suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:16


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 13 sie 2013, 06:20 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
marzena, każdy robi to, na co go stać i na co ma ochotę. Ja nie chciałam po kilku latach żałować, że nie zdecydowaliśmy się na wesele z prawdziwego zdarzenia, bo było naprawdę super i będzie co wspominać na starość. A uwierz mi, że podana przeze mnie kwota to jeszcze nie tak dużo :) Ludzie są w stanie wydać na wesele o wiele, wiele więcej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 20 maja 2014, 12:18 
Offline

Dołączył(a): 20 maja 2014, 11:50
Posty: 13
A czy któraś z obecnych an forum zajmuje się na przykład zawodowo weselami? Pytam, ponieważ chciałabym wiedzieć, czy wesela w ogóle się zwracają... :) Oczywiście, jeśli zwróci się 90%, to jest to i tak jak najbardziej zwrot w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ale czy zdarza się, że wesela przynoszą nam jakiś zysk?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 26 maja 2014, 06:38 
Offline

Dołączył(a): 10 maja 2014, 22:23
Posty: 5
Jeśli chcesz zrobić wesele żeby się zwróciło to lepiej go nie rób w siedemdziesięciu procentach koszty wesela przewyższają wartość prezentów, ale przecież nie dla zysku robi się wesele, czy nie?

____________________
Zapoznaj się z stronką http://odmianamieszkania.tumblr.com/ warto odzwiedzić!


Ostatnio edytowano 04 lis 2014, 14:01 przez adina89, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 03 lip 2014, 14:39 
Offline

Dołączył(a): 03 lip 2014, 14:34
Posty: 1
Bardzo dobry temat, przyda się bo też jesteśmy na etapie planowania i raz po raz okazuje się, że o czymś zapomnieliśmy lub się przeliczyliśmy z kosztami. My mamy nadzieję się zamknąć w 20 tys., no maksymalnie z 25 i z tego co wiem, to u nas w rodzinie jest to taka "norma".

____________________
Sprawdźcie nas, a nie pożałujecie. Oferujemy pozyskiwanie kapitału w atrakcyjnych cenach.


Ostatnio edytowano 15 sty 2015, 16:31 przez ecocarmel93, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 25 lip 2014, 12:41 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2014, 21:23
Posty: 5
większość par to chyba robi wesela po to, żeby na nich zarobić. przecież ślub i wesele to dobrowolna sprawa [ja tak uważam], a coraz częściej czytam na forach, że zrobił się z tego niezły sposób na zarabianie pieniędzy. wstyd.

____________________
Jak zwał tak zwaw http://scriptogr.am/zdrowyfitness/post/dzis-zdrowotny-fitness u nas najtaniej!


Ostatnio edytowano 01 lut 2015, 18:26 przez proherminia97, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 29 lip 2014, 14:38 
Offline

Dołączył(a): 29 lip 2014, 14:25
Posty: 4
Wręcz przeciwnie, większość par robi wesela ponieważ tak nakazuje "tradycja". Trochę zresztą dziwna. A co do pytania o zwrot. To jest bardzo dobra inwestycja, ponieważ okazuje się, że wesele jednak nawet jeżeli zwróci się w tych 70%, to i tak warto je wyprawić. Oczywiście jeśli ma się fajną rodzinę z którą utrzymuje się kontakt. Czy dobrych znajomych. Wtedy warto robić wesele, ponieważ to chyba jedyny moment kiedy możemy wszyscy się spotkać. W wielu sytuacjach, takie spotkanie jest jednocześnie pierwsze i ostatnie. Więc zdecydowanie warto je robić. Nie dla kasy, ale tak jak napisałem. Jeżeli zwróci się nawet w połowie, to uważam, że do dobrej rodziny i dobrych znajomych, było warto.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 06 sie 2014, 12:12 
Offline

Dołączył(a): 06 sie 2014, 11:57
Posty: 8
Zgadzam się z przedmówcą. Nic dodać, nic ująć.

Przede wszystkim nie wyobrażam sobie ślubu bez wesela. W moim wypadku będzie to jedyna chwila, kiedy rodzina spotka się w tak dużym gronie. Możliwe, ze rzeczywiście pierwszy i ostatni raz. Dla takich chwil warto zrobić taką imprezę. Nie mówiąc już o tym, że pamiątka będzie na całe życie ;]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 15 lut 2015, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2014, 22:30
Posty: 6
U nas było skromnie - wesele poniżej 50 osób, wiele rzeczy załatwianych po znajomości, moja sukienka kupiona używana, winietki i dekoracje robione samemu, a i tak poszło chyba kilkanaście tysięcy. Jak chce się wesele i ślub to się chyba taniej poprostu nie da.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 23 lut 2015, 15:07 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2015, 14:54
Posty: 5
Niestety nie da się tanio... Chyba, że będziemy zapraszać tylko bogatą cześć rodziny. Ale to trochę głupie... Takie jest moje zdanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: już po...podsumowanie kosztów...
PostNapisane: 07 kwi 2015, 21:19 
Offline

Dołączył(a): 03 lut 2015, 12:46
Posty: 5
ślub mojej siostry kosztował ponad 40 tysięcy a było 120 osób, ale wesele było dość wystawne. Za to osatnio byłam na fantastycznym weselu koleżanki, nie było przepychu, stoły się nie uginały, raczej wszystkiego w sam raz i tak z klasą ale skromnie. Było 100 gości a wesele ich ponoć wyniosło 20 tysięcy więc widocznie można i tak:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group