suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:55


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 14 mar 2015, 06:05 
Offline

Dołączył(a): 26 lut 2015, 03:46
Posty: 6
Każdy struga melomana a prawda o muzyce na weselu jest taka, że ma być do zabawy, dla ludzi. Dużo kawałków na trzy, sporo wolnych numerów. A wszystko melodyjne by wpadło do nawet najbardziej drewnianego ucha. Z resztą gusta się zmieniają. I to nie po latach ale już o północy nawet najzatwardzialsi zwolennicy progresywnego rocka machają do orkiestry zapalniczkami w rytm "A wszystko to...". O zabawach typu krzesełka nie wspominając. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 17 mar 2015, 13:24 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2015, 13:16
Posty: 7
Nie chciałabym mieć na weselu takich piosenek typowo do przytulania bo ja akurat bardziej bym wolała jeśli no wiecie są takie gdzie można sobie jakąś nutkę jakoś zanucić i po prostu wpaść w jakiś dobry humor


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 18 mar 2015, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2015, 17:38
Posty: 5
ja nie lubię na weselach jak grają stare polskie piosenki w stylu "Kwiaty we włosach" lub jakieś przeboje czerwonych gitar, które na co dzień można słyszeć w radiu. Muzyka ma być do zabawy!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 18 mar 2015, 17:26 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2014, 11:17
Posty: 3
Na pewno nie mocny rock i heavy metal :) wolę jak ludzie unikają tez disco polo, chociaż to muzyka przy której bawią się i ciocie, i babcie, i wujkowie i dziadkowie. Wszystko to indywidualny gust, pewne jest to, że muzyka robi atmosferę na weselu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 18 mar 2015, 19:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
Przy disco polo bawią się i dzieci, młodzież i dorośli.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 21 mar 2015, 21:37 
Offline

Dołączył(a): 08 sty 2015, 19:28
Posty: 5
No tak przy disco polo każdy jest zadowolony : ) a tutaj mówimy jakiej byśmy nie chcieli mieć to ja po prostu może powiem, że chyba właśnie czegoś takiego jak jakiś rock czy metal albo nawet klubowa muzyka bo kto by się przy tym dobrze bawił na weselu chodzi mi tutaj szczególnie o jakieś starsze pokolenie..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 23 mar 2015, 19:05 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2015, 18:50
Posty: 2
Bym nie chciała mieć tych nutek takich techno gdzie na imprezach studenci do nich skaczą i bardzo mocno się bawią..Jeśli jeszcze dodatkowo o mnie chodzi to bardzo bym nie chciała również mieć hip hopu bo tego sobie nie wyobrażam, że taki gościu machający ręką i coś tam rymujący byłby u mnie na weselu : P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 27 mar 2015, 09:39 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 09:15
Posty: 25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Dlaczego ludziom wydaje się, że DJ to zły pomysł na wesele? Dlatego, że zaraz widzą jakiegoś cieniasa za 400 zł, którego trzeba nauczyć co ma grać. Są na rynku profesjonaliści, którzy wiedzą co należy zagrać i wiedzą, że nie raz sama muzyka to za mało i trzeba popracować mikrofonem i innymi narzędziami, żeby napełnić parkiet.
Zadajcie sobie proste pytanie.

Czy chcę się wstydzić za DJ na swoim weselu?

Tak może wyglądać Twoje wesele -- https://www.youtube.com/watch?v=wPgU-buLVQM


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 27 mar 2015, 15:04 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2015, 15:02
Posty: 6
No to są takie stereotypy tylko przecież i do tego w Polsce niestety trzeba się mocno przyzwyczaić..Jeśli chodzi o mnie to jeszcze na takim weselu nie byłam gdzie był akurat DJ ale chciałbym właśnie bardzo sobie akurat no wiecie pójść na takie i przeżyć coś takiego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 01 kwi 2015, 15:14 
Offline

Dołączył(a): 01 lut 2015, 20:51
Posty: 6
Ja na swoim weselu nie chciał mieć akurat czegoś takiego jak po prostu no wiecie takiego twardego metalu ; D zdecydowanie nie wiem jakby to wtedy było przecież..Chyba bardzo źle z tego powodu iż po prostu no wiecie jest lepiej postawić na jakieś takie znane i popularne nutki jeśli chodzi o wesele a metal zostawić dla fanów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group