suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 03:09


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jazz na ślubie
PostNapisane: 18 paź 2012, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 18 paź 2012, 11:24
Posty: 3
Czy ktoś z was miał może jazz na ślubie? Jak to wypadło? Goście dobrze się przy tym bawili? Znajomi podsunęli nam taki pomysł... My osobiście uwielbiamy jazz ale czy jest to odpowiednia muzyka do weselnej zabawy?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jazz na ślubie
PostNapisane: 18 paź 2012, 15:32 
Offline

Dołączył(a): 18 paź 2012, 15:07
Posty: 5
Byłam na weselu,na którym grano może nie jazz, ale rocka + elementy jazzu w wykonaniu członków rodziny panny młodej. Podczas całej uroczystości usłyszeć można było 2 gitary elektryczne, perkusję, bass i saksofon. Czasem tylko muzyka puszczana była z płyty ( w tym samym rockowo-jazzowym klimacie) - przypominam, że podczas wesela grali goście weselni, więc trochę zabawy też im się należało.
Podsumowując - było to najlepsze wesele, na jakim gościłam, a i goście nieco zaawansowani wiekiem dobrze się bawili. Polecam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jazz na ślubie
PostNapisane: 13 lis 2012, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 25 paź 2012, 10:46
Posty: 5
Wg mnie jazz to ewentualnie moze leciec w tle podczas podania posilkow etc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jazz na ślubie
PostNapisane: 19 lis 2012, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2012, 19:39
Posty: 3
Moja siostra miala na swoim ślubie zespół Jazzowy z wokalistka . Grali do obiadu i było to bardzo przyjemne i takie eleganckie. Potem jeden z gitarzystów zmienił się w DJ-a i puszczał kawałki z lat 80 tych i 90 tych z płyt winylowych! Muszę powiedzieć, że było to super! o wiele ciekawsze niż klasyczny Dj.
Co do jazzu na ślubie, to ja jestem ZA, ale trzeba starannie wybrać zespół. Jak już się na jakiś zdecydujesz, to poszukaj na youtube, czy mają jakieś nagrane kawałki, albo wręcz zapytaj ich o demko ( z tego, co wiem, to często zespoły mają coś takiego), żeby nie kupować kota w worku ;)
Co do kosztów to za zespół + tego Dj'a wyszło mniej pieniędzy niż za normalnego Dja.
Tu masz ich strone: http://www.buttercup.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jazz na ślubie
PostNapisane: 11 gru 2012, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2012, 18:04
Posty: 7
Jazz na weselu?? Zgadzam się w większości z poprzednikami. Przygrywka w przerwach tak... Ale żeby do zabawy to raczej nie. Bywałem na różnych weselach i uważam że najlepsza muzyka na weselu to jednak nieco starsze poczciwe kawałki - przy tym potrafią bawić się i starsi i młodsi. Tam gdzie grano w większości nowe kawałki - zazwyczaj jakieś rytmy delikatnego techno - starsi się nie bawili a nawet młodzi ciągle tańczyli w kółeczku. A przecież wesele to jednak tańce w parach. Chyba lepiej za bardzo z muzyką nie eksperymentować. Lepiej pomyśleć o jakichś innych atrakcjach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jazz na ślubie
PostNapisane: 30 kwi 2013, 10:54 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Jeśli ktoś lubi Jazz to na pewno mu się podobało, ale uważam, że na weselu nie powinna być muzyka jednogatunkowa, bo każdy lubi co innego, a zależy nam żeby każdy dobrze się bawił.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jazz na ślubie
PostNapisane: 07 maja 2013, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:18
Posty: 25
Byłam kiedyś na weselu i obok na sali było wesele z muzyką jazzową i niestety nie widać było, żeby się ktoś bawił. Muzyka sama w sobie super i jako podkład lub przerwa może być, ale nie zaryzykowałabym całego wesela tylko z muzyką jazzową.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jazz na ślubie
PostNapisane: 31 maja 2013, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2013, 12:40
Posty: 89
Jeżeli umieją grać jak i dla młodych jak i starszych osób, to myślę, że będzie się podobać, a jak grają tylko w typie młodych to impreza będzie nie udana.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jazz na ślubie
PostNapisane: 31 maja 2013, 18:14 
Offline

Dołączył(a): 04 mar 2013, 16:51
Posty: 8
Wydaje mi się, że zespół jazzowy, może grać stare kawałki w trochę lżejszych wersjach i normalne jazzowe improwizacje. Nie tylko do kotleta ;) Uważam, że to bardzo fajny pomysł. Na kilku weselach, na których ostatnio byłam, królowało straszne disco polo, więc jak najbardziej tak.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group