suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:30


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 18 lis 2014, 23:56 
Offline

Dołączył(a): 07 lip 2014, 20:08
Posty: 1
Przepraszam, ale muszę ponarzekać! ;) Zaraz mi przejdzie, jak tyko wyżalę się swoimi problemami ;) Mam nadzieję, że nie będziecie mi to miały/mieli za złe!
Od kiedy zostaliśmy małżeństwem na nowo się poznajemy. Jedną z niespodzianek, jaką zgotował mój mężuś jest włączony telewizor z meczami 24 na dobę. Trafia mnie już, ile można oglądać ten koszmarny sport! Jak już się bardzo wkurzę to przełącza się na transmisję on line i dalej tylko mecz i mecz... Co robić?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 21 lis 2014, 08:43 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2014, 23:01
Posty: 3
W zasadzie jak jest on fanatykiem sportu to nic chyba nie poradzisz na to. Może spróbuj z nim porozmawiać, że poświęca Ci za mało czasu, że nie tylko oglądaniem sportu żyje człowiek,że czasem chciałabyś pójść z nim do kina czy tez wspólnie posprzątać mieszkanie.. Życie w taki sposób, że każdy funkcjonuje według swoich zasad nie ma sensu i na dłuższą metę nie wiem czy by to przetrwało... rozmowa potrafi czynic cuda...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 21 lis 2014, 23:09 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Tak, rozmowa, rozmowa i rozmowa. Ja też żyję z maniakiem sportowym. Na szczęście ogląda tylko ważne mecze (raz, dwa w tyg.) a o reszcie czyta w internecie. Za to ma inne złe zwyczaje, np. rozrzuca wszędzie swoje ubrania...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 24 lis 2014, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 01 sie 2014, 22:15
Posty: 2
Jedyny sposób to rozmowa - żadne odłączanie telewizorów itp z pewnoscią nie przyniesie skutków. W sumie też uwielbiam mecze jednak po kilku rozmowach z dziewczyną wiem, ze nie tylko one królują w moim życiu. Musicie znaleźć jakis kompromis - każdy potrzebuje chwili dla siebie ale chwili razem potrzebujecie jeszcze bardzie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 26 lis 2014, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 18 maja 2014, 11:50
Posty: 7
Każdy facet ma jakieś irytujące zachowania. jeden ciągle pije piwo, inny non stop wychodzi z kolegami a jeszcze inny uwielbia mecze i robi to wręcz nałogowo. Może postaraj się jakoś delikatnie z nim porozmawiać? Sama bym chyba tych meczy nie wytrzymała w domu. Moze znajdzcie jakieś nowe wspólne hobby?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 26 lis 2014, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 01 lip 2014, 08:41
Posty: 2
Jeżeli takie są jego wady to naprawdę nie masz co narzekać ... zawsze mogłaś trafić znacznie gorzej... :) a tak na poważnie spróbuj z nim porozmawiać i powiedzieć że mieszkasz w domu tak samo jak on i nie chcesz oglądać bez przerwy jego kanałów sportowych spróbujcie pójść na kompromis wiem że czasami jest to trudne ale w małżeństwie kompromis jest bardzo ważny


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 26 lis 2014, 21:14 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2014, 10:51
Posty: 8
Lokalizacja: Warszawa
Debbie78 ma całkowitą rację! Oglądanie meczów nie jest najgorszą wada faceta. Może jednak Ty się też zainteresujesz piłka?;) a może znajdziecie jakiś wspólny sport, który będzie obojgu sprawiał przyjemnosć? albo TV zamienicie na wspólne komedie romantyczne od czasu do czaus?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 27 lis 2014, 08:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Jak powyżej proponuję porozmawiać, znaleźć wspólne zajęcie i do tego jeszcze dodam, że możesz wyskoczyć któregoś razu na środek telewizora w seksownej bieliźnie, jeśli będzie krzyczał, że mu zasłaniasz, to znaczy, że mecze stały się poważnym uzależnieniem :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 05 sie 2015, 10:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2015, 08:04
Posty: 18
jeśli zachowanie męża naprawdę ci tak bardzo przeszkadza, to powinnaś z nim szczerze o tym porozmawiać. Oczywiście nie ma sensu wywoływać kłótni, a tym bardziej mu czegokolwiek zabraniać, bo jest on dorosłą osobą i sam może o sobie decydować. Rozumiem twoja irytację, ale nie powinnaś go wychowywać. Mi w moim mężu też nie pasowało to, że ciągle grał na komputerze, a jak nie grał to oglądał gameplaye na youtube. Poszliśmy nawet na terapię do psychologa, do pracowni psychorozwoju w Warszawie. Tu jest ich strona, gdybyś potrzebowała kontaktu: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
O dziwo doszliśmy tam do porozumienia, ale nie na takiej zasadzie, że ja coś wymuszam, tylko po porostu mąż zrozumiał, że ma też inne obowiązki i nie ma mamusi, która posprząta i ugotuje, tylko są to teraz jego obowiązki. I w tym momencie sam się pilnuje, żeby najpierw zrobić to, co do niego należy, a potem w wolnym czasie sobie grać i mi to pasuje, bo sama robię podobnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Irytujące zwyczaje męża
PostNapisane: 11 sie 2015, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2015, 17:42
Posty: 1
Każdy ma jakieś irytujące zwyczaje. Mnie np. bardzo przeszkadza mlaskanie. Można wręcz powiedzieć, że mam fobie społeczną.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group