suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:01


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 16 lis 2012, 12:50 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2012, 12:42
Posty: 5
Jak juz ktos wspomnial wczesniej to jest wasz dzien ale impreza jest dla gosci. Moja metoda na dobra muzyke na weselu to przez pierwsza godzine puszczam muzyke na wypróbowanie gosci, rozne style ale zeby ze soba wspolgraly, goscie nawet nie wiedza ze ich testuje, potem jak juz wiem cczego chca najwiecej i jaka grupa bawi sie najlepiej, dla tych tak naprawde zaczyman grac, bo to oni razem ze mna rozkreca impreze,
Oczywiscie panstwo mlodzi maja swoje zdanie i moga wybrac utwory jakich nie chca sluchac,ale zadajmy sobie pytanie : Po co nas zatrudniacie??
To my jako muzycy/dj zajmujemy sie tym profesjonalnie od kilkunastu lat i wiemy jak was rozbawic.
Kazdy chce zeby jego wesele bylo najlepsze i ja sie z tym zgadzam ale jest wiele czynnikow ktore wplywanja na to czy wesele bylo udane czy nie.
Sa zyczenia od rodziny, trzeba porozmawaic z wujkami i ciotkami ktorych sie nie widzialo kilkanascie lat a czesem nawet od urodzenia i tak naprawdę panstwa mlodych nie ma za duzo na parkiecie, a gosci trzeba zabawic i dostarczyc im rozrywki.
Prawda jest jedna. Wesele rzadzi sie swoimi prawami i nikt tego nie zmieni. Jestem po to zeby z waszych sugestii i mojego doswiadczenia sprawic aby ten dzien pozostal niezapmniany.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 26 lis 2012, 14:20 
Offline

Dołączył(a): 26 lis 2012, 14:14
Posty: 3
chyba to zależy od gości trzeba wyczuć, jezeli jest wiecej ludzi w średnium wieku to pewnie będzie klimat taki dancingowy (jak na ich czasów) plus troche nowości. Przewaga gosci młodych to pewnie jakies zagraniczne hity itp musi byc dla kązdego ja napewno nie chce Weekand -ona tańczy dla mnie!!! i tych syfów nosa nosa i ciecierecie blech!! a reszta to juz mi obojętne moz ebyc troche biesiady, góralskich troche po angielsku itp byle wymieszane a nie ciale to samo!! ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 27 lis 2012, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2012, 12:50
Posty: 29
Na pewno metal ani gospel.

Zauważyłem, że ludzie świetnie się bawią przy Disco Polo, chociaż na co dzień uważają taką muzykę za coś obciachowego. Ale kiedy na parkiecie leci taka muza to niemalże szaleją.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 27 lis 2012, 15:18 
Offline

Dołączył(a): 16 lis 2012, 12:42
Posty: 5
Z jednego waznego powodu tak sie dzieje, zwazywszy ze towarzystwo mieszane na parkiecie, a co za tym idzie i ludzie starsi ktorzy znaja bardziej cyrylice niz angielski po prostu zaczynaja spiewac. A jako ze gram to widze, ze polacy uwielbiaja spiewac a w szczegolnosci po pijaku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 30 lis 2012, 08:19 
Offline

Dołączył(a): 30 lis 2012, 08:11
Posty: 4
Na pewno nie chciałbym metalowych kawałków, ponieważ będą tam ludzie starsi, którzy mają uprzedzenia do takiej muzyki oraz nie odpowiada ona mojej partnerce :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 01 lut 2013, 15:28 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 12:52
Posty: 3
Gonek napisał(a):
Na pewno metal ani gospel.

Zauważyłem, że ludzie świetnie się bawią przy Disco Polo, chociaż na co dzień uważają taką muzykę za coś obciachowego. Ale kiedy na parkiecie leci taka muza to niemalże szaleją.


taka prawda, często wybierając muzykę na weselę nie kierujesz się swoim gustem ale gustem swoich gości;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 08 lut 2013, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 08 lut 2013, 11:42
Posty: 3
„MegaEvents – Akademia Zabawy” to firma stworzona po to by spełniać marzenia młodych par pragnących powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, a następnie przeżyć niezapomnianą zabawę na swoich weselu w towarzystwie rodziny i znajomych.
MegaEvets to Dwójka DJ i wodzirejów którzy z pasją i pełnym profesjonalizmem od lat zajmują się obsługą muzyczną wesel oraz innego rodzaju imprez w tym imprez firmowych. Świetnie sprawdzamy się również jako konferansjerzy. Efekty naszej kilkuletniej pracy zaowocowały wprowadzeniem do naszej oferty szkoleń dla DJ/ Wodzirejów i Konferansjerów, a my dzięki temu staliśmy się nauczycielami naszego fachu.
… ale ty Drogi Kliencie nie wierz w żadne moje słowo !!!
Sprawdź i przekonaj się sam! Odwiedź naszą stronę WWW.MEGAEVENTS.PL :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 08 lut 2013, 15:36 
Offline

Dołączył(a): 08 lut 2013, 08:47
Posty: 1
Na pewno żadne przygnębiające kawałki czy rozprawiające o trudach życia, niespełnionych miłościach itp itd. Na weselu ma być wesoło :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 18 lut 2013, 10:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2013, 14:11
Posty: 10
Lokalizacja: Szczecin / cała Polska
Jako DJ na weselu unikam disco-polo, krawczyków i innych biesiad:) Jest milion jeśli nie miliard świetnych piosenek, które są w stanie porwać wszystkie pokolenia. Zamiast "sokołów" i "miała matka syna" - polecam trochę dobrego funku spod znaku James Browna, sporo popu a do posiłków chillout i soul. Wszystko działa i zabawa jest bez zarzutu! Mary Klak pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 30 kwi 2013, 10:51 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Na moim weselu nie chciałabym obecnych przebojów z radia, bo to ma być wesele, a nie dyskoteka. Klasyki ostatnich dziesięcioleci będą brzmiały najlepiej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group