suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:58


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 10 mar 2015, 20:46 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2015, 20:38
Posty: 2
z tego co widzę ostatnio co się dzieje z zespołami to zdecydowanie wcześnie. zaraz po rezerwacji sali i terminu lećcie za zespołem, ceny rosną, zepsoły mają mnóstwo pozajmowanych terminów także na początku wszelkich planów ;p


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 10 mar 2015, 23:40 
Offline

Dołączył(a): 10 mar 2015, 23:29
Posty: 1
Zespół zawsze lepiej rezerwować z wyprzedzeniem 10-12 miesięcy. Jeśli planujecie ślub w przyszłym roku, to zarezerwujcie zespół nie później niż jesienią - na początku roku najczęściej kalendarze zespołów są już zapełnione. Ponieważ jesteśmy nowym projektem, ale z dużym doświadczeniem w muzycznej obsłudze wesel, mamy jeszcze wolne terminy na ten rok. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na http://duoband.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 17 mar 2015, 13:26 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2015, 13:16
Posty: 7
Tak racja, że zespół jest lepiej rezerwować z takim duży wyprzedzeniem i po prostu jak się to zrobi na łeb i szyję to wtedy różnie to może być i po prostu no wiecie nie zawsze wychodzi dobrze i może być słabo...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 19 mar 2015, 22:40 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2015, 22:28
Posty: 1
Kurczę wstępnie zarezerwowałam zespół ale nie jestem do niego przekonana i się ciągle zastanawiam nad DJ. Oczywiście rodzinka chce tylko zespół więc jakby zostałam lekko ukierunkowana ale na szczęście mój przyszły mąż też myśli o zmianie ale z tego co piszecie może być już za późno...;(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 20 mar 2015, 19:37 
Offline

Dołączył(a): 08 sty 2015, 15:49
Posty: 5
Uważam że za zespołem najpierw należy się porozglądać. Wiec im szybciej tym lepiej. Dobry zespól to dobra zabawa:). Także około pól roku wcześniej według mnie na pewno wystarcz:) Dobrej zabawy wszystkim życzę:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 21 mar 2015, 12:08 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, 17:58
Posty: 3
Ja myślę że dwa lata to jescze coś fajnego znajdziesz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 30 mar 2015, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2015, 09:43
Posty: 8
Ja ślub biorę za 1,5 roku i już zarezerwowaliśmy sobie muzyków. Lepiej wcześniej niż później :P Po co ryzykować, że zespół, który wybraliście nie będzie miał wolnego terminu? Chyba, że wybierze się jakiś niezbyt popularny zespół to może wówczas jest opcja nawet kilka miesięcy przed ślubem...

Hej zoabczcie mojego bloga http://pieknaiwysportowana.blogx.pl, może komuś się spodoba


Ostatnio edytowano 28 maja 2015, 15:05 przez Grażka, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 31 mar 2015, 15:42 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
generalnie zasada jest taka: im wcześniej tym lepiej, ale czasem na ostatnią chwilę nawet może sie udać znaleźć fajny zespół:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 01 kwi 2015, 15:15 
Offline

Dołączył(a): 01 lut 2015, 20:51
Posty: 6
Mi jeszcze trochę do ślubu czasu pozostało ale co wam powiem to wam powiem ale wam POWIEM : DD zespół jest lepiej rezerwować dużo wcześniej bo jak się robi coś na ostatnią chwilę to niestety nie zawsze to dobrze może wyjść i trochę lipka niestety może przecież być..Moja siostra sobie wzięła już zespół tak rok przed swoim weselem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Rezerwacja zespołu - kiedy?
PostNapisane: 06 kwi 2015, 13:09 
Offline

Dołączył(a): 05 lut 2015, 20:02
Posty: 5
To bardzo szybko zarezerwowała ; )) chociaż jej się nawet nie dziwię bo zawsze później mogą być takie duże kolejki i terminy będą na ostatnią chwilę - to może być niestety bardzo takie dość złe i niedobre..Jeśli chodzi o mnie to ja swój zespół rezerwowałam dość późno bo akurat pół roku przed moim weselem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group