suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:35


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: DZIECI
PostNapisane: 08 gru 2010, 15:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Temat związany z dziećmi-ogólnie pojęty:

Czy rozmawialiście z sobą nt. posiadania dzieci zanim powiedzieliście sobie TAK?
Kiedy planujecie mieć potomstwo?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 08 gru 2010, 16:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2010, 14:44
Posty: 38
Lokalizacja: mała wiocha za Krakowem
powiem szczerze że z moim ex-mężem przed ślubem nie rozmawiałam o dzieciach i to był błąd. Każdemu kto bierze teraz ślub doradzam dyskusje na ten temat, bo często się o tym nie mysli a potem niespodzianka :oops:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 08 gru 2010, 17:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
radamasntys napisał(a):
powiem szczerze że z moim ex-mężem przed ślubem nie rozmawiałam o dzieciach i to był błąd. Każdemu kto bierze teraz ślub doradzam dyskusje na ten temat, bo często się o tym nie mysli a potem niespodzianka :oops:



powiedz coś wiecej? Jak było w waszym przypadku?

Ja właśnie słyszałam , ze często to jest punkt zapalny związku... czesto prowadzi do rozpadu pozycia. Chyba od razu wiedzieć na czym sie stoi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 08 gru 2010, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2010, 14:44
Posty: 38
Lokalizacja: mała wiocha za Krakowem
Byłam młoda i głupia. Kto myśli o dzieciach mając 20 lat i wychodząc za maż - no chyba że wpadł i musi się żenić -to inna sprawa.

U mnie, nie rozmawiałam, po ślubie jakoś szło, ale minoł rok, potem pięć i zaczeły sie kłótnie - bo ja chciałam już dziecko a mąż chciał jeszcze czekać niewiadomo ile ...

dlatego rozmawiajcie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 08 gru 2010, 19:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja obawiam się, ze u mnie moze być wręcz odwrotnie. Ja nie mam poki co instynktu macierzyńskiego... Nie interesują mnie w ogóle dzieci. Uważam to w tym wieku za swoiste ograniczenie. Jesteśmy młodzi, chcemy pokorzystać z życia!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 10 gru 2010, 09:09 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
My teraz jesteśmy w okresie, że bardzo chcemy miec dzieco jednak wiemy, że to nieodpowiedni moment, gdyż w dniu ślubu miałabym ogromny brzuszek hehe. Ale bardzo czesto rozmwaiamy na tamat dzieci,np jak bymsy dali na imie, jestesmy ciekawi do koło by byli podobni itp Myślę ze na potomstwo zdecydujemy sie rok lub 2 lata po slubie no chyba ze Bog da nam wczesniej jakąs niespodziane :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
My w ogole o tym wprost nie rozmawiamy. Tzn rozmawiamy, ze póki co nie jest to dla nas, ze strasznie nas by ograniczało, ze nie moglibyśmy podróżować. ja osobiście nie czuję powołania do bycia matką-w tym wieku i na tym etapie mojego życia. Aż mnei ciarki przechodza, ze miałabym przewijać, karmić, wstawać w nocy.

Problemem jest tez fakt, ze zarówno moi rodzice jak i Mojego są daleko... sami musielibyśmy sobie radzić....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Złośnica napisał(a):
My w ogole o tym wprost nie rozmawiamy. Tzn rozmawiamy, ze póki co nie jest to dla nas, ze strasznie nas by ograniczało, ze nie moglibyśmy podróżować. ja osobiście nie czuję powołania do bycia matką-w tym wieku i na tym etapie mojego życia. Aż mnei ciarki przechodza, ze miałabym przewijać, karmić, wstawać w nocy.

Problemem jest tez fakt, ze zarówno moi rodzice jak i Mojego są daleko... sami musielibyśmy sobie radzić....

A mozna się zapytam w jakim wieku jesteś i jaka jest róznica wieku miedzy Wami?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja mam 23 lata, a Mój ma 24 ;) więc nie jesteśmy juz nastolatkami ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 10 gru 2010, 11:52 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
u nas to jest tak ze ja mam 24 a on 26, za rok na slub ja 25 on 27,dzieci cchemy rok po slubie mysle e to odpowiedni moment ale jesli by bylo teraz to nie płakalibyśmy tylko zastawiali jak sobie poradzic bo brak kasy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group