suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 08:55


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Teren nas działce
PostNapisane: 23 maja 2015, 23:01 
Offline

Dołączył(a): 09 maja 2014, 15:31
Posty: 8
Z racji, że mamy mieszkanie po mojej babci, które już czeka na nas odremontowane, planujemy kupić coś gdzie moglibyśmy spędzać letnie weekendy. Mamy na oku taką działkę rekreacyjną, która wymaga kilku przeróbek. Sam domek jest w miarę w porządku,ale do terenu wokół będziemy potrzebowali granity, krawężniki i trochę inne kamienia. Wpadliśmy na pomysł,iż takie rzeczy będzie miała kopalnia kamienia. Sądzicie czy to dobry pomysł i czy taka kopalnia sprzeda mi niewielką ilość?


Ostatnio edytowano 22 lip 2015, 14:14 przez ShaniMistrz88, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Teren nas działce
PostNapisane: 26 maja 2015, 20:33 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2014, 11:24
Posty: 1
w sumie nigdy nie słyszałam, żeby kopalnia sprzedawała bezpośrednio w małych ilościach kamień, ale przecież dowiecie się o tym jak zadzwonicie do nich, podejrzewam, że wszystko zależy od ilości kamienia, który byście od nich zamówili, moim zdaniem powinniście przeliczyć również koszty czy kupowanie bezpośrednio jest dla was bardziej opłacalne niż od zwykłego sprzedawcy:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Teren nas działce
PostNapisane: 27 maja 2015, 20:06 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2014, 10:05
Posty: 4
Logika by wskazywała, że u bezpośrednio u producenta jest najtaniej. Nie wiem tylko, czy prowadzi on sprzedaż detaliczną. Możliwe, że jako takich gotowych wyrobów nie sprzedaje, ale np. może ma w ofercie jakieś odpadki z produkcji płyt. Myślę, że to całkiem fajne rozwiązanie. Takie nieregularne płytki fajnie wyglądają na działce. Ale żeby się czegos dowiedzieć musisz zadzwonić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Teren nas działce
PostNapisane: 28 maja 2015, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 09 maja 2014, 15:31
Posty: 8
A myślicie, że w sklepie sieciówce budowlanej znajdę te wszystkie kamienie? Bo oczywiście zadzwonię do najbliższej kopalni czy sprzedają w detalu, ale może się przecież okazać,że w markecie będzie taniej, bo oni biorą dużo większe ilości niż malutki detalista.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Teren nas działce
PostNapisane: 30 maja 2015, 21:14 
Offline

Dołączył(a): 30 maja 2014, 06:58
Posty: 7
Odnośnie sieciowych sklepów budowlanych to zależy w którym, bo w jednych jest większy wybór a w innych mniejszy. Zawsze możesz kupić to co trzeba w różnych sklepach tylko też nie wiem jak będzie z transportem, bo do osobowego auta trudno będzie załadować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Teren nas działce
PostNapisane: 04 wrz 2015, 11:42 
Offline

Dołączył(a): 04 wrz 2015, 11:07
Posty: 1
Nie wiem czy w kopalni można kupić małe ilości kamieni, musiałbyś się dowiadywać. Czasem ktoś się ogłasza, że odda kamienie z ogrodu, warto poszukać takich ogłoszeń bo często jest za darmo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Teren nas działce
PostNapisane: 15 paź 2015, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2015, 13:45
Posty: 8
To zależy od kopalni. Najlepiej byłoby, gdybyście mieli tam kogoś znajomego - wtedy na pewno nie byłoby problemu :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group