suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 16 kwi 2024, 15:15


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 13 lut 2013, 21:51 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2013, 21:44
Posty: 3
Ja ostatnio byłem na weselu i oniemiałem , sala żółta złote wstęgi, piękne firany w oknach, a na stole ustawione śliczne fontanny alkoholowe, kolega wziął je w firmie warszawskiej www sumowisko.pl, do tego dla dzieci fontanny czekoladowe , mam nadzieje ze niedługo coś podobnego zrobię u siebie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 15 lut 2013, 12:21 
Offline

Dołączył(a): 10 sty 2013, 12:20
Posty: 14
Lokalizacja: Żywiec
A ja zastanawiam się nad kolorem biało-wrzosowym lub właśnie biało-czerwonym.
Na mojej sali oferują dekoracje,ale tylko z żywych kwiatów ew.jakieś małe wazony pod kolor,czy wstęgi pod sufitem. Natomiast ja swoja dekoracje mam już głowie;) Będą białe obrusy,na tym pas z organzy pod kolor,misy średniej wielkości wypełnione małymi kryształkami i wodą a na
środku pływające świece. Płatki róż rozsypane po obrusie,Świece kule różnej wielkości o metalowym połysku lub białe grube,obwiązane girlandami perłowymi. Oczywiście to wszystko takiego koloru jaki wybiorę. Boje się ze stołu mi nie starczy na te moje wymysły;p Ale bardzo bym chciała właśnie coś takiego,tym bardziej że artykuły dekoracyjne na portalach są niedrogie i można z nich wiele fajnych dekoracji wyczarować..;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 23 lut 2013, 17:45 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2013, 17:23
Posty: 14
Polecam biało-zieloną. Zobaczcie jak ładnie i wesoło to wygląda


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 24 kwi 2013, 10:17 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2013, 14:54
Posty: 3
wiele zalezy tutaj od wyglądu samej sali, trzeba tak dobrac kolory aby wszystko ładnie do siebie pasowało. Ja jednak bardziej skłaniałabym się ku fioletowym i granatowym do bieli.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 24 kwi 2013, 18:07 
Offline

Dołączył(a): 24 kwi 2013, 18:01
Posty: 1
Witam
Dekoracje to nie tylko materiały i balony dekoracje to także atmosfera
Jeśli komuś przypadną do gustu moje dekoracje :) zapraszam do kontaktu.
zapraszam na film;
http://www.youtube.com/watch?v=-nel8fdwvTQ

www.uroczystedekoracje.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 30 kwi 2013, 09:33 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Szczególnie modne tego roku ślubne dekoracje są w kolorach szaro-srebrno-różowych. Te kolory świetnie się razem prezentują nadając sali klasy i świeżości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 06 sie 2013, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 06 sie 2013, 12:33
Posty: 4
Uważam że najlepszą formą pomocy jest skorzystanie z fachowej obsługo firmy dekoratorskiej, np: http://www.anna-dekoracje.pl/ coś w tym stylu. Jako dobra przyjaciółka powiem Ci, że nie wiem czy za wiele pomoże Ci jeśli ktoś podpowie ci na jakie barwy zwracać uwagę. Jeśli ja powiem Ci że zielony bardzo fajnie zgrywa się z fioletem to czy będziesz w stanie uzyskać efekt który ja sobie wyobraziłam ( jeśli wiesz co Ci w tym momencie chce przekazać ). Nie wiem jak Ty ale ja jestem wzrokowcem i uwielbiam kiedy coś widzę, wiec dla mnie nie ma lepszej inwestycji na świecie jak firma dekoratorska. Pracują w tym specjaliści, po studiach artystycznych i na pewno przystroją taką salę przecudnie, możliwe że zaproponują coś lepszego o czym nawet żadna z nas nie pomyślałaby że tak można :P A poza tym kolejny plus - gdybym ja miała przystroić własną sale, to na moim weselu pewnie paliłabym się ze wstydu i myślała tylko o tym czy moim gościom podoba się wystrój, więc odpada Ci dodatkowy stres. Dla kobiety wygodnej jest to super opcja 8-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 17 wrz 2013, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, 12:32
Posty: 22
Z dekoracją kościoła to jest tak jak z dekorowaniem samochodu. Im jest skromniej, delikatniej, tym gustowniej. Zgodzę się w pełni, że wszelkiego rodzaju tiule i organzy, nie są już modne. Zdecydowanie lepiej prezentuje się dekoracja delikatna, ale ze świeżych kwiatów. Chociaż sztuczne, wysokiej jakości kwiaty nie odbiegają znacząco od tych świeżych. Tak czy owak im skromniej tym lepiej. Koniecznie za to polecam biały lub czerwony dywan ślubny. Bez tego elementu alejka ślubna nie jest już taka piękna ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 25 wrz 2013, 15:07 
Offline

Dołączył(a): 25 wrz 2013, 14:49
Posty: 35
Sztucznych bym nie chciała.Wersja na bogato to też nie mój klimat, zdecydowanie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja sali
PostNapisane: 26 lis 2013, 00:39 
Offline

Dołączył(a): 26 lis 2013, 00:34
Posty: 1
Mimo wszystko sztuczne kwiaty pozostaną sztuczne i to widać. Są jak na moje oko zbyt idealne, żeby były prawdziwe. Lepiej żadne niż sztuczne, a jak trzeba oszczędzić, to można np. mieć takie dekoracje ślubne. Stylowe i skromne, w sam raz dla chcących oszczędzić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group