Forum ślubne | Forum weselne
http://forum.terazslub.pl/

Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita?
http://forum.terazslub.pl/viewtopic.php?f=36&t=2145
Strona 1 z 1

Autor:  PRODEANNE93 [ 07 maja 2015, 09:13 ]
Tytuł:  Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita?

hej:) czy byliście lub planujecie podróże poślubne? jakie miejsca najczęściej wybieracie i jaką sumę i ile dni przeznaczacie na taką podróż? My właśnie się zastanawiamy, co zrobić, bo na pewno chcemy gdzieś pojechać i odpocząć, ale nie mamy pojęcia gdzie.. tzn jakiś pomysł jest, ale nie wiem czy się skusić czy nie... myśleliśmy, żeby odwiedzić Karpacz i tam zarezerwować na tydzień jakiś hotel z ofertą spa, może też basen, by się znalazł w hotelu to byłoby fantastycznie:) Myślicie, że warto? Polecicie jakiś hotel z wyższej półki?

Autor:  proherminia97 [ 10 maja 2015, 15:50 ]
Tytuł:  Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita

Oczywiście, że może być. Powiem więcej - w Polsce jest tyle mało popularnych miejsc, które są niesamowicie piękne że półroczna podróż poślubna mogłaby być dla was za krótka. Jest sporo blogów na ten temat, opisują i odkrywają różne zakamarki kraju, polecam przejrzeć, nastepnie sprawdzić bazę hotelową w okolicy i cieszyć się wyjazdem :)

Autor:  HiperYvone77 [ 12 maja 2015, 12:18 ]
Tytuł:  Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita

My na miejsce podróży poślubnej wybraliśmy Grecję. Piękne widoki, super jedzenie, przemili ludzie - niezapomniane wspomnienia. Ale znajomi byli po ślubie w Karpaczu właśnie w jakimś pięknie położonym hotelu ze spa i wrócili także zadowoleni. Tak więc nasze polskie góy to także super miejsce na podróż poślubną.

Autor:  PRODEANNE93 [ 14 maja 2015, 22:33 ]
Tytuł:  Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita

Jednak myślimy o czymś w Polsce,bo środki finansowe nie pozwalają na zagraniczne wojaże, a do tego mój przyszły mąż nie cierpi latać samolotami. Cały czas kusi nas ten Karpacz, bo jednak widoki piękne, okolica malownicza tylko musimy wybrać naprawdę dobre hotel, bo chcemy się zrelaksować, po ślubnej bieganinie.

Autor:  makarena00 [ 15 maja 2015, 10:54 ]
Tytuł:  Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita

My przeżyliście fajne chwilę w hotelu w białobrzegach i naprawdę można spędzać miło czas w europejskim standardzie i jeszcze skorzystać z atrakcji jazdy konnej i nie tylko :)

Autor:  Lechoslawa97 [ 15 maja 2015, 12:03 ]
Tytuł:  Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita

Ja też jestem wielką fanką spędzania wakacji, weekendów i różnych innych wyjazdów właśnie w Polsce ... a Karpacz wydaje mi się być idealnym miejscem, sama jeżdżę tam bardzo często ponieważ mam zaledwie 170 km i czasami zdarza się że jadę nawet na jeden dzień.... co do bazy noclegowej naprawdę jest w czym wybierać, a jeżeli pytasz o hotele z górnej półki z basenem to Greno będzie idealnym wyborem np http://hotelgreno.pl/basen.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/