suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:13


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 26 mar 2012, 13:19 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2012, 12:48
Posty: 8
U nas będą tylko delikatne białe wstążki na klamkach i jeden długi biały kwiat na masce przymiarka już była i wygląda elegancko.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 14 lip 2012, 22:29 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2012, 08:52
Posty: 3
polecam swoje usługi ;)

tel.: 507300897
GG 10060309


Audi A6 kolor czarny
film---->http://www.youtube.com/watch?v=fhSSPcGgQLk

POLECAM

.... dekoracja w cenie .... ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 14 sie 2012, 18:22 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, 17:21
Posty: 15
ja tutaj szukałam dekoracji samochodu: http://stylowi.pl/gorszkiiroze/33734/dekoracja-samochodu

ale powiem Ci że to bardzo nowoczesne i zachodnie samochody i nie wiem czy pasowałoby cuś takiego do naszych polskich aut ;)
No ale można zawsze się zainspirować :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 29 lis 2012, 19:43 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2012, 11:42
Posty: 31
Oczywiście,że można. To nic innego jak tylko kwestia naszego gustu. Jak dla mnie to nie ma co przesadzać z dekoracjami. Nowoczesne i luksusowe samochody nie potrzebują ich aż tak wiele,natomiast starsze,zabytkowe- jak najbardziej tak.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 16 sty 2013, 22:43 
Offline

Dołączył(a): 16 sty 2013, 22:36
Posty: 3
Dekoracja samochodu jest równie ważna, jak dekoracje kościoła, czy dekoracja sali. Dekoracje samochodów podkreślają wyjątkowość dnia ślubu. Niestety, dekoracje te są zazwyczaj banalne i podobne do siebie.

Nasze propozycje ozdoby samochodów są niebanalne, podkreślają Ten wyjątkowy dzień. Dekoracja samochodu Młodej Pary wskazuje nie tylko, którym samochodem jadą Młodzi, ale jest to również początek orszaku ślubnego.

Dekoracja samochodu współgra z charterem lub kolorem wiązanki ślubnej oraz resztą dekoracji wykonanych w kościele i sali. Inaczej dekorujemy luksusową limuzynę, inaczej młodzieżowego maluszka, jeszcze inaczej dorożkę retro.

Dekoracja samochodu to trudny, ale bardzo wdzięczny element ślubu. Gdy Państwo Młodzi znikają za drzwiami samochodu, to właśnie dekoracja pojazdu jest ich wizytówką.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 25 lut 2013, 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 11:13
Posty: 65
mnie się bardzo podobają udekorowane samochody ale nie orientuję się w cenach....samemu na pewno nie przy ozdbi się tak ładnie jak zrobi to firma
Ślicznie ! Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 24 kwi 2013, 09:45 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Wiecie co, mnie się podobają delikatne dekoracje kwiatowe, ale los sprawił, że będziemy jechać do ślubu autem retro, do którego nijak nie pasuje mi żadna dekoracja, więc chyba skończy się jedynie na tym, że przy klamkach umocujemy wstążeczki (lub po jednym kwiatku), z przodu będzie odpowiednia ślubna tablica rejestracyjna i tyle. Może ktoś będzie gadać, że nie zadbaliśmy o szczegóły, ale ja wolę, jak wszystko jest skromne, a nie przeładowane :) Poza tym autko będzie nam towarzyszyć jedynie przez pierwsze 2-3 godziny, to po co mi jeszcze jakieś dodatkowe wydatki w tym względzie :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 30 kwi 2013, 09:45 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
O wiele taniej wychodzi, gdy oglądniesz ślubne dekoracje na Stylowi.pl , wybierzesz coś dla siebie i sama udekorujesz wszystko po swojej myśli. Zrobiłam dokładnie tak samo na swoim ślubie i wyszło perfekcyjnie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 23 maja 2013, 15:14 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2013, 12:40
Posty: 89
Mi się podoba dekoracja z żywych kwiatów, klamki i serce na dachu wstążki :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 06 sie 2013, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 06 sie 2013, 12:33
Posty: 4
Moja kochana, wystarczy jak wystarczy. W końcu samochód nie przystrojony też wystarczy. Potem możemy dojść do paradoksu że, po co robić wystawne wesele jeśli możemy zrobić je kameralnie, na 30 osób bo przecież wystarczy. A tak Btw, po co w ogóle robić jakieś przyjęcie, skoro zamiast marnować pieniążki możemy urządzić za to mieszkanko, bądź odłożyć na przyszły samochód.

Bolesną prawdą jest fakt ( i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę ale nie mówimy o tym głośno) że przyjęcie weselne wcale nie jest dla nas tylko dla gości. Więc przepraszam bardzo ale parę wstążeczek czy puszki po piwie które ciągnie się za autem to żadna atrakcja, nie wymaga specjalnej kreatywności, wystarczy 5 min na poczekaniu aby coś takiego zrobić i jest.

Przepraszam dziewczyny że tak agresywnie podeszłam do sprawy, ale mnie osobiście zależało na tym aby to był wyjątkowy dzień ( bo przecież to jedyny taki dzień w życiu a małżeństwo nie jest takie słodkie jak się wydaje ludziom którzy naoglądali się za wiele filmów romantycznych, więc dlaczego nie umilić sobie takiego wspaniałego dnia 8-) )

http://www.anna-dekoracje.pl/ , co myślicie o czymś takim?

Jeśli wejdziemy na stronę, to możemy przeczytać że do każdej sprawy podchodzą indywidualnie i każdy projekt budowany jest od początku. Może warto zlecić takiej firmie aby wymyśliła coś kreatywnego i jedynego w swoim rodzaju, aby Twoje wesele było jedyne i niepowtarzalne. Oczywiście zrobisz jak zechcesz, ale wydaje mi się że to jest jedna z takich chwil w życiu gdzie naprawdę warto zaszaleć.

Phi, ale się rozpisałam, No nic buziaki dla Was :*


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group