suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:16


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 07 paź 2015, 07:43 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
To prawda. Nie zawsze to co modne, będzie Ci odpowiadać. Polecam zasięgnąć opinii u florystek. Na pewno pomogą Ci coś wybrać. Z mojej strony mogę powiedzieć, że u nas były słoneczniki, które idealnie komponowały się z pistacjowym kolorem przewodnim. Te barwy najlepiej według nas pasowały do wnętrza sali w pałacu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 09 paź 2015, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 09 paź 2015, 14:50
Posty: 1
Nie ma co kierować się trendami. Bierz co Ci się podoba. To TWÓJ a właściwie WASZ dzień, a nie trendseterów, rodziców, znajomych czy kogokolwiek innego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 13 paź 2015, 02:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2015, 18:23
Posty: 2
Trudno jednoznacznie powiedzieć, jakie kwiaty są modne. To także kwestia indywidualnego gustu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 13 paź 2015, 08:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 paź 2015, 21:06
Posty: 3
Bardziej od mody chyba ważniejsza jest pora roku, w której bierze się ślub. Wychodzę za mąż w listopadzie tego roku, jest to okres poza tzw. "sezonem ślubnym" i mało jest informacji jakie kwiaty są wtedy dostępne i w miarę możliwość przystępne cenowo (zdaje sobie sprawę ze mając nieograniczony budżet można kwiaty sprowadzić z końca świata). Tak więc... z czego można zrobić bukiet w tym późno jesiennym sezonie i jeszcze przy tym nie zbankrutować. Może jest tu jakaś mężatka, która też brała ślub w listopadzie? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 30 paź 2015, 12:31 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2015, 11:11
Posty: 2
Róże nigdy nie wyjdą z mody. Wcześniej podobały mi się tylko białe róże, ale od niedawna także podobają mi się kremowe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 12 lis 2015, 19:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2015, 10:45
Posty: 4
Moim zdaniem to jest rzecz gustu panny młodej jakie sobie kwiaty wybierze. Ostatnio coraz częściej się zdarza że młode poza bielą ozdabiają się jakimś kolorowym dodatkiem - na przykład kolczyki i buty w kolorze różowym czy turkusowym i pod ten kolor dopasowują resztę wystroju w tym kwiaty. Fajnie też, jeśli sala weselna jest wtedy urządzona w podobnym akcencie i wszystko się ze sobą spójnie łączy. Jeśli nie można się zdecydować samemu na coś, zawsze można zatrudnić kogoś kto pomoże i dobierze dodatki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 13 lis 2015, 13:35 
Offline

Dołączył(a): 13 lis 2015, 12:43
Posty: 2
Ostatnio słyszałam, że goździki sa na topie, ale nie jestem pewna tych informacji. Ja na swoim ślubie miałam białe tulipany.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 17 lis 2015, 19:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2015, 20:18
Posty: 3
angelika11 napisał(a):
W jaki kwiaty przystrajacie kościół? A swój wieniec?


Nie patrz na mode. Kieruj się swoim gustem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 18 lis 2015, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 08 lis 2015, 18:55
Posty: 6
Lokalizacja: Śrem
Mnie też podobają się róże :) Sa takie wyzywające i piękne. Na myśli mam czerwone i czasami tylko same róże w kompozycji wystarczą. Podoba mi się takie zestawienie.


Ostatnio edytowano 12 kwi 2016, 14:36 przez aniat, łącznie edytowano 1 raz
spam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaki kiwaty są teraz modne?
PostNapisane: 18 gru 2015, 15:07 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
Róże chyba nigdy nie wyjdą z mody :) Ja osobiście uwielbiam róże herbaciane zwłaszcza jeśli są niezbyt duże i drobne. Niedługo idę na wesele do swojej siostry i zaczynam rozglądać się na bukietem kwiatów, bo prezent ślubny na szczęście już mam. Wesele odbywa się 300km od miejsca mojego zamieszkania i dlatego wolałabym kupić kwiaty przez internet, bo nie wiem, czy znajdę jakiś ładny gotowy bukiet w dniu ślubu, a nie chcę wieźć go ze sobą, bo możliwe, że kwiaty zwiędną przez drogę. Kilka przepięknych bukietów widziałam w tej kwiaciarni http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-warszawa . Jest to kwiaciarnia internetowa co mi idealnie pasuje, bo oferują dowóz kwiatów. Jaki bukiet najbardziej Wam się podoba, a jaki najmniej?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group