suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 11:26


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Muzyka na przywitanie gości!
PostNapisane: 16 sty 2013, 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2013, 14:11
Posty: 10
Lokalizacja: Szczecin / cała Polska
Muzyka na przywitanie gości.
Wesele w Zachodniopomorskim.

DJ na wesele, co powinien wiedzieć, jak powinien grać?

Klubowe wesele.

Zarówno Młodą Parę jak i gości należy uhonorować pierwszymi taktami muzycznymi na wejściu do sali weselnej. Zarówno wesela tradycyjne jak i te bardziej o charakterze klubowym trzymają się te zasady. Jak DJ grający ja klubowych weselach staram się, wejście do przestrzeni weselnej miało w sobie podniosły charakter, zabawny, ale jednocześnie pozbawiony patosu.

Jako DJ na wesele (co grałam na weselach w Szczecinie, Goleniowie, Ińsku, Trzebiatowie)

Z doświadczenia wiem, że moment ten najbardziej przykuwa uwagę głównie ze względu na prezentacje Nowożeńców i muzyka w ten określonej chwili powinna być mimo podniosłego charakteru, przeźroczysta, nieabsorbująca.

Oprawa muzyczna wesela.
Świetnie sprawdzają się w tym kontynuowane przeze mnie w czasie posiłków chilloutowe songi oraz standardy, amerykańskiej muzyki rozrywkowej z lat 50-tych i 60-tych. Tu zazwyczaj ciepłym głosem wita gości Aretha Franklin, Dean Martin, Frank Sinatra.

Tzw. evergreen to sprawdzony i najlepszy sposób na wprowadzenie gości w klimat weselny. Później już tylko pierwszy taniec i zabawa do rana.

Pozdrawiam
DJ Mary Klak


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group