Forum ślubne | Forum weselne
http://forum.terazslub.pl/

urządzamy pokój dziecka
http://forum.terazslub.pl/viewtopic.php?f=36&t=1767
Strona 1 z 2

Autor:  Protanya1763 [ 15 gru 2014, 21:20 ]
Tytuł:  urządzamy pokój dziecka

Cześć dziewczyny witam was wszystkie ... jestem już świeżo po ślubie a więc minął już cały ten stres z jego organizacją ... teraz czeka nas jeszcze większe wyzwanie które będzie trwało przez resztę naszego życia ... zostaniemy rodzicami, już sobie wymyśliłam jak będzie wyglądał pokój naszego dziecka, chciałabym żeby był jasny kolorowy i bajkowy nad łóżeczkiem i komodą chciałam poprzyklejać naklejki dekoracyjne na ścianę z postaciami z bajek tylko w moim miastecku nie mogę takich dostać, może wiecie gdzie je kupić przez internet

Autor:  Delena1311 [ 16 gru 2014, 20:05 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

Z zamawianiem przez internet jest o tyle fajnie, że możesz zamówić sobie naklejki/szablony z dowolnym motywem, a nie tylko wybierać spośród asortymentu danego sklepu :) Znasz już płeć dziecka? Bo w sumie od tego zależy jakie naklejki kupisz. Oczywiście mogą być neutralne, takie jak "Kubuś Puchatek", czy inne znane z bajek Disneya. Jeśli miałaby to być dziewczynka, to pewnie będzie to typowy pokój księżniczki, z kolei dla chłopca motyw z bajki "Auta" :) Jest ogromny wybór, super, że żyjemy w takich czasach.

Autor:  MrTacjusz1325 [ 19 gru 2014, 23:31 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

To prawda! Teraz można dostać wszystko i wszędzie! Naklejki są o tyle fajne, że jak dziecko urośnie, można je bez trudu zdjąć i przykleić gdzie indziej bądź kupić nowe. Co prawda po pewnym czasie same się odklejają, ale taka ich uroda. Przejedź się do większego miasta w okolicy - tam w sklepach, gdzie mogą być dekoracje, dostaniesz od ręki, bez zbędnego czekania na przesyłkę.

Autor:  Millie1505 [ 22 gru 2014, 09:22 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

Moim zdaniem nie decydowałabym się na naklejki, bo moim zdaniem prędzej czy później takie rozwiązanie się nie sprawdzi, ponieważ naklejki się prędzej czy później odkleją;/ moim zdaniem znacznie fajniejszym rozwiązaniem okazałyby się malunki na ścianach np. jakieś postaci z bajek byłyby na pewno ciekawym wyjściem i jednocześnie efektownym rozwiązaniem, według mnie warto o tym pomyśleć:)

Autor:  ekocoletta2162 [ 23 gru 2014, 19:56 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

Naklejki są bardzo fajne, jeśli się wymyśli odpowiednią aranżację ściany. No i lepiej sprawdzają się mniejsze formaty - później się odklejają. A odklejać na pewno się kiedyś zaczną, chociażby od wilgoci. Ale myślę, że nie jest to wielki problem, bo pewnie w tym czasie dziecko będzie już dużo większe i i tak przyda się odnowa ścian i zmiana dekoracji.

Autor:  PRODEANNE93 [ 24 gru 2014, 12:55 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

ja myślę, że wygląd pokoju też w dużym stopniu zależy od tego czy to będzie dziewczynka czy chłopiec :) na Twoim miejscu na razie bym zrobiła jakieś bardziej neutralne kolory ścian i nie naklejała naklejek, dopiero jak dziecko podrośnie to bym mu pozwoliła wybrać jaką chce mieć ulubioną bajkę i taką naklejkę zrobiła:) nie zapomnij podzielić się tym co postanowiłaś :)

Autor:  Justyna92 [ 14 kwi 2015, 14:29 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

Na Allegro są na pewno.

Autor:  Comkoreca [ 22 paź 2015, 10:04 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

Mój maż sam wykonał meble do pokoju dziecięcego, bo jest stolarzem. Zrobił dzieciakom zamek z łożkami.

Autor:  FrankaWass [ 09 lis 2015, 08:54 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

A co myślicie o łózku piętrowym i biurku pod tym łóżkiem? Wydaje mi się, że do małych pomieszczeń jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Autor:  pannamloda89 [ 12 lis 2015, 14:54 ]
Tytuł:  Re: urządzamy pokój dziecka

FrankaWass napisał(a):
A co myślicie o łózku piętrowym i biurku pod tym łóżkiem? Wydaje mi się, że do małych pomieszczeń jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Takie rozwiązania są jak dla mnie fenomenalne. Dzięki temu właśnie na takich małych przestrzeniach zmieścimy wygodne łóżko do spania, a pod nim biurko do nauki, czy np regał z zabawkami lub szafkę ubraniową. My już na szczęście ten etap mamy za sobą i udało się wspólnymi siłami naszymi i córci zrobić jej pokój marzeń :) Jak tak popatrzeć to chyba najładniejsze pomieszczenie w domu - i projektowany/uzupełnianiy samodzielnie, mimo braku większego doświadczenia.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/