suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 kwi 2024, 07:53


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 15 gru 2010, 00:02 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ja właśnie taką "metodą wspólnego mieszkania" wyeliminowalam niedoszłego męża ;) mieszkaliśmy razem na początku moich studiów i to była jedna wielka masakra dlatego przed ślubem warto razem pomieszkać, nawet takie tygodniowe wyjazdy wspólne dużo nam powiedzą o drugiej osobie :) a tym bardziej wspólne mieszkanie oczywiście :) nie bierzemy kota w worku ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 15 gru 2010, 13:16 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja jestem szcześliwa ze razem zamieszkaliśmy dzieki temu to cale docieranie ominie nas po slubie i w tedy bedziemy mogli skupic sie tylko na sobie a nie na porozrzucanych skarpetkach nie opuszczonej desce czy tym ze solniczka ma stać tu a nie tam ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:18 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
słuszna uwaga :)
no i jak już razem mieszkacie to macie problem przeprowadzki już z głowy i na pewno niczego ważnego nie pominiecie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 15 gru 2010, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
przeprowadzek moze byc jeszcze duzo bo na wynajetym jestesmy :( ja od zawsze byłam za tym aby pomieszkac razem przed slubem by potem nie bylo niemiłych niespodzianek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Mieszkanie rozwiewa wszystkie wątpliwości co do drugije oosby. Inaczej zachowujemy się gdy przychodzi szarość dnia codziennego, kiedy wracamy zmęczeni po pracy, kiedy jesteśmy zdenerwowani przesolonym obiadem czy pofarbowanym ubraniem, bo jedna kolorowa skarpetka się dostała do białego prania...

My mieliśmy szczęście, że ostatnio jak się przeprowadzaliśmy duzo anm rodzice pomogli, za równo moi jak i jego. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 15 gru 2010, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
beti86 napisał(a):
przeprowadzek moze byc jeszcze duzo bo na wynajetym jestesmy :( ja od zawsze byłam za tym aby pomieszkac razem przed slubem by potem nie bylo niemiłych niespodzianek



ale jak już wszystko w jednym miejscu to zawsze łatwiej z jednego przenieść do drugiego niż z dwóch oddzielnych mieszkań do jednego wspólnego.
ja jestem typem chomika, moje kochanie co mu niepotrzebne to wyrzuca - co wraca to coraz więcej rzeczy znajduje ;) trochę go to irytuje no ale trzeba go przyzwyczaić do tego co będzie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 16 gru 2010, 10:15 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
a u nas na odwrót to on jest typem chomika i bardzo przywiązuje sie do rzeczy,jak juz czegos nie potrzebuje a nie chce wyrzucic to chociaz staram sie go przekonać by to wyniesc do piwnicy hehee


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 03 lip 2011, 16:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2011, 17:46
Posty: 93
Moim zdaniem taki mały teścik nikomu nie zaszkodzi :))
a na pewno :)) moze przybliżyć... no albo rozwiązać całość dzięki czemu życia sobie nie zmarnujemy... bo przed ślubem i po ślubie no co sie zmienia? Ludzie Ci sami, charaktery te same, tylko formalności się zmieniają :)) no dla mnie mieszkanie przed ślubem to świetny pomysł, czas na akceptacje nawyków obu stron, które po ślubie będą tylko nawykami bo już nikt na nie nie będzie zwracał uwagi :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 03 lip 2011, 16:12 
Offline

Dołączył(a): 02 lip 2011, 11:25
Posty: 91
A my chcieliśmy żeby ślub był dużą zmianą :) I dlatego postanowiliśmy zamieszkać razem dopiero po. I nie żalujemy ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 04 lip 2011, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2011, 16:18
Posty: 193
Myslę, że mieszkanie razem na pewno pomaga w tym, aby dokładnie zweryfikować drugą osobę - czy to na pewno ta, czy wytrzymam. A z drugiej strony racja - trochę ucięta magia zmian. My nie mieszkamy razem póki co.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group