suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:35


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 11 lis 2014, 15:05 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2014, 11:06
Posty: 82
Co myślicie o zamówieniu fontanny z czekolady na wesele?
Uwielbiam czekoladę i ten pomysł wydaje mi się świetny, ale nie wiem gdzie w ogóle coś takiego zamówić i czy to w ogóle jest możliwe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 12 lis 2014, 12:04 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2014, 11:58
Posty: 96
Na pewno jest to coś wyjątkowego, co dość rzadko spotyka się na weselach.
Musisz tylko zastanowić się nad tym, jaką wersję fontanny wybrać (jak dużą) i sprawdzić co w ogóle mogą ci zaoferować takie ekipy, jak ta: http://czekoladeria.com.pl/
Jeśli masz swój własny pomysł, też nie powinno być problemów z jego realizacją.
Możesz też zamówić fontanny z alkoholem, które również są dość efektowne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 23 gru 2014, 18:54 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
Kocham czekoladę, ale myślałam, że takie fontanny to tylko na amerykańskich filmach. Świetny pomysł:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 24 gru 2014, 10:37 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2014, 10:32
Posty: 3
Kiedys na jakis urodzinach byla fontanna z czekolada i byla okupowana prawie przez caly czas. Mysle ze to dobry pomysl tylko bedziesz potrzebowac duzej ilosci owocow gdyz swietnie sie komponuja z ta czekolada :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 25 gru 2014, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2014, 19:13
Posty: 1
Sama się zastanawiałam czy na swoje wesele czegoś podobnego nie zamówić, ale w końcu przekonał mnie mój obecny już mąż, że to nie jest dobry pomysł. Sam pomysł jest dosyć drogi, ale myślę, że dzięki niemu wesele może być niezapomniane :) Chociaż u mnie czekoladowej fontanny nie było, to wspominam swoje wesele jako najlepszy dzień w moim życiu. Zdecydowaliśmy się zrobić je w uroczym miejscu pod Warszawą http://www.promenadacountry.pl/imprezy-pikniki/wesela, cudowne miejsce :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 02 lut 2015, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 02 lut 2015, 19:51
Posty: 10
Fontanna z czekolady jest fajnym pomysłem, gdy na weselu będzie dużo dzieci, bo to dla nich jest mega frajda, starsi goście jesli już skorzystają to tylko z ciekawości


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 07 lut 2015, 15:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Mmmm...;) uwielbiam czekoladowe fontanny;) jest to super pomysł;) ostatnio jak byłam na weselu były dwie, jedna z białą i druga z ciemną czekoladą a do tego owoce, to było pyszne;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 16 lut 2015, 13:52 
Offline

Dołączył(a): 11 wrz 2014, 10:20
Posty: 4
Fontanna tak, ale najlepiej sprawdzi się na weselu, gdzie będzie dużo dzieci. W przeciwnym wypadku to słaba atrakcja. Ktoś umoczy dwie truskawki i kawałek banana i będzie miał dość. Byłam na weselu gdzie była fontanna i była to tylko chwilowa uciecha. U mnie na ślubie też jej nie będzie mimo, że jestm fanką czkolady


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 18 lut 2015, 08:41 
Offline

Dołączył(a): 06 lis 2014, 20:21
Posty: 3
Byłam na weselu, gdzie taka właśnie fontanną z czekolady była i jest to rewelacyjny pomysł. Efektownie to wygląda, a przy tym sama czekolada jest przecież pyszna. Byłam tam gościem, więc nie wiem dokładnie jak to wyglądało od strony technicznej (tj. cena, firm itp.) - nie mniej jednak jeśli chcesz zaskoczyć gości i mieć coś fajnego to polecam jak najbardziej. Wszystkim się podobało.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Fontanna z czekolady na przyjęcie weselne?
PostNapisane: 20 lut 2015, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 09 lis 2014, 10:52
Posty: 6
W sumie to fajny i oryginalny pomysł, nie wiem, jak cenowo, ale ja jestem zachwycona. Poza tym świetna atrakcja dla gości, zwłaszcza dla dzieciaków. Ja też kocham czekoladę i wiem, ze na większych imprezach takie fontanny cieszą się dużym powodzeniem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group