suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 04 cze 2024, 17:00


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 15 gru 2010, 20:32 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ooo ta byłaby super, a róż nawet na ciemniejszym samochodzie dobrze by się prezentował :)
a co myślicie o czerwonym kolorze samochodu do slubu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 15 gru 2010, 21:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Jechać do ślubu niekoniecznie bym chciała ;) ale znajoma miała sesję zdj. w plenerze na motorze właśnie i całkiem fajnie to wyglądało. Młodzi gdzieś po kolorowych łąkach sobie jakimś wypasionym motorem śmigali :D
Co do koloru czerwonego, to osobiście wolałabym już bordowy, ale to do np czrnego, czy białego samochodu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 16 gru 2010, 08:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Dla mnie kolor nie jest jakby wyznacznikiem wyboru samochodu. Po prostu musi mi sie podobać. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 16 gru 2010, 10:23 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
dla mnie model samochodu ma znaczenie jak i kolor, co z tego ze auto kształtem będzie ładne a kolor np żółty czy pomarańczowy :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 16 gru 2010, 12:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
magda0307 napisał(a):
ooo ta byłaby super, a róż nawet na ciemniejszym samochodzie dobrze by się prezentował :)
a co myślicie o czerwonym kolorze samochodu do slubu?


dla mnie wszystko zależy od koncepcji ślubu.
np. Liszowska jechała jakimś sportowym autem (chyba jej narzeczonego), a za nią wiele innych sportowych aut w przeróżnych kolorach; wtedy jak dla mnie czy młodzi jadą w czerwonym czy niebieskim nie ma większego znaczenia :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 16 gru 2010, 16:05 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no ale wiesz oni chcieli być oryginalni, jesli wszyscy goscie by mieli auta w takim stylu to oki ale jak u mnie goście będę mieli zwyczajne auta to ja nie wyskoczę z jakimś pomarańczowych heheh


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 16 gru 2010, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
no ale wiesz oni chcieli być oryginalni, jesli wszyscy goscie by mieli auta w takim stylu to oki ale jak u mnie goście będę mieli zwyczajne auta to ja nie wyskoczę z jakimś pomarańczowych heheh


Beti tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Ty wolisz ciemne i pojedziesz ciemnym. I będzie to najpiekniejsze auto na świecie w tym dniu. Niezaleznie od tego czy twoim babciom i ciociom będzie się on podobał. bęzie najpiękniejszy, bo to będzie Wasz samochód slubny :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 16 gru 2010, 18:45 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
oj chyba nie do końca nasz bo wypożyczony hehehe

to taki mały żarcik :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 19 gru 2010, 21:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja to wole motory od samochodów ale raczej nie uda mi sie przyjechać na jednym do slubu ale oglądałam gdzieś filmik jak podjechał sliczny samochód ładnie przybrany wyszedł z niego świadek otworzył tylne drzwi a ty zamiast młodych wyszedł taki typowy rock&rollowiec z brodą i w skórze rodzice wpadli już w panikę goście zaczęli szeptać a po chwili młodzi wjechali na takim wielkim starym Harleyu :) to sie nazywa wielkie wejście ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czym do ślubu
PostNapisane: 20 gru 2010, 08:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Ja to wole motory od samochodów ale raczej nie uda mi sie przyjechać na jednym do slubu ale oglądałam gdzieś filmik jak podjechał sliczny samochód ładnie przybrany wyszedł z niego świadek otworzył tylne drzwi a ty zamiast młodych wyszedł taki typowy rock&rollowiec z brodą i w skórze rodzice wpadli już w panikę goście zaczęli szeptać a po chwili młodzi wjechali na takim wielkim starym Harleyu :) to sie nazywa wielkie wejście ;)



ale oni wyjechali z tego auta, z tyłu?? Musiało to wyglądać! chociaż pewnie rodzina nie była jakaś mega zaskoczona, bo zawsze zrobią to miłośnicy jednośladów :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group