suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 09:22


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 01 sie 2013, 12:31 
Offline

Dołączył(a): 01 sie 2013, 12:10
Posty: 2
My nie mieszkaliśmy razem przed ślubem, małżeństwem jesteśmy ponad miesiąc i strasznie nas cieszy tak upragniona i wyczekiwana bliskość na okrągło :) Bardzo dobrze się dogadujemy, tzn. nie spijamy sobie z dzióbków, często się kłócimy, ale są to konstruktywne kłótnie, szybko się godzimy, ale nie o tym chciałam ;P zmierzam do tego, że mimo tak krótkiego życia dużo rzeczy mamy już połapanych: podział obowiązków, plan dnia, itp. jest lepiej, niż mogłam sobie wymarzyć :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 02 sie 2013, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 17 lip 2013, 18:28
Posty: 3
ewaa85 napisał(a):
My nie mieszkaliśmy razem przed ślubem, małżeństwem jesteśmy ponad miesiąc i strasznie nas cieszy tak upragniona i wyczekiwana bliskość na okrągło :) Bardzo dobrze się dogadujemy, tzn. nie spijamy sobie z dzióbków, często się kłócimy, ale są to konstruktywne kłótnie, szybko się godzimy, ale nie o tym chciałam ;P zmierzam do tego, że mimo tak krótkiego życia dużo rzeczy mamy już połapanych: podział obowiązków, plan dnia, itp. jest lepiej, niż mogłam sobie wymarzyć :D


skoro tak to wypada życzyć wszystkiego najlepszego :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 12 sie 2013, 05:21 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2013, 06:45
Posty: 21
Po ślubie żyje nam się jak w bajce,jesteśmy sobą zafascynowani i nastawieni na to by sprawiać radość sobie wzajemnie.Jest cudnie,warto było na to czekać tyle lat.Za kilka dni zamieszkamy w wynajętym domu,wreszcie żyjąc po swojemu.Sielanka trwa :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 13 sie 2013, 06:21 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Ta sielanka po ślubie to świetna sprawa, u nas już 2,5 miesiąca same radosne dni, pełne miłości i spokoju :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 16 wrz 2013, 13:04 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2013, 12:58
Posty: 4
Sielanka to może nie, ale kompletne szczęście tak :) Kłócimy się czasem i sprzeczamy, ale to zupełnie normalna sprawa. Dzięki temu do perfekcji opanowaliśmy już sztukę godzenia się :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 18 paź 2013, 10:47 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2013, 14:41
Posty: 51
kłótnie oczyszczają atmosferę!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 23 paź 2013, 11:05 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Dokładnie - nie ma co się martwić o kłótnie i sprzeczki. Należy się martwić, gdy ich nie ma ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 30 lis 2013, 20:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2013, 18:27
Posty: 18
Tak z innej beczki, ale na pewno przyda się każdemu ;)

Przygotowując się do roli małżonka warto nauczyć się prawidłowego przedstawiania męża i żony. Wystrzegajmy się w sytuacjach publicznych serdeczności typu: „mój Króliczek” czy „moja Dziubdziusia”. Przedstawiając mówmy krótko: „moja żona” czy „mój mąż”. Czynimy tak zarówno w obecności małżonka, jak też gdy tylko o nim wspominamy.
Określenie „małżonek” lub „małżonka” zarezerwowane jest tylko dla mężów i żon innych osób. Na przykład mówimy do nowego znajomego: „nasze żony znają się z pracy, a ja też miałem przyjemność poznać pańską małżonkę”. Znajomy odpowiada: „moja żona wielokrotnie mi o panu opowiadała, zaś z pana małżonką poznałem się kiedyś na balu dobroczynnym”.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 02 gru 2013, 09:23 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Przy czym "małżonek", "małżonka" to określenie kogoś, kto jest dla nas ważny, np. szefa, przyjaciela :)
Do przechodnia na ulicy raczej nie mówi się używając takich wyrażeń.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Życie po ślubie
PostNapisane: 05 gru 2013, 10:54 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2013, 10:48
Posty: 1
po ślubie jest jak i przed ślubem, tyle że z papierkiem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group