suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 11:01


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 09 sie 2014, 09:23 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2014, 17:20
Posty: 5
Najważniejsze to właśnie lista utworów i to, żeby grane było tanecznie i z życiem, do detali mało kto przywiązuje uwagę (np. do tego czy wokalist(k)a ma idealne vibratto itp.). Słuchać sampli i wybrać coś w naszym guście, a dogadywać przede wszystkim set listy. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 20 gru 2014, 15:49 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2014, 13:26
Posty: 9
Sama gram na skrzypcach podczas uroczystości zaślubin. Nie powiem, zawsze dostarcza to gościom dodatkowych wzruszeń.

Jeśli natomiast chodzi o zespół weselny, to musi on grać na żywo. Najlepiej wtedy jak jest perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, pianino i na koniec, jako wisienka na torcie, dobry wokal. Dodatkowo mile widziany jest dodatkowy instrument, na przykład wspomniane skrzypce, trąbka, czy flet. Zawsze dodatkowo mogą wzbogacić zabawę weselną wszystkich gości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 02 sty 2015, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 02 sty 2015, 14:25
Posty: 2
Na moim weselu musi być prawdziwa kapela wyposażona w klasyczny zestaw instrumentalny: saksofon, ewentualnie klarnet, klawisze, perkusję i gitarę. Z naciskiem na saksofon. Nic nie ma takiego brzmienia jak instrument dęty. No i muzyka musi być grana przez kapelę, a nie odtwarzana z syntezatora. To ma być prawdziwe, żywe i grane z serca!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 18 lut 2015, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2015, 11:41
Posty: 11
Lokalizacja: Katowice
Zaproponowana wcześniej harfa i pianino, to raczej na weselach gdzie ludzie lubią muzykę poważną. Nie sądzę, aby przysłowiowy wujek "Mietek" popijał wódkę, w takt harfy:P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 08 cze 2015, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 11:36
Posty: 10
raz byłem na weselu, na którym były skrzypce i smyczki. przyznam, że nikt z gości się nie bawił. ja bym niek ombinował z muzyką na wesele i postawił na pewniaki - zespół (marzy mi się z sekcją dętą) grający covery znanych hitów, albo sprawdzony dj, z którym można się dogadać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 23 cze 2015, 19:31 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 14:17
Posty: 6
Katorii napisał(a):
Nasz ma akordeon i prowadzi biesiadę ale ze sceny. Najpierw nie bardzo mi sie to podobało ale potem pomyślałam że sama raczej bym nie chciała żeby mi taki pan z akordeonem usiadł obok i kazał śpiewać jak ja chce akurat zjeść.

Akordeon... coż , mi osobiście wydaje się , że nie jest to przez wszystkich jakoś szczegolnie lubiany instrument... Albo ktoś go lubi bardzo , albo wcale. Ja na przykład jak słyszę akordeon , to mam ochotę zatkać uszy i krzyczeć- coż , kwestia gustu. Tak mam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 23 cze 2015, 19:33 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2015, 14:17
Posty: 6
kamollek napisał(a):
raz byłem na weselu, na którym były skrzypce i smyczki. przyznam, że nikt z gości się nie bawił. ja bym niek ombinował z muzyką na wesele i postawił na pewniaki - zespół (marzy mi się z sekcją dętą) grający covery znanych hitów, albo sprawdzony dj, z którym można się dogadać.

Smyczki wcale nie muszą być smutne i poważne!!! Chyba bywaliście na goralskich weselach , ja kilka razy , a jak ktoś nie był , to na pewno zna chociażby z telewizji. Smyczków tam nie brakuje , a wesoło jest jak nigdzie indziej. Trzeba resztę dobrać dobrze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 14 lip 2015, 14:21 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2015, 13:44
Posty: 2
Każde pasują, ale nie każdemu będą odpowiadały. U mnie będzie fortepian, skrzypce, saksofon i perkusja, bo będzie muzyka jazzowa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 09 sie 2015, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2015, 17:19
Posty: 4
Też mi się wydaje że pasują wszystkie, ale u mnie obowiązkowo musi być saksofon ponieważ uwielbiam ten instrument i oczywiście perkusja ... ale ważne jest dla mnie żeby w zespole była też kobieta i oczywiście śpiewała niektóre kawałki, sami faceci to nie to samo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Instrumenty muzyczne - które pasują na ślub i wesele?
PostNapisane: 11 sie 2015, 08:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Malebka napisał(a):
Też mi się wydaje że pasują wszystkie, ale u mnie obowiązkowo musi być saksofon ponieważ uwielbiam ten instrument i oczywiście perkusja ... ale ważne jest dla mnie żeby w zespole była też kobieta i oczywiście śpiewała niektóre kawałki, sami faceci to nie to samo

Bardzo dobre podejście:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group