suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:58


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 28 mar 2015, 21:01 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
Może warto wybrać się na romantyczną randkę jak za dawnych czasów? Ja znalazłam fajne porady na botaak.pl i na pewno z nich skorzystam:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 31 mar 2015, 18:00 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Też mi się wydaje, że wyjście na randkę może pomóc w walce z rutyną. Czytałam na cafe-mama.pl o sposobach na to, by znów spodobać się mężowi. Zerknijcie sobie, a może w Waszym małżeństwie rutyna pójdzie w zapomnienie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 01 kwi 2015, 11:42 
Offline

Dołączył(a): 01 lut 2015, 13:42
Posty: 4
Muszę tam spojrzeć bo jakoś mój facet po prostu nie chcę mnie zdobywać niestety ; ( stał się już trochę taki obojętny i jak wraca z pracy to już nic mu się nie chce i zawsze ma tą samą wymówkę iż po prostu jestem zmeczony, mam tyle pracy itp..Zdecydowanie musze po prostu jakoś no nie wiem kupic specjalna bielizne moze to poprawi sytuacje


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 04 kwi 2015, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 11:46
Posty: 5
Dlaczego nie zarezerwujecie tylko dla siebie jednego wieczoru na dwa tygodnie albo na tydzień, po to, żeby po prostu ze sobą pobyć? Jak spędzić taki wieczór? Okazując sobie miłość! Możecie gdzieś pójść albo po prostu zostać w domu, spokojnie odpocząć... Najważniejsze jest to, aby każde z was dało upust wyobraźni. Niech te małżeńskie wieczory będą jeszcze piękniejsze niż wasze pierwsze spotkania!

Podczas takiego wieczoru nie poruszajcie drażliwych tematów, nie wracajcie do nierozstrzygniętych sporów. Możecie natomiast ustalić, kiedy przeprowadzicie trudną rozmowę. Zróbcie wszystko, by wzmocnić waszą miłość i wzajemne pożądanie. Takie małżeńskie randki są konieczne, aby miłość przetrwała, każda para musi poświęcać sobie czas. Nie wahajcie się więc rzucić wszystkiego, aby spędzić wieczór z współmałżonkiem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 14 kwi 2015, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Wyjdźcie na miasto! Najgorsze co może być to ciągle siedzenie w domu przed telewizorem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 17 kwi 2015, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2015, 19:34
Posty: 5
Skoro nie potrafią razem spędzać czasu i ciągle się kłócą, to jak mają gdzieś razem wyjechać, czy wyjść? Porozmawiajcie, spróbujcie dowiedzieć się nawzajem, co Wam przeszkadza i czego byście chcieli. A potem zorganizujcie sobie coś, co zadowoli Was oboje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 20 kwi 2015, 14:25 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 11:13
Posty: 4
No właśnie najgorsza jest sytuacja, w której oboje nie wiedzą o co chodzi drugiej stronie. Wiem, że stwierdzenie: "należy rozmawiać o własnych uczuciach" jest banalne, ale do tego się wszystko sprowadza. Trzeba wyrażać swoje oczekiwania, a nie ukrywać je w sobie, gdyż to do niczego dobrego nie prowadzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:05 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2015, 19:37
Posty: 5
Witaj. Niestety tak jest że gdy się nie dba o związek to wkrada się w niego rutyna. Ważne, że chcecie coś zmienić, coś z tym zrobić. Polecam wspólny wyjazd tylko we dwoje, choćby na kilka dni. Można też wprowadzić jeden wieczór w tygodniu tylko dla was.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 06 maja 2015, 16:04 
Offline

Dołączył(a): 06 maja 2015, 15:54
Posty: 1
Ja uważam, że wspólne randki to jeden z najlepszych pomysłów. Pomocna jest też wizyta w poradni małżeńskiej. Częstsze obdarowywanie kwiatami też pomaga.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Małżeńska rutyna
PostNapisane: 06 maja 2015, 20:03 
Offline

Dołączył(a): 07 lut 2015, 13:17
Posty: 7
Niee często obdarowywanie kobiet kwiatami myślę, że to szkodzi..Ja bym tego nie chciała bo zawsze bym się martwiła, że właśnie wtedy mnie mój facet zdradził albo coś przeskrobał. Myślę, że kwiaty tylko wtedy mogę dostać jeśli byłaby faktycznie taka wyjątkowo okazja. Na małżeńską rutynę polecam jakiś trening oddzielnie jakiemuś partnerowi i jakiejś partnerce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group