suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 16 kwi 2024, 10:58


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 05 kwi 2012, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 05 kwi 2012, 09:53
Posty: 10
jak najbardziej ! efekt niesamowity !


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 10 gru 2012, 17:54 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2012, 16:20
Posty: 2
SKRZYPCE - jak najbardziej
POLECAM: http://www.gawlikowska.yoyo.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 05 sty 2013, 15:30 
Offline

Dołączył(a): 05 sty 2013, 15:25
Posty: 1
Osobiście myślę, że skrzypce to świetny pomysł. Byłam na ślubie ze skrzypcami i zrobiły na wszystkich naprawdę ogromne wrażenie, wszystkim leciały łzy ze wzruszenia ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 30 sty 2013, 00:07 
Offline

Dołączył(a): 29 sty 2013, 23:52
Posty: 2
Jeżeli jesteście zainteresowani to mogę polecić kogoś sprawdzonego. To moja dobra koleżanka z liceum:). Byłam już na dwóch ślubach naszych wspólnych znajomych, na których grała Kasia i zdecydowanie mogę za nią poręczyć. Jak coś to jest do niej namiar: www.bialeskrzypce.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 04 lut 2013, 15:56 
Offline

Dołączył(a): 04 lut 2013, 15:32
Posty: 2
Wszelkie ozdabianie ślubu muzyką jest wspaniałe i stwarza wyjątkowy klimat. A co powiecie na totalnie unikatową oprawę muzyczną?

Jesteśmy wyjątkowym zespołem, który jako jeden z niewielu w Krakowie zajmuje się muzyką dawną. Nasz szeroki repertuar obejmuje utwory z renesansu i baroku, a także spełniamy specjalne życzenia dotyczące oprawy muzycznej niemal każdej uroczystości.

Jeśli więc chcecie uświetnić wyjątkowy dzień inaczej niż wszyscy, czekamy na kontakt, z przyjemnością dla Was zagramy!


Salsamentum Ensemble
salsamentumensamble@gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 26 lut 2013, 19:13 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2013, 19:06
Posty: 1
Pomysł świetny. Byłam na ślubie, na którym skrzypaczka zagrała wraz z organistką "Ave Maria" podczas podpisywania dokumentów - coś pięknego :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 27 lut 2013, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2013, 12:29
Posty: 1
Byłam kiedyś w kościele gdzie właśnie były skrzypce. O jejku, ale to było piękne. Sama chciałabym tak, tylko muszę kogoś znaleźć kto równie pięknie zagra :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 22 maja 2013, 13:54 
Offline

Dołączył(a): 26 lis 2012, 14:14
Posty: 3
no to jest super pomysł my mamy w orkiestrze skrzypaczka i jest możliwość akompaniamentu i oczywisice korzystamy.
Z tego co mowiła to gra w domu na błogosławienstwie serdeczna matke potem jedzie do koscioła i jak my podpisujemy papiery itp to gra zeby goscie nei siedzieli w ciszy i pewnie fajny klimat sie zrobi ( mam taka nadzieje) i potem dała nam cały spis co moze grac do kazdej części mszy bo podobno jakos zwyczajowo jest to określone które piesni mozna, ale ja sie zdałem na nia dałem namiar na organistkę i niech sobie radzą :P:P ale super pomysł
Byłem na slubie kumpla ktoremu brat grał w kosciele na saksofonie tez było niezle ale juz odwazniej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 28 maja 2013, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2013, 21:51
Posty: 12
Dziewczyny a powiedźcie ile kosztuje taki pokaz skrzypaczki??
W zeszłym roku byliśmy na weselu znajomych i skrzypaczka grała Ave. Było to niesamowite i wzruszające.
Z tego co mi wiadomo powinno uzgadniać się tą kwestię z organistą.
Jak są to nie duże pieniądze to chyba też się zdecydujemy . A polecacie kogoś z okolic Krakowa?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: skrzypce w kościele
PostNapisane: 05 cze 2013, 20:36 
Offline

Dołączył(a): 05 cze 2013, 20:31
Posty: 1
U mnie na ślubie grała skrzypaczka najpierw w kościele,później 2 godziny na weselu.Efekt piorunujący.Co do ceny są one indywidualne i zależą też od odległości.Tutaj jest ta pani,która grała u mnie nataliaserweta.cba.pl na prawdę rewelka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group