suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 17:53


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 18 paź 2013, 10:35 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2013, 14:41
Posty: 51
taras napisał(a):
Ja uważam, że powinno się mieszkać ze sobą przed ślubem-po to aby się wzajemnie poznać i aby po ślubie nie wynikła masa nieporozumień.
Zresztą ja ślub traktuję jako kolejny etap w życiu- i najchętniej wzięłabym go po jednym dziecku, wielu latach mieszkania razem itp. Nie jest to natomiast dla mnie potwierdzenie miłości i przepustka do mieszkania razem oraz posiadania tego dziecka.



Jesteśmy tego samego zdania


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 16 lis 2013, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 13 wrz 2013, 12:51
Posty: 24
Myślicie o tym, żeby się przeprowadzić? Ja myślałem. I znalazłem coś świetnego z nimi http://www.abelard.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 06 gru 2013, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2013, 12:02
Posty: 1
Ciezkie pytanie troche pozniewaz dla jednych lepiej bedzie nie mieszkac razem przed slubem a dla innych odwrotnie. Zalezy jak czujecie sie razem spotykajac sie a jak mieszkajac razem bo roznica jest duza niekiedy, zalezy od was jak chcecie jesli czujesz ze chcesz sprobowac poznac partnera jakiema zachowania i jakie przyzwyczajenia mieszkajac z nim to prosze bardzo :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 22 sty 2014, 07:14 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2014, 19:07
Posty: 2
Ja uważam że warto mieszkać razem przed ślubem. Przynajmniej można lepiej poznać tą drugą osobę. My mieszkamy razem 4,5 roku i nie żałuję:) W grudniu się zaręczyliśmy a teraz szukamy własnego mieszkania na http://www.ihouse.pl/olsztyn/sprzedaz/mieszkanie Pora wyprowadzić się od moich rodziców:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 23 sty 2014, 11:57 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2014, 12:32
Posty: 24
Są plusy i minusy mieszkania razem przed ślubem, ale i tak uważam że warto się wypróbować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 10 kwi 2014, 01:39 
Offline

Dołączył(a): 05 wrz 2013, 12:09
Posty: 5
Lokalizacja: krosno
Wszystko zależy od tego jak się długo znamy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:12 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2015, 19:37
Posty: 5
My mieszkaliśmy wspólnie przed ślubem około dwóch lat. Głównie po to, aby poznać blaski i cienie wspólnego gospodarstwa domowego. Według mnie to ważne żeby się dobrze poznać przed ślubem, a bez wspólnego mieszkania jednak ciężko. Nie żałuję wcale tego kroku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 29 kwi 2015, 18:53 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2015, 08:47
Posty: 6
My długo przed ślubem nie mieszkaliśmy rzem. Może jakieś pół roku. Ale wydaje mi się, ze wystarczyło. teraz dobrze nam razem i to najważniejsze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 06 maja 2015, 20:01 
Offline

Dołączył(a): 07 lut 2015, 13:17
Posty: 7
Ja w sumie też z moim narzeczonym długo nie mieszkałam przed ślubem jakoś tak wspólnie wynajeliśmy stancję jak byliśmy na ostatnim roku studiów i wtedy było jakoś właśnie inaczej. :) Chociaż się długo zastanawialiśmy nad tym co powiedzą rodzice na ten temat bo jakby nie patrzeć to trochę zamieszkaliśmy na kocią łapę a to jest niestety nie po katolicku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 26 maja 2015, 07:14 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2015, 07:05
Posty: 2
Myślę, że tu nie chodzi o to, żeby mieszkać długo ze sobą przed ślubem, ale raczej o to, żeby w ogóle trochę ze sobą pomieszkać i zobaczyć jak wygląda przebywanie ze sobą na co dzień. Czasem niestety przy tego typu sytuacjach przychodzą rozczarowania, ale chyba lepiej zdać sobie sprawe z pewnych rzeczy jeszcze przed ślubem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group