektywnego. Taksówka na pewno taka nie jest. Słaby pomysł, trzeba dalej szukać żeby lepiej było.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 11 maja 2015, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2015, 22:55
Posty: 1
Taxi Fiat 125p, klasyk z duszą ;)

rozwody warszawa


Ostatnio edytowano 18 lis 2015, 08:00 przez MartaMa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 15 maja 2015, 17:50 
Offline

Dołączył(a): 15 maja 2015, 17:47
Posty: 4
No nie mów, że ten samochód..Przecież tym właśnie samochodem moja szwagierka jechała do swojego ślubu i naprawdę była bardzo zadowolona tym samochodem. Chętnie sobie przy nim robiła zdjęcia do albumów. Naprawdę z tych samochodem to same dobre wspomnienia. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 02 cze 2015, 15:02 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 14:49
Posty: 8
Jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Ale gdyby była taka z wyglądu 'taksówkowa' jak za granicą, te żółte, to byłoby to intrygujące i ciekawe. Ale jak taka zwykła z PL to trochę niespecjalnie by mi się spodobał ten pomysł. Ale czy się komuś podoba, czy też nie... Najważniejsze, aby nam się podobało.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 22 cze 2015, 08:52 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 11:29
Posty: 20
wolałabym limuzynę z taksówki niż pójście na nogach. Ostatnio na weselu para młoda miała do przejścia półtorej km i szli. Wszystkie zaproszone kobiety jęczały całą drogę bo wiadomo w szpilkach po nierównej powierzchni to koszmar. Sama panna młoda ledwo szła. Jej było mi szczególnie szkoda i dziwie się, że organizatorki jej nie pomogły


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 23 cze 2015, 09:22 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 11:12
Posty: 6
Właśie myślę , że nie , przed chwilą w innym temacie to komuś odradzałem;) . Taksowka taka tez bedzie miaa niewspólmierne koszty w stosunku do efektu. I do tego mają takie skojarzenia... ja wiem... przepraszam , ale- mafijno- pogrzebowe. Odradzam wam zdecydowanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Taksówką do ślubu
PostNapisane: 23 cze 2015, 09:24 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 11:12
Posty: 6
marcelkurczyk napisał(a):
paqito napisał(a):
Moja znajoma wynajęła do ślubu samochód z firmy taksówkowej. Luksusowa limuzyna z eleganckim kierowcą. No ale nie jestem pewna,czy to dobry pomysł. Co myślicie? :?:


Jak dla mnie świetny pomysł!
My planujemy jechać bryczką - tak tradycyjnie troche :)


Bryczka jest super pomysłem! I trochę retro i ekstrawagancki i do tego bardzo zachęcający wizualnie , bo przecież bedzie pięknie przystrojona , a konie zawsze są piękne. Do tego jeszcze przygotowane specjalnie pod ślub... Szkoda , że ja nie mam takiej możliwości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group