suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 02:44


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 11 sty 2013, 12:08 
Offline

Dołączył(a): 11 sty 2013, 12:04
Posty: 1
Witam wszystkie forumowiczki :) Planuję zorganizowania wesela w wiejskiej, rustykalnej stylistyce. Zapraszam na mojego bloga, gdzie zbieram różne pomysły jak takie wesele i ślub przygotować :)http://mojewielkiewiejskiewesele.blogspot.com/. Chętnych zapraszam do polubienia mojego fanpage'a na Facebooku! http://www.facebook.com/Mojewielkiewiejskiewesele


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 15 sty 2013, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 14 sty 2013, 22:57
Posty: 4
hmmm wiejskie wesele to ostatnia rzecz jakiej bym sobie życzyła:P ale wiem, że niektórzy lubią takie klimaty. Nie można zapomnieć o orkiestrze grającej między stołami i przyśpiewkach!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 31 sty 2013, 16:36 
Offline

Dołączył(a): 09 lip 2012, 13:55
Posty: 20
Wiejskie wesele - oczywiście odpowiednio urządzone, to świetny pomysł! Jeśli szukasz inspiracji tu jest dość spora galeria: http://terazslub.pl/moda_slubna/rustykalne-wesele.html

A wydaje mi się, że najlepsze są te wszytskie elementy wystroju na rustykalnym weselu, które wykonamy własnoręcznie. Mnie urzekają również wszelkiego typu stare sprzęty: rowery, maszyny do szycia, walizki czy kufry... byle z tym wszytskim nie przesadzić ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 08 lut 2013, 16:44 
Offline

Dołączył(a): 02 lut 2013, 13:26
Posty: 10
teraz właśnie takie wesela są w modzie,z jedzeniem wiejskim,przyśpiewkami,ludzie bawią się świetnie ,na luzie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 10 lut 2013, 20:38 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2013, 20:32
Posty: 2
Takie wiejskie wesele jest fajne tylko jeżeli wychodzi taniej niż w lokalu i jak uda się trafić pogodę.
W zeszłym roku wesele w remizie w lipcu to był koszmar - na dworze 35 stopni a w środku to chyba z 50. Bez klimatyzacji ciężko było wytrzymać. Jedzenie też "pływało".
Co do kucharek - są takie które mają swoje kelnerki, firmę z chłodnią itp.
Wiejskie wesele to też nie tylko remiza czy stodoła ale może być to też jeden lub kilka namiotów. Obecnie można za niewielkie pieniądze wynająć elegancki namiot wraz z podłogą oraz stołami, krzesłami - ławami i w ładnej okolicy jest to świetny pomysł na imprezę - często też dużo tańsza alternatywa do wesela w lokalu. A jeśli wesele jest w urokliwym miejscu to może bardziej być fajne od lokalu w środku miasta gdzie nie można nigdzie wyjść się "przewietrzyć" bo jedyne wyjście to wprost na ruchliwą ulicę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 04 kwi 2013, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 05 mar 2013, 11:14
Posty: 6
Pogody nigdy nikt nie przewidzi, ale przed koszmarnym weselem można samemu się uchronić. Nigdy bym się nie zdecydowała na wesele w wakacje w pomieszczeniu bez klimatyzacji. Nawet te namioty ową posiadają. A sprawdzona kuchnia to skarb, nawet wesele w skromnej stodole z pysznym jedzeniem i dobrą orkiestrą musi się udać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 05 kwi 2013, 18:38 
Offline

Dołączył(a): 05 kwi 2013, 15:28
Posty: 12
To akurat fakt,jeżeli mamy wesele nawet typowo namiotowe czy w wynajętej latem sali- warto pomyśleć o klimatyzacji,to znacznie ułatwia życie. Tym bardziej w trakcie samego wesela.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 06 maja 2013, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
O pomysł na takie wesele nie trudno wystarczy oglądnąć ślubne dekoracje na Stylowi.pl i znaleźć idealne inspiracje dla siebie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 31 maja 2013, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2013, 12:40
Posty: 89
Wsiejskie poprawiny są fajne ja takie miałam przed domem, stoły muzyka tańce na polu super zabawa , ale pierwszy dzień był na sali ideał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: pomysły na wiejskie wesele
PostNapisane: 03 wrz 2013, 13:36 
Offline

Dołączył(a): 22 lip 2013, 13:37
Posty: 30
Poprawiny swoja drogą,ale jeżeli chodzi o samo przyjęcie to warto zacząć od menu- tradycyjnego wiejskiego z takim właśnie stołem,na którym będą kiełbasy oraz inne rzeczy. Nie można zapomnieć o całej otoczce,czyli dodatków w postaci balonów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group