suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 12 cze 2013, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2013, 11:30
Posty: 2
Hej dziewczyny;) chciałabym Wam coś pokazać a mianowicie http://www.urzadzamy.pl/aranzacja-wnetr ... je-slubne/ trafiłam na tą stronę przypadkiem podczas poszukiwania idealnego bukietu do mojej sukni( co nie jest proste gdyż suknia jest czerwono białaJ). W każdym razie natknęłam się na podobno modny „ kolor ślubny” Tiffany Blue i tak się zastanawiam. Co o nim sądzicie? Bo z jednej strony mi się podoba ale zastanawiam się czy przy takim odcieniu nie leci trochę obciachem mówiąc wprost?;) co sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 06 sie 2013, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 06 sie 2013, 12:33
Posty: 4
Witam Cię kochana

Mhy... Jeśli chodzi o Twoje kwiaty to naprawdę mi się podobają, tylko problem w tym czy będą pasowały do Twojej sukni. Chodzi mi o to że czasami coś pospolitego z czymś pospolitym daje piorunujący efekt i odwrotnie. Moim zdaniem najlepiej jest skorzystać z fachowej pomocy firmy florystycznej. Kwiaty, także muszą pasować do wystroju kościoła oraz Twojej Twarzy aby podkreślić Twoją kobiecość i to co jest w niej piękne :D (bo przecież wszystkie jesteśmy najpiękniejsze, tylko nie zawsze potrafimy to podkreślić na zewnątrz). Polecam Ci firmy florystyczne. Jak chcesz to mam jedną taką którą byłabym Ci w stanie polecić 8-)

http://www.anna-dekoracje.pl/florystyka.html

Gorąco pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 23 sie 2013, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 23 sie 2013, 12:30
Posty: 5
Moim zdaniem absolutnie nie ma tutaj żadnego obciachu i możesz śmiało brać taką wersję kolorystyczną pod uwagę. Najważniejsze,ze Tobie się podoba.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 17 mar 2014, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2014, 11:37
Posty: 16
zgadzam się przedmówcą kolor jest ładny i ważne żebyś Ty była zadowolona i czuła się dobrze
nie ma mowy o żadnym obciachu
zapraszam na lawendziarnia.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 18 mar 2014, 07:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, 12:32
Posty: 22
PapierMix napisał(a):
Moim zdaniem absolutnie nie ma tutaj żadnego obciachu i możesz śmiało brać taką wersję kolorystyczną pod uwagę. Najważniejsze,ze Tobie się podoba.

Kolorystyka to jedno, a gustowna dekoracja to drugie. Uważam, że trzeba pamiętać o obu tych sprawach, ja jednak gust i styl stawiałbym na pierwszym miejscu. Nie znoszę osobiście kilometrów tiulu i organzy na ławkach, stojakach, klęcznikach. Dekoracja kościoła, czy sali weselnej powinna być delikatna i nie przesadzona. Są na rynku firmy, które oferują naprawdę wysoką jakość!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 21 mar 2014, 11:34 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2014, 11:28
Posty: 11
Kazdy ma swoje gusta i pomysly. Ja raczej wybieralabym stonowane dekoracje w neutralnych kolorach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 24 mar 2014, 08:29 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2014, 08:19
Posty: 3
Ja uważam, że nie należy przesadzać z kolorami, a dekoracja kościoła stołów auta i tak dalej powinna być w kolorze dodatków do sukienki, ja osobiście preferuje delikatne jasne kolory, albo czerwień, sama jeszcze się zastanawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 28 mar 2014, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2014, 09:03
Posty: 5
Czerwień jest niezastąpiona :) Naprawdę sprawdza się w różnego rodzaju stroikach i dodatkach - polecam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 15 kwi 2014, 14:14 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, 13:26
Posty: 67
Moze nie kieruj sie moda tylko własnym gustem i rozeznaniem,tak będzie najlepiej:) Całość dekoracji proponuje w delikatnych i ciepłych kolorach,nie na zasadzie kontrastu tylko raczej jedności kolorystycznej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja ślubna a kolory.
PostNapisane: 18 lip 2014, 01:47 
Offline

Dołączył(a): 18 lip 2014, 01:36
Posty: 4
Moim zdaniem kolor jest świetny i już nie jedną dekoracje widziałam szukając czegoś dla siebie. ten kolor naprawdę świetnie wygląda nie razi po oczach ale także nie jest nudny. Obawiam się tylko że ten odcień niebieskiego będzie się gryzł z czerwienią Twojej sukni. Poczytaj sobie o dekoracjach na http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/. I być może wybierzesz kolor który będzie się zgrywał z całością.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group