suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 kwi 2024, 20:02


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 24 lip 2012, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2012, 12:59
Posty: 20
Ja jestem w związku ponad 4 lata. Za ponad 10 miesięcy bierzemy ślub. Mieszkamy razem już prawie 3 lata. Moim zdaniem to była bardzo dobra decyzja. Choć po pierwszym tygodniu wspólnego życia chciałam się spakować i uciec, to nie poddałam się. Wspólnie usiedliśmy i powiedzieliśmy sobie czego nie będziemy wzajemnie tolerować i w czym ewentualnie możemy pójść na kompromis. Pozostałe rzeczy wykrystalizowały się w praniu. Jest nam dobrze i na razie nic nie zmieniamy. Czekamy na ślub :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 07 paź 2012, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 07 paź 2012, 10:13
Posty: 2
Ja z moją już żoną zamieszkałem po miesiącu znajomości, mieszkaliśmy razem 4 lata zanim wzięliśmy ślub i uważam że to było super posunięcie bo dokładnie się poznaliśmy i upewniliśmy że do siebie pasujemy i chcemy być razem, dzięki temu po ślubie jest tak jak przed, nie ma zadnych zgrzytów i kłótni

________________
kredyt hipoteczny pko sa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 10 paź 2012, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:55
Posty: 20
Ja tez jestem za tym! Nie wyobrażam sobie tego, że miałabym ślubować komuś przed ołtarzem nie znając jego nawyków. I choć stwoerdzenie, że to jak kupowanie kota w worku jest trochę przesadzone, coś w tym jest.
Każdy ma jakieś wady - pytanie czy jesteśmy je zaakceptować. A lepiej zrobić to jeszcze przed ślubem! Zresztą to już nie te czasy, że trzeba było się pobrać, by móc ze sobą mieszkać...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 24 sty 2013, 11:10 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2013, 11:08
Posty: 2
Myślę że warto zrobić sobie taką próbę przed ślubem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 11 lut 2013, 12:09 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2013, 11:57
Posty: 18
Uważam, że wspólne mieszkanie przed ślubem jest złe, skąd wiem? Bo mieszkam i dopiero teraz zauważam minusy. W pewnym sensie omija nas ten wspaniały czas narzeczeństwa, wszystko staje się rutyną i nie cieszy tak bardzo...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 11 lut 2013, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Natalika, jeśli para jeszcze przed ślubem dostrzega w związku rutynę, to ja nie mam pytań. O związek trzeba dbać każdego dnia, niezależnie do tego, czy mieszka się razem, czy też nie. Ja mieszkam z narzeczonym i uważam, że to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć, bo żadne randki tak nie pozwolą poznać drugiego człowieka, jak życie pod jednym dachem. A urok narzeczeństwa? My go dostrzegamy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 16 kwi 2013, 10:07 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2013, 06:45
Posty: 21
My mieszkamy 700 km od siebie,znamy się 7 lat ,spotykamy się 3 razy w roku jedynie!!! W sierpniu się pobieramy i dopiero wtedy tak na prawdę będziemy się poznawać ,ktoś powie ,że to kosmos,że nie dzisiejsze.A my właśnie tak chcieliśmy,żeby było jak kiedyś,najpierw ślub,potem wspólne życie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 17 kwi 2013, 09:26 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
persona, a co jeśli po ślubie okaże się, że nie potraficie się w żaden sposób dogadać? Spędzić z kimś kilka(naście) godzin w ciągu roku, a widzieć się dzień w dzień to zupełnie różne kwestie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 17 kwi 2013, 11:06 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2013, 06:45
Posty: 21
Jeśli on,zdrowy młody mężczyzna decyduje się poślubić kobietę na wózku,to zapewne wie że to poważne zobowiązanie a jednak chce tego,jest szczęśliwy że niedługo będziemy razem.Ja mu ufam,bo wiele przez mnie musiał przejść przez te lata upokorzeń i wyśmiewania ze strony rodziny i znajomych że sobie kalekę znalazł :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 19 kwi 2013, 07:37 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
No tak, wystosowałaś teraz mocny argument, po którym i ja przestałabym się obawiać, czy to na pewno prawdziwa miłość. Przygotuj się tylko na to, że tak czy siak czeka Was docieranie się, co w wielu przypadkach kończy się częstymi awanturami ;-) Powodzenia :*


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group