suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:48


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 26 gru 2010, 12:18 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
niby tak, tylko że jak na to patrzeć w ten sposób to by człowiek oszalał ;) mój gra i śpiewa na żywo - rzecz jasna czasem jakiś podkład muzyczny mają bo i nie dadzą rady w 3 na wszystkich instrumentach naraz zagrać, no ale nie puszczają playbacka :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 27 gru 2010, 12:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Jeśli w zespole jest mniej niż 4 osoby grające to zazwyczaj są zmuszeni do puszczania podkładów


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 17 lip 2011, 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2011, 17:46
Posty: 93
Zespół
Discobamp, Elektrasel. i jeszcze jeden coś z amorem jest świetny ale nie wiem :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 03 wrz 2011, 12:00 
Offline

Dołączył(a): 03 wrz 2011, 11:54
Posty: 1
U mojej koleżanki grał zespół A'Capella z Warszawy. Butelka z wódką stała przez całą noc na ich stoliku i nawet jej nie otowrzyli. Grali całkiem fajnie, więc wzięliśmy ich na nasze wesele. Mają stronkę z utworami demo oraz z filmami: http://www.acapella.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 09 wrz 2011, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2011, 17:46
Posty: 93
ooo przejrzałam.... :) coś o nich słyszałam... źle nie grają ;))) niektóre kawałki mega fajne.. ale niektóre wcale... ale każdy ma inny gust i co innego lubi :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 11 paź 2011, 11:28 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2011, 06:02
Posty: 20
Zapraszam także do obejrzenia i posłuchania utworów naszego Zespołu Druga Strefa
http://www.youtube.com/user/drugastrefaNET


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 25 kwi 2012, 11:09 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2012, 10:49
Posty: 3
Profesjonalny zespół (są z Grudziądza, ale dojeżdżają do Warszawy, dzięki temu płacicie jak za zespół z grudziądza czyli troche mniej niz za stołeczny)
Kontakt: ambitzespol@gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 04 sty 2013, 10:16 
Offline

Dołączył(a): 04 sty 2013, 10:05
Posty: 2
20 października 2012 roku mięliśmy przyjemność korzystać z usług zespołu Lustro z Żyrardowa.
Nie zostali wybrani oni przypadkowo, ponieważ rok wcześniej pełnili oprawę muzyczną na weselu mojej koleżanki.
Będąc i widząc ich grę, byliśmy bardzo zadowoleni. Nie mam jednak zamiaru narzekać na ich muzykę, a jedynie na zasady, brak informacji i wodzireja.

Postaram się przedstawić moje uwagi jak najkrócej i rzeczowo, ponieważ nie chodzi mi tyle o zniesławienie, co o przestrogę ku parom wybierającym ten zespół.

Sama współpraca zaczęła się sympatycznie.
Podczas dwóch spotkań omówiliśmy wszelkie szczegóły, kontakt mailowy również nie pozostawiał wiele do życzenia. Mogę nawet powiedzieć, że spełniali nasze prośby...
Ale tylko do dnia ślubu.

Już zanim pojawiliśmy się na sali, wodzirej popełnił pierwszy błąd.
Mianowicie, niespodzianką dla gości miał być nasz wjazd samochodem na salę.
Do zadania wodzireja należało zebranie gości wkoło sali.
Nie omieszkał on jednak poinformować gości, aby ustawili się w koło, ponieważ Para Młoda będzie wjeżdżała na salę samochodem. Więc miłego zaskoczenia nie było :(

Chwilę później, po naszym wyjściu na środek sali, wodzirej pomylił nasze imiona tłumaczą od razu, że na sali znajduje się para, którą znał i z nimi nas pomylił. Nie sądzę, że powinno się to zdarzyć.

Później było wszystko OK. No… oprócz tego, że przed godziną 23:00 wodzirej przyszedł do naszego stołu pytając jak się czujemy i mówiąc, że jest już zmęczony…

Aha, przykre było, gdy goście podczas przerw śpiewali za stołami, a orkiestra, zamiast do nich dołączyć, zaczynała grać swoją muzykę. Ale później doszliśmy do porozumienia.

Mówione też było (niestety tylko słownie, na spotkaniach), że w czasie przerw, będą puszczali muzykę z komputera, niestety nic takiego nie miało miejsca, wręcz odmawiali gościom zamawianych/dedykowanych piosenek. OK – widocznie nie można grać wszystkiego.

Jednak to, co nastąpiło na końcu wesela skłoniło mnie właśnie, do ostrzeżenia przyszłych Par Młodych.

Wesele rozpoczęło się o godzinie 18:00.
Około godziny 3:00 rano przyszedł do nas wodzirej twierdząc, że za godzinę kończą grać.
Nie byłoby może w tym nic złego, gdyby nie fakt, że na spotkaniach kilkakrotnie byliśmy upewniani w fakcie, że orkiestra gra do ostatniego gościa.
Nasi goście byli akurat zabawowi i mogliby bawić się jeszcze pół nocy.

Sądziłam, że może uda się nam ich przekonać, żeby chociaż godzinę dłużej zostali. Akurat zbliżał się do nas wodzirej. Chciałam zacząć z nim rozmowę, jednak „zastrzelił” mnie tym co powiedział, a brzmiało to mniej więcej tak: „Płacicie nam pieniądze, czy mamy wzywać policję?!”.

Możecie sobie tylko wyobrazić nasze zdziwienie jego atakiem…
Widząc jego postawę, nie miałam zamiaru się nawet zaczynać kłócić.
Kazałam się im jak najszybciej zebrać i opuścić salę.

Wodzirej szanownie odpowiedział, że mogą wziąć akordeon i za 50 zł zagrać jeszcze pół godziny między stołami :(
Jeszcze raz kazałam mu się wynosić.
Zapytałam go jeszcze, czemu nie poinformował nas, że grają tylko 10 godzin. Wodzirej stwierdził, że mówił nam to na spotkaniu (co proszę mi uwierzyć, nie było prawdą – inaczej nie chciałoby mi się opisywać tego wszystkiego), że grają nie dłużej niż 10 godzin.
Zapytałam go, czemu więc nie ma tego zapisu w umowie? Twardo twierdził, że mówił to na spotkaniu i to powinno wystarczyć.
Zapytałam więc reszty zespołu, czemu zgadzają się na to, aby wodzirej w taki sposób oszukiwał Młode Pary w najważniejszym dniu w ich życiu? Nie opowiedzieli.
Sądzę, że jest to ich (a może jego) sposób na… właśnie, na co?

Nie przypuszczałam, że spotka nas coś takiego z jego strony, ponieważ naprawdę wydawał się być sympatycznym człowiekiem.
Nauczył nas tylko tego, żeby dosłownie wszystko umieszczać w umowie, do czego serdecznie namawiam pary, które zdecydują się na wybranie tego zespołu na swoje wesele.

Nie twierdzę, że śpiewają źle.
Wodzirej jest po prostu nieprzyjemnym człowiekiem, na którego szkoda szarpać nerwy, a już na pewno nie w dniu swojego ślubu.


Informację tę staram się wstawić na każde forum, co za tym idzie, mogę nie odpisywać na późniejsze posty, ale będę się starała :) Nie jestem konkurencją, a na poświadczenie tego mogę przesłać zdjęcia itp. :) Podaję datę wesela, więc nie mam nic do ukrycia.
Chcę tylko Was uprzedzić na co ogólnie zwracać uwagę i przestrzec przed tym akurat zespołem.

Jeżeli ktoś miałby więcej pytań, proszę o kontakt bezpośrednio na mój adres mailowy wesele.bez.niespodzianek@gmail.com , ktory został stworzony celowo po weselu.

Mogę polecić super fotografów :) i udzielić dobrych rad ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zespół z okolic Warszawy
PostNapisane: 31 sty 2013, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 1
Czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć na pytanie: jaki jest całkowity koszt opłacenia zespołu, na jednodniowym weselu w Stolicy?

Z góry dzięki za jakąś pomoc.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group