suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:18


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 10 gru 2009, 12:54 
Offline

Dołączył(a): 02 gru 2009, 12:13
Posty: 5
Ja na pewno nie chcę Majteczek w kropeczki ani Baśki i to sobie zastrzegę żeby nie było nawet jak ktoś będzie chciał zamówić ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 14 gru 2009, 21:35 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2009, 15:00
Posty: 6
Ja nie chcę żeby grali "kaczuchy" bo to masakra potem na filmie oglądać jak niektórzy nie trzymają równowagi... i żadnego Ich troje choć to już chyba niepopularne wśród ludzi to może nikt nie zamówi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 15 gru 2009, 13:30 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
E tam nieprawda :P przy kaczuszkach wszyscy maja niezly ubaw.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 14 sty 2010, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2009, 15:00
Posty: 6
Ubaw jest a jak ;) tylko jak jakiś wujek co przesadził się potem zobaczy na filmie jak się ruszał i wyglądał to mu do śmiechu nie będzie..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 23 sty 2010, 00:30 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 00:20
Posty: 4
na pewno nie będzie 'windy do nieba'
ani żadnego disco-polo.
raczej stawiam na stare przeboje lat 50. trochę bluesa, trochę rock and rolla


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 23 sty 2010, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 18:31
Posty: 1
Witam wszystkich , chcę Wam napisać kilka słów od naszej strony ( muzycy )
Jedni nie chcą windy inni disco polo a jeszcze inni ich troje - nie wiem czy zdajecie sobie sprawę co to jest wesele , przedewszystkim to pamiętajcie o tym że jeśli jest sto osób na imprezie to tym samym jest sto różnych gustów i nie stety nie wszyscy bedą podzielali Wasze , więc może jednak dobór repertuaru zostawcie nam , poza tym nie musicie się przejmować że ten czy tamten da plamę bo to jest wpisane w tego typu imprezy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 30 sty 2010, 10:30 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 00:20
Posty: 4
aha czyli na MOJEJ imprezie, świętując MOJE wesele ja mam się zmuszać do słuchania muzyki, która MNIE męczy? to w końcu moja impreza czy gości? podobno po alkoholu do większości kawałków miło się tańczy ;]
jeśli bym wyprawiała wesele to na pewno robiłabym to pod mój gust a nie wujów i ciotek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 01 lut 2010, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Generalnie całość sprowadza się do tego, żeby się dobrze bawić i można osiągnąć przyjemność dla siebie i gości ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 09 wrz 2010, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 10:31
Posty: 6
Odwieczny problem - czyli co grać, a czego nie... Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak Para nie trafi w gust (oprócz swojego), a DJ lub zespół ma kategorycznie zabronione odgrywanie niektórych gatunków muzycznych to i tak goście będą mówić...

"Ale kiepski był ten DJ/Zespół"

Z drugiej strony rozumiem podejście w stylu "To moje święto i ja decyduje co ma być a czego nie"... Fakt jest faktem, ale czemu np. nie zrobić komuś przyjemności i nie odegrać kilku flagowych weselnych kawałków... Oczywiście zależy też to od gości którzy będą bawić się na weselu. Sam osobiście byłem na imprezie gdzie najszybszym kawałkiem był What A Wonderful World - Louisa Armstronga i ludzie się bawili, ale również byłem na topowym weselu z przewagą Jazzu, gdzie ludzie nie pojawiali się na parkiecie - chyba, że poleciał leciał jakiś niestandardowy pociąg i wypadało...

Jednym słowem i w skrócie - Ślub bierzemy dla siebie, ale wesele robimy również dla gości, tak więc warto o nich pamiętać i brać ich gusta muzyczne pod uwagę. Sprawny zespół lub dj, szybko namierzy topowe gatunki...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: A jakich piosenek nie chcecie mieć na weselu?
PostNapisane: 09 lis 2010, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 09 lis 2010, 09:23
Posty: 8
na pewno nie chciałam mieć nic z biesiadnych piosenek ani żadnych bajorów czy farb :) muzyka pop i taka hmm biesiadna do mnie nie przemawiają :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group