suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:28


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 27 maja 2015, 09:04 
Offline

Dołączył(a): 27 maja 2015, 08:51
Posty: 2
Uważam, że powinno się razem mieszkać. Dla mnie jest to jak "kupowanie kota w worku" każda para musi się dotrzeć. Wspólne mieszkanie nie jest taką prostą sprawą. Trzeba umieć rozmawiać, dochodzić do kompromisów. Nie wszystkie pary potrafią przetrwać tą próbę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 18 cze 2015, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 12:35
Posty: 6
Fakt, że dopiero wspólne mieszkanie daje się poznać. Przez 10 lat mojego związku przed ślubem nie było wspólnego mieszkania takiego na stałe. Lataliśmy od jednego do drugiego. Ale dopiero po ślubie jak zamieszkaliśmy razem na stałe wyszło szydło z worka :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 29 cze 2015, 18:09 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2015, 10:51
Posty: 4
To dobry pomysł, możesz w ten sposób wykryć czy w ogóle się do siebie nadajecie, czy będzie ok, warto sprawdzić to przed ślubem bo może być potem za późno.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 06 lip 2015, 10:44 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2015, 21:30
Posty: 4
Ja uważam, że mieszkanie przed ślubem jest jak najbardziej ok. Można się lepiej poznać, zobaczyć jakie druga osoba ma przyzwyczajenia, sprawiedliwie podzielić się obowiązkami. Nie wiem dlaczego, ale starym dewotom mieszkanie przed ślubem kojarzy się tylko z seksem, a ile jest takich par, które musiały iść do ślubu z dzieckiem, no ale o tym się głośno nie mówi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 31 lip 2015, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 31 lip 2015, 11:54
Posty: 2
To istnieją jeszcze pary, które nie mieszkają ze sobą przed ślubem? Dziwne. Myślałam, że było tak tylko w dawnych czasach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 04 sie 2015, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 04 sie 2015, 17:07
Posty: 3
W naszym przypadku, mieszkaliśmy razem 6-7 lat (cały okres studiów) i nie żałujemy. Słyszałam, ze wiele jest par, którzy zdecydowali się mieszkać dopiero po ślubie i obecnie narzeka na swoich partnerów. Jak dla mnie to był najlepszy sposób poznania swojego faceta :) Wtedy już w 100% wiedziałam, że to z Nim chcę dzielić życie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Mieszkanie przed ślubem.
PostNapisane: 13 sie 2015, 22:26 
Offline

Dołączył(a): 04 sie 2015, 12:36
Posty: 3
Uważam, że należy razem zamieszkać, bo nic tak nie zweryfikuje naszej miłości, jak codzienność. Ja tym sposobem poznałam, jak podłą i fałszywa osobą jest moja teściowa, która potrafiła być miła, kiedy bywałam u narzeczonego z wizytą. Ale na co dzień pokazała prawdziwe oblicze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group