Forum ślubne | Forum weselne
http://forum.terazslub.pl/

Ważne dekoracje weselne
http://forum.terazslub.pl/viewtopic.php?f=35&t=2802
Strona 1 z 2

Autor:  MartaMaj [ 13 paź 2015, 09:08 ]
Tytuł:  Ważne dekoracje weselne

Dekoracje Jeśli chodzi o wesele najważniejsze są tutaj kwiaty. Wybór uzależniony jest od danego sezonu i kwiatów, które w danej porze występują.
Ważne jest aby nasze bukiety stanowiły ozdobę w kościele jak również na sali weselnej. Ciekawym pomysłem jest dywan wykonany z pięknych kwiatów, który w ostatnim czasie stał się bardzo modny.
Innym ważnym elementem, które wchodzi w dekoracje wesela stanowi oświetlenie, Bardzo ważne jest tu bardzo ożywione wnętrze i podkreślenie różnorodnymi kolorami danego miejsca - przykładowo imion Młodej pary. Jeśli boimy się o nasz budżet- nie musi być to do końca oświetlenie organizowane przez firmy, podobny efekt możemy my sami uzyskać przez zastosowanie lampek led (choinkowych). Dodatkowym atutem na wesele może być zastosowanie lampionów, różnych kolorów, które zaświecone późnym wieczorem stanowią bardzo ładną kompozycję.

Autor:  Sundiamore [ 09 gru 2015, 09:45 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

Trudno się z tym nie zgodzić,kwiaty faktycznie są takim motywem przewodnim kolorystyki każdej dekoracji,więc musimy zwrócić na ten fakt szczególną uwagę. Z oświetleniem jest nieco większy problem bo wiele zależy od sali weselnej,jej kolorystyki i wystroju. Oświetlenie często pozostaje w gestii właściciela sali.

Autor:  konaro167 [ 15 sty 2016, 13:41 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

Uważam że, kwiaty powinny być podstawowym elementem dekoracji sali ślubnej. Oprócz tego można udekorować stół ozdobnymi serwetkami, a wnętrze sali wstążkami i balonikami,

Autor:  Kliiv [ 21 sty 2016, 17:46 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

Gusta są różne. Jak ktoś chce serwetki gastronomiczne to niech je zamawia.

Autor:  vjoletta [ 17 lut 2016, 13:58 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

Wszystkie dekoracje są ważne! Ale najważniejsze wg mnie są kwiaty właśnie. Muszą być świeże i ładne, bez żadnych zwiędłych glutów...

Autor:  Chmiel [ 19 lut 2016, 12:08 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

Ja lubię minimalistyczne dodatki, dlatego kwiaty w jakiś pastelowych kolorach lub jednym mocnym na białym tle najbardziej mi się podobają :) Żadnych pierdół typu serduszek, ptaszków i innych motylków ;)

Autor:  Karolka85 [ 25 lut 2016, 13:22 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

A ja chciałam na bogato. Jako że wesele było w plenerze, więc u nas było przede wszystkim dużo kwiatów, ale były też honeycombs, pompony z tiulu i z bibuły, masa lampionów i świec, na stołach kilka wianków. Wszystko w pastelach. Miało być w takim bajkowym stylu i było :)

Autor:  budnik11 [ 25 lut 2016, 16:18 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

Fajną opcją może być (jeżeli panna młoda jest osobą cichą i nielubiącą zgiełku) ślubi w stylu rustykalnym, gdzieś na łonie natury - w górach czy nad morzem :) Jeżeli będziesz organizowała imprezę na zewnątrz pamiętaj aby zabezpieczyć ozdoby przed zsunięciem się ze stołów. Świetnie zabezpieczą je na przykład przyssawki :)

Autor:  MartaNowak [ 28 lut 2016, 15:46 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

Ja także uważam, że kwiaty są nieodzownym elementem wystroju sali czy kościoła. Jakie i ile kwiatów wszystko, zależy od upodobań, ale kwiaty muszą się pojawić :) Przeczytałam na stronie kwiaciarni taki teks "Kwiaty będą też gośćmi subtelnie uwalniającymi pozytywne emocje wszystkich uczestników". Szczera prawda

Autor:  Tomsky [ 23 wrz 2016, 23:40 ]
Tytuł:  Re: Ważne dekoracje weselne

Oprawa sali światłe to także rodzaj pięknej dekoracji weselnej. Można płynnie kreować atmosferę w zależności od punktu imprezy.

Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/