suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:41


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 22 paź 2014, 13:02 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2014, 12:56
Posty: 1
To bardzo fajny pomoc lecz coraz więcej osób je nie stosuje gdyż mogą wywoływać pożar miejsca na które spadną


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 24 paź 2014, 13:50 
Offline

Dołączył(a): 24 paź 2014, 13:19
Posty: 3
Według mnie to trochę niebezpieczna zabawa.Zwłaszcza puszczanie lampionów po północy (kiedy większość z gości ma już nieźle w czubie) może nie wyjść na zdrowie. Mojej koleżance taki lampion zaczepił się o włosy (zanim się wzniósł) o mały włos od nieszczęścia. Jestem przeciwniczką...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 25 paź 2014, 22:03 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2014, 21:17
Posty: 14
zanim jeszcze stały się u nas popularne, bardzo mi się podobał pomysł. Jednak wydaje mi się to czasochłonne jeśli chodzi o załatwianie formalności. No i kilka filmików z lekko wstawionymi weselnikami pokazało że zła mieszanka ludzi i z pięknej chwili może być chwila grozy:/

Oglądając sale nad stawikiem myślałam nad świeczkami pływającymi po wodzie. Podczas ostatnich wakacji w naszym hotelu organizowano wesele i w basenie pływały takie wielkie świeczki- super widok po zmroku!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 02 lut 2015, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 02 lut 2015, 19:51
Posty: 10
Lampiony fajny pomysł, każdy gość ma możliwość skorzystania z tej atrakcji, trzeba jedynie uważać, aby wosk zściekający z siarki nie poplamił ubrań


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 20 lut 2015, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 17:24
Posty: 51
Lokalizacja: Wrocław
słyszałam że potem te lampiony lądują w dziwnych miejscach i tak się śmieci... a w sumie szkoda bo to tak romantycznie wygląda...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 20 lut 2015, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 09 lis 2014, 10:52
Posty: 6
To prawda, ze trzeba mieć pozwolenie, bo ogólnie panuje opinia, ze mogą nawet wywołać pożar, ale zgadzam się, że są cudowne ,piękne i są oryginalnym elementem wesela. Goście na pewno zapamiętają je na długo, więc warto się wysilić i postarać o takie zezwolenie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 23 lut 2015, 20:13 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2015, 20:09
Posty: 1
Nie wiem kto to wymyślił, ale zbija niezły interes na ludziach. Niebezpieczne bardzo :/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 02 mar 2015, 01:03 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2014, 09:03
Posty: 4
u mojej znajomej były lampiony, wygladało to dośc fajnie. Problem tylko był taki, że nie ustalili tego wcześniej z właścicielka lokalu i ona zepsuła wszystko bo wyszła w trakcie i nakrzyczała, że trzeba było to zgłoscić straży pozarnej bo jak taki lampion spadnie to może być pożar. Więc myśle, że warto sie zorientować wcześniej jak jest z zasadami p poż.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 17 mar 2015, 11:58 
Offline

Dołączył(a): 09 gru 2014, 02:17
Posty: 6
hej dziewczyny, prosze was o opinie na temat puszczania na weselu lampionow szczescia my mamy sale nad jeziorem ale obawiam sie ze goscie beda juz podpici jak sie zrobi odpowiednio ciemno komus moze na kreacje weselna skapnąć ogien... albo zatrzymaja sie na drzewach... czy macie jakies doswiadczenia? ktos z was mial je na weselu?? poradzcie..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lampiony szczęścia
PostNapisane: 30 kwi 2015, 12:35 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Bałabym się o kreacje gości. Słyszałam wiele razy o przepalonych sukniach czy garniturach. Czasem coś nie wypali i są szkody. Strata pieniędzy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group