suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 11:17


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 27 lip 2012, 21:25 
Offline

Dołączył(a): 27 lip 2012, 21:14
Posty: 1
Witam!

Pytacie: orkiestra czy DJ? Zdecydowanie odpowiadam DJ. Na moim weselu 14 lipca br grał właśnie DJ i to taki z "prawdziwego zdarzenia" - mistrz ceremonii weselnej, wirtuoz muzyki i niesamowity showmen. Mowa o Wojciechu Kasprowiczu spod Bydgoszczy (nie martwcie się lokalizacją, gdyż Pan Wojciech jest mobilny - ustalenia indywidualne). Byłam na kilku weselach przed 2009 rokiem, jak i później, ale właśnie w 2009 roku byliśmy wówczas już z moim narzeczonym na weselu mojej przyjaciółki - i tam właśnie grał DJ. Nie był to co prawda Wojtek Kasprowicz, ale jego kolega, który później polecił nam Wojtka. Doświadczeni po weselnych orkiestrach postanowiliśmy wówczas, że na naszym weselu będzie grał DJ! Nie żałujemy i nigdy nie będziemy! Osoba Wojtka Kasprowicza stała się tematem wielu rozmów wśród naszych gości (pytali kto to? jak go namierzyliśmy? itp). Znajdziecie go na http://www.fiestamusic.pl
Dla nas to mistrz ceremonii - szczerze i bardzo serdecznie polecamy! Gosia i Grzegorz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 13 sie 2012, 09:16 
Offline

Dołączył(a): 03 sie 2012, 11:13
Posty: 11
Lokalizacja: Wrocław
Też zdecydowanie jestem za DJ'em. Na moim weselu 15 września też zagra dj, nie wahałam się czy orkiestra czy dj. Rok temu na weselu mojej koleżanki grała orkiestra, a akurat był jakiś mecz Sląska- drużynka piłkarska i wyobrażacie sobie, że po każdym występie orkiestry spiewali, zamiast czegoś w stylu: Idziemy na jednego, to śpiewali Hej Śląsk!! :shock: Dziękuję bardzo za orkiestrę!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 11 wrz 2012, 13:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2012, 12:50
Posty: 29
Wszystko zależy od gości, jeśli to osoby już powiedzmy "mają swoje lata" to im DJ nie przypadnie do gustu. Też zależy co ten DJ gra bo jeśli tylko muzykę elektroniczną to nawet młodzi nie wszyscy ją lubią.
Ja jestem konserwatywny i stawiam na zespół, ale dopiero po tym jak usłyszę ich demo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 02 paź 2012, 17:08 
Offline

Dołączył(a): 02 paź 2012, 16:53
Posty: 1
Jesli chodzi o muzyke na ślubie to zdecydowanie polecam Dj akurat niedawno miałam swój slub i zagrał u nas dj Piotr Pławski REWELACJA !!!!!!!!! wszyścy byli zachwyceni. Profesionalny sprzęt i podejście do imprezy. Zagrał wszystkie kawałki w oryginalnych wersjach, nie bylo piosenki której by nie puścił. Jesli chcecie zeby Wasza impreza trwała do białego rana ''jak nasza'' to tylko z tym Dj-em Pzdr. Sylwia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 03 paź 2012, 16:05 
Offline

Dołączył(a): 03 paź 2012, 15:44
Posty: 12
Według mnie Dj i zespół weselny są jak najbardziej ok. Tylko trzeba najpierw poznać repertuar jednego i drugiego ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 06 paź 2012, 11:48 
Offline

Dołączył(a): 06 paź 2012, 11:40
Posty: 4
gdzie można znaleźć oferty zespołów


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 06 paź 2012, 11:54 
Offline

Dołączył(a): 06 paź 2012, 11:40
Posty: 4
gdzie szukac orkiestry?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 10 paź 2012, 13:17 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2012, 09:01
Posty: 13
Orkiestrę najlepiej znaleźć z polecenia! Ale całkiem niezła baza jest na przykład tu: http://terazslub.pl/firmy/zespol-na-wesele,9.html

Powodzenia w poszukiwaniach! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 16 paź 2012, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 16 paź 2012, 11:58
Posty: 4
my wybieramy DJ www.djwesele.blogspot.com lub www.djraff.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 19 paź 2012, 09:24 
Offline

Dołączył(a): 19 paź 2012, 09:04
Posty: 3
Muzyka musi być na żywo, oczywiście pod warunkiem, że zespół jest sprawdzony i śpiewający państwo nie wywołają u gości mdłości ;) Fajne są zespoły weselne grające na prawdziwych instrumentach, a nie z keyboardowych podkładów, ale wiadomo, nie każda sala na to pozwala, no i koszty są większe ;(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group