suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:59


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Życie po ślubie
PostNapisane: 03 gru 2010, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 09:50
Posty: 15
W wielu artykułach na temat życia młodych małżeństw specjaliści piszą, że po ślubie wiele się zmienia, że wspólne zamieszkanie razem (jeśli ktoś nie zdecydował się na to przed ślubem) często rewiduje nasze poglądy na drugą osobę, że można się rozczarować, zawieść, że pojawiają się pierwsze problemy z prozą życia... Jak to u Was wygląda? Jesteście zadowoleni z życia poślubnego, czy macie dylematy odnośnie przyszłości?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 03 gru 2010, 17:46 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Ja jeszcze przed ale mysle ze chyba az tak wiele to sie nie moze zmienic ;) Gorzej jesli ktos bierze slub po krotkiej znajomosci :?
Ja jestem z moim narzeczonym 7 lat razem i mysle ze chyba az tak wiele juz nas nie moze zaskoczyc :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:31 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
A wiekszosc młodych małzeństw ktore znam twierdzi że nic sie nie zmienia.. przynajniej nie na gorsze:) Wystarczy chyba ustrzec sie przed monotonia codziennego życia:))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
sitka napisał(a):
A wiekszosc młodych małzeństw ktore znam twierdzi że nic sie nie zmienia.. przynajniej nie na gorsze:) Wystarczy chyba ustrzec sie przed monotonia codziennego życia:))

Monotonnia moze zniszczyc nawet nie formalny zwiazek :|
Wspolne pasje,tematy do rozmow,wyjscia ktore wzmacniaja i odbudowuja ta "iskre" i wydaje mi sie ze bedzie ok :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 06 gru 2010, 09:21 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:11
Posty: 24
Nic nie dzieje się bez przyczyny,a w każdy związek, czy to w przyjaźń czy też miłośc trzeba włożyc wiele pracy i starac się, by dobrze to fukcjonowało.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 07 gru 2010, 11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
U nas na pewno wiele się nie zmieni. już teraz mamy wpsolny smaochod, wspolne oszczędności, wpolne meble, aparat i tysiace innych rzeczy. Kupujemy wszystko wspolnie, ale nie rozliczamys ie też co do złotówki. Oczywiscie też mieszkamy razem... choć nie powiem by na początku nie było kryzysu... najważniejsze jednak to przetrwać-pozniej bedzie tylko z górki! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 07 gru 2010, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ja mieszkałam przez 2 miesiące i powiem że byłam strasznie zadowolona.. jednak musiałam wracać na studia a to 200 km wiec tu wynajmuje :) jedna wada mieszkania razemto że przytyłam troche a teraz musze to jakoś zrzucić :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 07 gru 2010, 12:51 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 09:50
Posty: 15
Ewciu, ja też przytyłam, niestety;) Co najlepsze chyba to po części kwestia zadowolenia z życia, bo mieszkając z poprzednim facetem schudłam okropnie, mimo że jadłam tłusto i niezdrowo, a teraz jem całkiem zdrowo - no i nadmiar;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 08 gru 2010, 10:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
My z kolei lubimy dobrze zjeść. Oboje gotujemy i kombinujemy na milion sposobów. Przytyłam już wcześniej-odkąd zmieniłam pracę na siedzącą...
Ale rzeczywiscie czytałam ostatnio, ze po ślubie ludzie tyją. Jest to też związane z tym, ze mamy juz poczucie stabilizacji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 08 gru 2010, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 09:50
Posty: 15
To też, inna rzecz to brak czasu na inne rzeczy poza pracą i ukochaną osobą. Singlom łatwiej uprawiać sporty, bo mają nadmiar wolnego czasu w pustym domu, z ukochaną osobą zawsze jest co robić i trudno się zmotywować do tego, żeby pójść na basen jeśli np. mąż czy żona nie pływa, a na co dzień brak czasu dla siebie nawzajem...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group