suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 21:55


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 28 kwi 2015, 20:15 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2015, 19:58
Posty: 4
Lokalizacja: Ruda Śląska
Orkiestra? Hmm powiem szczerze, że kojarzy mi się to z takim weselem rodziny muzyków.
Osobiście jako zwykły szary człowiek, który bawi się przy rytmach tanecznych i hitów każdego czasu od 80-obecnych, to jasne że DJ.
Dodatkowo wolę oryginały piosenek, a nie super hity zmienione tzn. hity odtwarzane przez zespół już nie są hitami a podróbą.
Kwestia do przemyślenia. Co kto lubi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 06 maja 2015, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 07 lut 2015, 13:17
Posty: 7
Też to popieram, że teraz jak tak bardzo mocno się rozwinął ten obszar muzyczny to lepiej posłuchać sobie jakiegoś DJA. To znacznie lepsze rozwiązanie takie nowoczesne. :) Mi już w sumie się orkiestra przejadła i teraz jak będę miała weselę swoje za rok bo tak planuję to się zdecydujemy raczej na prawdziwego DJA. Po co orkiestra wydaje mi się, że ona już odchodzi do lamusa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 06 maja 2015, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2012, 08:27
Posty: 40
marysiak12 napisał(a):
Po co orkiestra wydaje mi się, że ona już odchodzi do lamusa.


Patrząc na nasz terminarz trudno się z tym zgodzić :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 19 maja 2015, 11:17 
Offline

Dołączył(a): 29 kwi 2015, 14:33
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań
Jestem fotografem weselnym i chyba najczęściej spotykam zespoły weselne, następnie orkiestrę a na samym końcu DJ-ów. Myślę, że każde rozwiązanie jest dobre. Z zespołów mogę polecić Holiday Music http://www.holidaymusic.pl/ naprawdę w porządku ludzie!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 21 maja 2015, 08:35 
Offline

Dołączył(a): 20 maja 2015, 18:15
Posty: 1
Moim zdaniem orkiestra jest większą gwarancją dobrej zabawy, a z DJ trzeba dobrze trafić. My do godziny 1 bawiliśmy się z orkiestrą, a na resztę wesela zespół zastąpił DJ. Przy każdej muzyce świetnie się bawiliśmy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 02 cze 2015, 09:54 
Offline

Dołączył(a): 02 maja 2015, 11:55
Posty: 4
Najlepiej to i to. Orkiestra zawsze się sprawdza i w zasadzie wszyscy się potrafią do tego bawić, o ile wybierzesz dobrze. Jednak teraz już dużo młodych ludzi woli DJ-a, nawet na studniówkach jest DJ i orkiestra, więc czemu nie na weselu? Chyba że masz takich starszych gości, którzy się nie odnajdą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 02 cze 2015, 13:23 
Offline

Dołączył(a): 05 maja 2015, 02:17
Posty: 4
Tacy goście też się mogą znaleźć co by się odnaleźć prawidłowo nie umieli..W sumie się temu nie dziwię bo dla nich ten DJ to może być taki haman, który by tylko tworzył muzykę bez żadnego śpiewania i bez żadnych instrumentów. Starsze pokolenie nie jest do tego przyzwyczajone.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 05 cze 2015, 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, 12:19
Posty: 112
gazik41 napisał(a):
Najlepiej to i to. Orkiestra zawsze się sprawdza i w zasadzie wszyscy się potrafią do tego bawić, o ile wybierzesz dobrze. Jednak teraz już dużo młodych ludzi woli DJ-a, nawet na studniówkach jest DJ i orkiestra, więc czemu nie na weselu? Chyba że masz takich starszych gości, którzy się nie odnajdą.

Orkiestra zawsze się sprawdza. Z drugiej strony można zauważyć, że DJe podnoszą swój poziom i konkretnie się specjalizują w tym co robią. Właśnie dlatego, coraz częściej są brani na wesela.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 10 cze 2015, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 10 cze 2015, 17:31
Posty: 4
Nie przemawia do mnie słowo DJ i wesele lepiej chyba jednak tradycyjną orkiestrę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 11 cze 2015, 08:37 
Offline

Dołączył(a): 05 maja 2015, 15:21
Posty: 7
Dla mnie DJ, ale musi być naprawdę dobry i znać się na klimatyce weselnej, to podstawa. Tak samo jak z orkiestrą jak będą słabo grali, to nikt się dobrze nie będzie bawił, to samo tyczy się DJ. DJ może puścić każdy utwór i ten starszy i ten młodszy nie ma ograniczeń.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group