suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:05


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 15 paź 2014, 13:51 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2014, 07:25
Posty: 7
My jesteśmy po ślubie i jesteśmy w ciąży :). Pojawia się tylko dylemat wyprawki dla noworodka i co zabrać do szpitala, ale na szczęście jest internet i można wszystko w nim znaleźć. Na moje zapytanie wyskakiwała mi ta strona http://babyonline.pl/wyprawka-dla-nowor ... ,r1p1.html i wiem wszystko co chciałam wiedzieć :).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 24 lis 2014, 16:35 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2013, 22:05
Posty: 2
A w kwestii dzieci, temat na czasie - macie już jakieś pomysły na super prezenty bożonarodzeniowe? A może już kupione nawet? Bo szukam inspiracji, a nie mam za bardzo ciekawych pomysłów. Jak do tej pory, znalazłam coś takiego, ale to bardziej jako "dodatek" do prezentu... niemniej uważam, że będzie fantastyczną niespodzianką. Zobaczcie sobie TUTAJ. Może ktoś z Was sprawił taki prezent swojemu dziecku w zeszłym roku? Jak reakcja? :) Bo jestem ciekawa... Chyba skuszę się i zamówię :P.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 13 lut 2015, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 08 lis 2014, 17:14
Posty: 29
A mogę was dopytać czy może sprawdzałyście ten http://wodadladziecka.pl/schemat-zywienia-niemowlat?faktycznie to jest takie uniwersalne rozwiązanie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 15 lut 2015, 16:04 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2014, 22:30
Posty: 6
My planowaliśmy dziecko tuż po ślubie. Udało mi się po paru miesiącach zajść w ciążę i dziś jestem mamą półrocznego maluszka. Planowaliśmy co najmniej dwoje dzieci ,ale jak mąż zobaczył ile przy dzieciach pracy i obowiązków to już taki chętny nie jest :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 19 lut 2015, 17:40 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2014, 07:52
Posty: 115
Pewnie szybko zmieni zdanie. Nasze dziecko ma od niedawna zdiagnozowane adhd, a mimo wszystko mój mąż chce mieć kolejne dzieci - nawet jeśli także miałoby to schorzenie. Zresztą diagnoza adhd została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, teraz jesteśmy w trakcie leczenia farmakologicznego. Wszystkim rodzicom polecam także przeprowadzenie u dziecka testu Moxo jeśli tylko podejrzewamy nadpobudliwość u dziecka - może się okazać, ze to wcale nie jest powodowane tym schorzeniem, ale gdy jednak tak jest to należy jak najszybciej podjąć terapię, by mogła być skuteczna.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 01 kwi 2015, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 01 lut 2015, 20:51
Posty: 6
Gratuluję wszystkim szczerze pociech i dzieci. : ) ale powiedźcie mi w sumie po co tak naprawdę są dzieci? Przecież jeśli o mnie chodzi to ja ich nie lubię i jakoś nie chciałbym zarywać kolejnej nocki bo dziecko mogło by przecież jakoś płakać w nocy i trzeba było się nim zająć..Po co akurat to wszystko : >


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 02 kwi 2015, 11:16 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2015, 09:58
Posty: 9
Niektóre osoby myślą o imieniu dla dziecka nawet przed zawarciem małżeństwa, planują sobie rodzinę "w myślach". Oczywiście imię dla dziecka nie jest takie istotne, byleby rodzice nie uszczęśliwiali swojej pociechy jakimś wyjątkowo oryginalnym imieniem ;D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 13 kwi 2015, 08:30 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2015, 16:08
Posty: 7
albert7000 napisał(a):
Gratuluję wszystkim szczerze pociech i dzieci. : ) ale powiedźcie mi w sumie po co tak naprawdę są dzieci? Przecież jeśli o mnie chodzi to ja ich nie lubię i jakoś nie chciałbym zarywać kolejnej nocki bo dziecko mogło by przecież jakoś płakać w nocy i trzeba było się nim zająć..Po co akurat to wszystko : >


To może faktycznie z takim podejściem lepiej się nie rozmnażaj :mrgreen: Oczywiście to tylko taki żart :P Mówiąc już całkowicie poważnie - każda ludzka decyzja (z posiadaniem dzieci włącznie) ma swoje cienie i blaski. Trzeba być tego świadomym. Wychowywanie dzieci naprawdę potrafi dać sporo satysfakcji, chociaż również wymaga sporo pracy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 14 kwi 2015, 13:03 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Nie jesteśmy małżeństwem, ale mój luby wie, że chce pierwsze dziecko do max. 26 roku życia :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: DZIECI
PostNapisane: 24 kwi 2015, 08:30 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2014, 15:41
Posty: 18
Jeżeli mowa o dzieciach to polecam bardzo fajny artykuł http://canpolbabies.com/pl/porady/porad ... rs/15/2773 z którego dowiecie się, dlaczego warto jest sobie napisać plan porodu :) Ogólnie na tej stronie znajdziecie wiele porad dotyczących dzieci i dla mnie to najlepszy poradnik w sieci ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group