suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:46


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Bardzo podobają mi się gustownie przystrojone samochody/ karoce, które wiozą nas do ślubu.
Mam kilka pomysłów, ale zastanawiam się czy nie lepiej kogoś wynająć, np w kwiaciarni??? Większość moich znajomych/ rodziny zamawiała taką dekorację właśnie, ew. ktoś znajomy im robił. I tak się zastanawiam, bo w całym tym zamieszaniu może okazać się, że nie ma czasu na własnoręczne dekorowanie pojazdu i co wtedy... :?
Choć z drugiej strony, gdyby jakoś zorganizować ten czas i jakichś pomocników to czemu nie... Zwłaszcza, że dekoracja byłaby pewnie właśnie taka, jaką byśmy chcieli...
Macie może jakieś pomysły na udekorowanie owego pojazdu??

Jedni z moich znajomych jechali starym samochodem, do którego przyczepione były z tyłu puszki po piwie, dość niekonwencjonalne, ale bardzo zadowoleni byli. Inni mieli jakieś sztuczne ozdoby poprzyczepiane typu gołąbki, Młoda Para itp. kwiaty...
Mnie się marzy m.in. kaskada kwiatów opadająca w dól maski samochodu:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 05 gru 2010, 00:50 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
myślę, że na własną inwencję twórczą zabraknie czasu, chyba lepiej komuś to zlecić.

ja myślałam jakiś delikatny wzór. np z róż małe bukieciki w poprzek maski. choć może być problem bo mój przyszły mąż chce jechać do ślubu rajdówką i cały plan...
jak rajdówka nie mam pomysłu... wlot wszystko niszczy. a misie, serca, "wieńce" to nie dla mnie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 05 gru 2010, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Pytanie czy sama/sami bedziecie potrafili udekorowac taki samochod?Nieraz samochody maja juz w cenie dekoracje,warto sie rozejrzec moze za takimi :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 05 gru 2010, 22:56 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
auto jest nasze, więc raczej sami musimy coś wykombinować.
dobrze, że koleżanki rodzice mają kwiaciarnię, więc mogę liczyć na pomoc :)
szczerze przyznam że bałabym się pierwszej lepszej kwiaciarni. jakiś czas temu znajomym przy dekoracji auta obkleili czymś maskę... oczywiście zostały ślady... afera była...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:43 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Dziewczyny to wszystk zależy od tego z czego bedzie Wasz bukiet. Jeśli ktoras zdecyduje sie na storczyki, ktore mozna dostać w sztucznej formie(a uwierzcie ze podrabiaja je niesamowicie) ozdoby mozna zrobic samemu. Do tego jakies piorka i kilka gadzetow typu takie kolorowe sianko nie wiem jak to sie nazywa i przyssawki i ozdoby gotowe za niewielkie pieniadze:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 08 gru 2010, 09:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja stoję na stanowisku, zeby zlecić to firmie. Myślę, ze w dzień ślubu nie będziesz myślała o tym stroić samochód a siebie-kosmetyczka, fryzjer... jeżlei masz wizje to przecież mozesz ja przekazać firmie. Dobrym rozwiązaniem jest też narysowanie swojej wizji i uzgodnienie ich z kwiaciarnią, gdzie zamawia się bukiet.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 08 gru 2010, 10:13 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Złośnica napisał(a):
Ja stoję na stanowisku, zeby zlecić to firmie. Myślę, ze w dzień ślubu nie będziesz myślała o tym stroić samochód a siebie-kosmetyczka, fryzjer... jeżlei masz wizje to przecież mozesz ja przekazać firmie. Dobrym rozwiązaniem jest też narysowanie swojej wizji i uzgodnienie ich z kwiaciarnią, gdzie zamawia się bukiet.


A czy samochodu nie stroi świadek?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 08 gru 2010, 11:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
Złośnica napisał(a):
Ja stoję na stanowisku, zeby zlecić to firmie. Myślę, ze w dzień ślubu nie będziesz myślała o tym stroić samochód a siebie-kosmetyczka, fryzjer... jeżlei masz wizje to przecież mozesz ja przekazać firmie. Dobrym rozwiązaniem jest też narysowanie swojej wizji i uzgodnienie ich z kwiaciarnią, gdzie zamawia się bukiet.


A czy samochodu nie stroi świadek?



Nawet jeżeli świadek to na pewno przy konsultacji z parą młodą... przynajmniej ja nie wyobrazam sobie innej sytuacji...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 08 gru 2010, 12:38 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no oczywiście, że tak ale to przecież można ustalić przed ślubem kilka dni i świadkowa może pomóc czy nawet jacyś goście chętni:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dekoracja samochodu
PostNapisane: 09 gru 2010, 10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja uważam, że najlepiej samo zrobienie dekoracji czy tez jej przygotowanie trzeba zlecić firmie, a jej zamontowaniem może się zająć świadek czy świadkowa, to już w sumie obojętne kto.
osobiście chyba będę korzystała z samochodu z przybraniem, żeby już nie mieć problemu - w sumie jest kilka wariantów do wyboru więc coś tam zawsze się znajdzie co będę mogła dopasować do własnych oczekiwań :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group