suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:14


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita?
PostNapisane: 07 maja 2015, 09:13 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2014, 10:00
Posty: 9
hej:) czy byliście lub planujecie podróże poślubne? jakie miejsca najczęściej wybieracie i jaką sumę i ile dni przeznaczacie na taką podróż? My właśnie się zastanawiamy, co zrobić, bo na pewno chcemy gdzieś pojechać i odpocząć, ale nie mamy pojęcia gdzie.. tzn jakiś pomysł jest, ale nie wiem czy się skusić czy nie... myśleliśmy, żeby odwiedzić Karpacz i tam zarezerwować na tydzień jakiś hotel z ofertą spa, może też basen, by się znalazł w hotelu to byłoby fantastycznie:) Myślicie, że warto? Polecicie jakiś hotel z wyższej półki?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita
PostNapisane: 10 maja 2015, 15:50 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2014, 21:23
Posty: 5
Oczywiście, że może być. Powiem więcej - w Polsce jest tyle mało popularnych miejsc, które są niesamowicie piękne że półroczna podróż poślubna mogłaby być dla was za krótka. Jest sporo blogów na ten temat, opisują i odkrywają różne zakamarki kraju, polecam przejrzeć, nastepnie sprawdzić bazę hotelową w okolicy i cieszyć się wyjazdem :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita
PostNapisane: 12 maja 2015, 12:18 
Offline

Dołączył(a): 26 wrz 2014, 10:43
Posty: 1
My na miejsce podróży poślubnej wybraliśmy Grecję. Piękne widoki, super jedzenie, przemili ludzie - niezapomniane wspomnienia. Ale znajomi byli po ślubie w Karpaczu właśnie w jakimś pięknie położonym hotelu ze spa i wrócili także zadowoleni. Tak więc nasze polskie góy to także super miejsce na podróż poślubną.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita
PostNapisane: 14 maja 2015, 22:33 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2014, 10:00
Posty: 9
Jednak myślimy o czymś w Polsce,bo środki finansowe nie pozwalają na zagraniczne wojaże, a do tego mój przyszły mąż nie cierpi latać samolotami. Cały czas kusi nas ten Karpacz, bo jednak widoki piękne, okolica malownicza tylko musimy wybrać naprawdę dobre hotel, bo chcemy się zrelaksować, po ślubnej bieganinie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita
PostNapisane: 15 maja 2015, 10:54 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2014, 15:29
Posty: 9
My przeżyliście fajne chwilę w hotelu w białobrzegach i naprawdę można spędzać miło czas w europejskim standardzie i jeszcze skorzystać z atrakcji jazdy konnej i nie tylko :)


Ostatnio edytowano 26 maja 2015, 13:20 przez makarena00, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czy podróż poślubna w Polsce może być równie niesamowita
PostNapisane: 15 maja 2015, 12:03 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, 16:08
Posty: 2
Ja też jestem wielką fanką spędzania wakacji, weekendów i różnych innych wyjazdów właśnie w Polsce ... a Karpacz wydaje mi się być idealnym miejscem, sama jeżdżę tam bardzo często ponieważ mam zaledwie 170 km i czasami zdarza się że jadę nawet na jeden dzień.... co do bazy noclegowej naprawdę jest w czym wybierać, a jeżeli pytasz o hotele z górnej półki z basenem to Greno będzie idealnym wyborem np http://hotelgreno.pl/basen.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group