suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 07:20


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 29 gru 2010, 14:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a myślałyście o torcie lodowym? czy w ogóle nie bierzecie takiej opcji pod uwagę? to chyba specjalne warunki muszą być, żeby taki tort się trzymał i dobrze wyglądał! Ale jaki smaczny :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 29 gru 2010, 15:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
mi to zaproponował szef kuchni, powiedział ze taki tort lepiej schodzi i wszystkim smakuje, i wstępnie nawet na niego się zdecydowaliśmy ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęliśmy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 02 sty 2011, 13:05 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja nie spotkałam się jeszcze z lodowym tortem na weselu ale pomimo ze sama chętniej zjadłabym taki tort niż normalny to chyba jednak zdecydowała bym się na normalny ze względu na to ze nie trzeba zjeść go od razu można zapakować później gościom lub podać na poprawinach no i po kilku minutach nie zaczyna się topić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 02 sty 2011, 14:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
taki to bardziej na rocznice lub urodziny ;) jednak trzeba pamiętać że goście nie przepadają za tortem gdy piją alkohol ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 02 sty 2011, 17:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
No ale jedni piją inni nie gdybyśmy tak myśleli to w ogóle nie zamawiałybyśmy ciast bo są słodkie i też może się ich jedzenie źle skończyć. Każdy powinien znać swoje granice a my w większości znamy swoich gości i też wiemy czego można się po nich spodziewać


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 03 sty 2011, 00:16 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
tort lodowy to raczej nie za dobre rozwiązanie na ślub, właśnie ze względu na to, że taki tradycyjny łatwiej podać i następnego dnia na poprawinach czy też do rozdania gościom wychodzącym z wesela...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 03 sty 2011, 10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja to o lodowym nie myślałam, ale tak mi przyszło do głowy. tylko jeśli Beti mówi, że jej to szef kuchni proponował to znaczy że jest to wykonalne i w dodatku lubiane przez gości, dlatego myślę, że wezmę to pod uwagę i popytam u mnie jak i czy to by było możliwe :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 03 sty 2011, 12:00 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja jako deser po pierwszym ciepłym daniu będę miała pucharek lodów wiec tort już napewno będziemy mieć tradycyjny bo co za dużo to nie zdrowo i będzie jeszcze na poprawiny :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 03 sty 2011, 14:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
torty lodowe są polecane szczególnie na wesela w okresie letnim. Wymagają wprawdzie bardzo dokładnego przechowywania a najczęściej przywożone są przez cukiernie bezpośrednio w dniu wesela na określoną godzinę. Wadą tego tortu jest konieczność szybkiej konsumpcji, warto więc dobrze przeliczyć ilość gości i zamówić tort o odpowiedniej wielkości. Mysle ze jesli moj szef kuchni mi go polecil tzn rozumiem przez to ze on ma ewentulanie odpowiednie warunki by go przechowac i zeby podac go jeszcze na poprawiny, a goscie dostana ciasta jak beda odjeżdżać :) Zreszta ostatecznej decyzji jeszcze nie podjelam bo chcialabym by ktos kto mial taki tort mogl sie wypowieziec i doradzic co bedzie lepsze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Figurki i tort?
PostNapisane: 03 sty 2011, 20:24 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Katorii napisał(a):
Ja jako deser po pierwszym ciepłym daniu będę miała pucharek lodów wiec tort już napewno będziemy mieć tradycyjny bo co za dużo to nie zdrowo i będzie jeszcze na poprawiny :)



właśnie u mnie też jest taka możliwość pucharków lodowych, dlatego też tort tradycyjny będzie :) po co powielać jak można coś innego podawać na różne dania ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group