suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:23


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaki materiał jest najlepszy na pościel?
PostNapisane: 28 mar 2015, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2015, 11:00
Posty: 5
Witam :) Od kilku tygodni jestem szczęśliwą mężatką i własnie urządzamy wspólne mieszkanko. Wszystko już mamy oprócz najważniejszego - sypialni ;) Przede wszystkim potrzebna mi jest dobra jakościowo pościel na nietypowo dużą kołdrę 200x220 cm. Ciężko mi znaleźć coś tak dużego, ale przede wszystkim nie wiem na jaki materiał się zdecydować. Czy pościel flanelowa będzie dobrym rozwiązaniem, czy raczej na przykład satynowa? Jaką wy macie pościel w domu? Który materiał będzie najwygodniejszy?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaki materiał jest najlepszy na pościel?
PostNapisane: 31 mar 2015, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2015, 21:42
Posty: 1
Przyda się i jedna i druga :) satynowa na lato, bo jest przepiękna ale trochę zimna, za to flanelowa na zimę, bo jest bardzo ciepła i przyjemna, ale nie jest aż tak ładna wizualnie. Bardzo dobrze, że macie taką dużą kołdrę, bo nie będzie problemu z zabieraniem jej sobie w nocy. Powodzenia w urządzaniu sypialni i w ogóle całego mieszkania.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki materiał jest najlepszy na pościel?
PostNapisane: 04 kwi 2015, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2015, 16:44
Posty: 6
Osobiście uwielbiam pościel satynową, ale jak ktoś już wcześniej napisał - to rozwiązanie wyłącznie na lato. Zimą sprawdzi się grubsza pościel flanelowa. Generalnie zazdroszczę urządzania mieszkania, ja mam to już za sobą, a wspominam z radością dobieranie tych wszystkich dodatków, w tym także pościeli :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki materiał jest najlepszy na pościel?
PostNapisane: 07 kwi 2015, 10:03 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2015, 14:55
Posty: 7
KoszernyNiewierny napisał(a):
Przyda się i jedna i druga :) satynowa na lato, bo jest przepiękna ale trochę zimna, za to flanelowa na zimę, bo jest bardzo ciepła i przyjemna, ale nie jest aż tak ładna wizualnie. Bardzo dobrze, że macie taką dużą kołdrę, bo nie będzie problemu z zabieraniem jej sobie w nocy. Powodzenia w urządzaniu sypialni i w ogóle całego mieszkania.

Wspomniany rozmiar jest raczej standardowy, więc myślę, że nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem takiej kołdry:) Moim zdaniem satynowa pościel jest piękna, ale niestety ma jeden minus, bo jeżeli mamy szorstkie pięty lub suchą skórę to spanie pod taką pościelą nie jest zbyt przyjemne;/ Ja wolę osobiście flanelową lub po prostu bawełnianą:) Można znaleźć naprawdę fajne wzory i kolory:)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki materiał jest najlepszy na pościel?
PostNapisane: 08 kwi 2015, 17:18 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2015, 09:43
Posty: 8
Wzorów rzeczywiście można znaleźć mnóstwo, więc tym bym się w ogóle nie kierowała. Pościel satynowa jest trochę wymagająca, ja nie przepadam za nią dlatego, że zawsze w nocy do łóżka pcha mi się pies i raz jak miałam satynową to rano była strasznie pozaciągana od jego pazurów. Nie wiem może kupiłam jakiejś słabszej jakości, ale zawsze wydawała mi się dużo delikatniejsza od zwykłej bawełnianej czy flanelowej. teraz tylko takie mam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki materiał jest najlepszy na pościel?
PostNapisane: 14 kwi 2015, 13:19 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Ja bardzo lubię pościel frotte. Może piękna nie jest ale bardzo wygodna.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki materiał jest najlepszy na pościel?
PostNapisane: 29 maja 2015, 14:31 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2015, 14:12
Posty: 3
Przeważnie dobra pościel to taka wykonana w 100% z tworzyw naturalnych, głównie z bawełny, lnu, wełny i jedwabiu. Dlatego bardzo polecam te tkaniny. Ale nieraz lepiej sprawdzi się też pościel wykonana z mikrofibry, więc wybór należy do ciebie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group