suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 10:19


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak optycznie powiększyć małe pokoje?
PostNapisane: 16 kwi 2015, 13:53 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2015, 15:02
Posty: 6
Witam wszystkich :) JAk pewnie większość w tym wątku, jesteśmy kilka tygodni po ślubie i właśnie zabieramy się za urządzanie wnętrz. Nasze mieszkanie jest trzypokojowe, ale mało ustawne. Pokoiki są dość długie a wąskie. Co moglibyśmy zrobić, żeby je optycznie powiększyć? Jakie meble powinniśmy wstawić, jak urządzić okna i podłogi? Jaka kolorystyka będzie najlepsza?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jak optycznie powiększyć małe pokoje?
PostNapisane: 17 kwi 2015, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2015, 00:00
Posty: 4
Na pewno w przypadku malych pomieszczen sprawdzaja sie jasne kolory scian i jasne meble. Jesli chodzi o zagospodarowanie rpzestrzeni, to warto posilkowac sie rozwiazaniami, ktore oferuje, np. ikea (niekoniecznie kupowac tam meble, po prostu zgapiac pomysly:P). ikeowskie rozwiazania sa idelane dla niewielkich pomieszczen, zawsze jest zdumiona ile rzeczy mozna pomiescic, jesli sie odpowiednio zaaranzuje mieszkanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak optycznie powiększyć małe pokoje?
PostNapisane: 18 kwi 2015, 22:32 
Offline

Dołączył(a): 03 mar 2015, 19:50
Posty: 3
Jasne kolory będą ok (sama jestem świeżo po malowaniu mieszkania :)). U siebie zastosowałam pewien patent, a mianowicie dwa kolory w jednym pokoju. Trzy ściany pomalowałam na jeden kolor, a ostatnia (czwarta) w innym odcieniu tego samego koloru. Zastosowałam trzy odcienie ciemniejszy kolor. Pokój optycznie wygląda na większy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak optycznie powiększyć małe pokoje?
PostNapisane: 19 kwi 2015, 19:15 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2015, 15:02
Posty: 6
wirginia77 napisał(a):
Jasne kolory będą ok (sama jestem świeżo po malowaniu mieszkania :)). U siebie zastosowałam pewien patent, a mianowicie dwa kolory w jednym pokoju. Trzy ściany pomalowałam na jeden kolor, a ostatnia (czwarta) w innym odcieniu tego samego koloru. Zastosowałam trzy odcienie ciemniejszy kolor. Pokój optycznie wygląda na większy.

To faktycznie fajny pomysł, nie pomyślałam o tym, żeby zrobić ściany różnokolorowe w jednym pokoju, ale może to dość ciekawie wyglądać. I mam zamiar właśnie zrobić to w jasnej kolorystyce. A co myślicie o zastosowaniu szaf z lustrami albo samych luster na ścianach? Czy to też nie zwiększy mi optycznie pokoju?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak optycznie powiększyć małe pokoje?
PostNapisane: 22 kwi 2015, 13:00 
Offline

Dołączył(a): 03 kwi 2015, 13:14
Posty: 2
Hej, poprzeglądajcie kilka aranżacji i prospektów w internecie np na tej stronie http://urzadzamypodklucz.pl/urzadzanie-mieszkania. Skorzystajcie też z tzw. wirtualnego architekta. Według mnie najlepsze są jasne kolory i nie duża ilość mebli. Nie zawalajcie mieszkania. Powodzenia.


Ostatnio edytowano 12 cze 2015, 09:26 przez Beatricze10, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak optycznie powiększyć małe pokoje?
PostNapisane: 23 kwi 2015, 14:07 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Jasne ściany, białe meble. Może beżowy dywanik. Nic mocnego, ciemnego, wielkiego :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak optycznie powiększyć małe pokoje?
PostNapisane: 06 kwi 2020, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2016, 18:58
Posty: 25
Bardzo duży wybór mebli do każdego pokoju znajdziesz w https://www.edinos.pl/wloclawek Idealne. Nowoczesne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak optycznie powiększyć małe pokoje?
PostNapisane: 22 maja 2020, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2014, 13:59
Posty: 12
Zdecydowanie trzeba postawić na jasne ściany, na przykład w kolorze łososiowym.Meble powinny być raczej proste, bez dodatkowych ozdób. :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group