suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:05


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 02 maja 2015, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2014, 11:58
Posty: 96
Myślicie, że czekoladową fontannę można uznać za jedną z dekoracji ślubnych?
Chciałabym zamówić coś takiego...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 03 maja 2015, 11:48 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2015, 19:08
Posty: 5
Przy wyborze fontanny zalezy jaką ilość gości bedziecie mieli na przyjęciu weselnym. Firma tutaj nie ma dużo do znaczenia fontanna to fontanna przecież ją wynajmujesz i co za różnica z jakiej firmy bedzie co innego jeżeli planujesz kupić fontanne, a potem wykorzystać ją do celów zarobkowych.
Pozdrawiam serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 05 maja 2015, 09:57 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2015, 10:54
Posty: 50
No właśnie, że to, jaka czekolada będzie w fontannie ma ogromne znaczenie.
Może się okazać, że zabulimy za prawdziwą czekoladę, jak np. ta: http://blanche.com.pl/ a w zamian dostaniemy wyrób czekoladopodobny.
Wtedy nie tylko przepłacimy, ale atrakcja weselna okaże się klapą. Po prostu warto zrobić jakieś rozeznanie w temacie, popytać firm, z jakiej czekolady korzystają itd.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 07 maja 2015, 20:58 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2015, 21:05
Posty: 6
Czekoladowe fontanny bardziej pasują mi na imprezę urodzinową dla dziecka niż na wesele. No ale tylko taka moja mała sugestia. Czekolada plus alkohol jakoś dla mnie nie współgrają. Zastanowiłabym się czy taka fontanna jest warta nakładu finansowego po prostu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 19 maja 2015, 18:18 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2015, 18:03
Posty: 9
Jeśli jest ładnie udekorowana, i obok stoi mnóstwo owoców do niej, to jak najbardziej można fontannę uznać za dekorację. Wygląda bardzo efektownie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 25 maja 2015, 15:03 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 17:55
Posty: 31
Czekoladowe fontanny to znakomita atrakcja i czemu by nie spróbować,moim zdaniem nie pasują tylko na urodziny,ale również i na wesele,znakomicie się to sprawdza w praktyce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 12 cze 2015, 09:46 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 09:38
Posty: 4
Jest to moim zdaniem bardzo ryzykowny plan. Po pierwsze tak jak wspomniał ktoś wcześniej, można się naciąć uzyskując wyrób czekoladopodobny zamiast czekolady. W mojej zupełnie subiektywnej ocenie pomysł nie sprawdza się do końca, co prawda na własnym ślubie nie miałam takich atrakcji, ale znajoma dała się skucić i szczerze żałowała, chociażby ze względu na to, że część gości, będąc już pod wpływem po prostu ową czkeoladą się upaprła, nie mówiąc oczywiście o maluchach. Frajda fajne, ale na chwilę, pomysły na to co można w fontannie "zamoczyć" też skoczyły sie szybko a sprzątania masa! radzę się 6 razy zastanowić przed tym. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 13 cze 2015, 15:20 
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2015, 15:15
Posty: 1
Jak się znajdzie sprawdzone miejsce z taką czekoladową fontanną to ja bym brała :D To może być ciekawa atrakcja dla gości i coś innego. Trzeba się tylko dobrze rozejrzeć i wybrać najlepszą opcję. Moja koleżanka miała taką na weselu i wszystkim się podobało takie urozmaicenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 14 cze 2015, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
taka fontanna by mi się dzisiaj przydała:) Najpierw zwykła, a potem czekoladowa:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Czekoladowa fontanna jako jedna z dekoracji?
PostNapisane: 17 cze 2015, 13:52 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2015, 13:45
Posty: 2
Ja ogólnie uważam, że fontanny czekoladowe są bardzo dobrym pomysłem. Nie wiem czy goście weselni potraktują go jako dekorację, ale i tak jest to bardzo dobry i co by nie powiedzieć również pyszny pomysł. Trzeba tylko zadbać o odpowiednią wielkość takiej fontanny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group