suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 16 kwi 2024, 19:47


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 11 paź 2011, 11:30 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2011, 06:02
Posty: 20
Polecam również zespół DrugaStrefa,oto próbka możliwości
http://www.youtube.com/user/drugastrefaNET


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 17 paź 2011, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 25 wrz 2011, 18:38
Posty: 29
Lokalizacja: mazowieckie
zespół to zawsze inny klimat i inna zabawa ale trzeba dobrze trafić.. byłam na 2 imprezach gdzie grał ten sam zespół i na 1 było super a na 2 panowie tak się spili na początku przyjęcia, że perkusista jako najtrzeźwiejszy śpiewał a jeden z gości, który coś tam pogrywał na gitarze grał prawie całą noc.. a kilka tysięcy zainkasowali.. młodzi nie zabezpieczyli się w umowie..;/

byłam też na przyjęciu gdzie był weselny DJ.. ale nie taki klubowy tylko taki .. wodzirej.. wszyscy świetnie się bawili, nie odtwarzał muzyki, śpiewał i grał na gitarze.. chyba z podkładem ale zabawiał gości i był na prawdę super. a zainkasował 1/3 tego co zespół z 5 muzykami.
ten Pan-
http://www.dj-jack.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 27 paź 2011, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2011, 06:02
Posty: 20
Może akurat nie mieli dobrego dnia i dlatego tak wyszło.. Ale mimo wszystko polecam
http://www.youtube.com/user/drugastrefaNET


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: DJ to elastyczność muzyczna i mniejszy koszt
PostNapisane: 05 sty 2012, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 05 sty 2012, 14:14
Posty: 2
To, co przemawia za DJ-em to większa elastyczność i gotowość do zagrania wszelkich songów, których życzą sobie goście. DJ może w każdej chwili wyczarować lata 40,50,60,70,80,90 i jakie sobie kto zażyczy...gotowy na granie retro, swingu i tanga, ale też na hitów lat 80-tych, które omijąją obciach... DJ to elastyczność muzyczna i mniejszy koszt a także gwaranacja dogodzenia wszystkim. Chętnie podzielę się spostrzeżeniami i doświadczeniem www.petryczko.pl


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 03 lut 2012, 17:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 lut 2012, 17:17
Posty: 1
Lokalizacja: Żywiec
Ja osobiście polecam Dj Jack Jacobsa.Był u mnie na weselu.Za wesele wziął tylko 1000 zł.Oprócz tego jest z nim wodzirej ,który prowadzi zabawę oraz animatorka,która zajmuje się dziećmi.To wszystko znajduje się w cenie.Zaproponował nam też karaoke i projekcję naszych zdjęć.Przygotował nas do wszystkiego ,wytłumaczył i wgle.Mogliśmy sobie wybrać lasery jakie chcemy ,zabawy.Dla dzieci ma dużo nagród słodkich.Ogólnie jestem zadowolona bardzo z niego i polecam :)
Jakby ktoś chciał się z nim skontaktować to piszcie chyba mam gdzieś jeszcze nr;]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 21 lut 2012, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2012, 15:48
Posty: 1
Witam, my mamy wesele późnym latem i chciałabym się dowiedzieć czegoś o dj-u jack jacobs, ofertę ma rzeczywiście niezłą i cena rozsądna tylko wygląda to trochę tak jakby sobie tym djowaniem dorabiał i trochę się boję jak ta zabawa weselna będzie wyglądać :?
Naprawdę warto?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 25 kwi 2012, 10:54 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2012, 10:49
Posty: 3
Ja zdecydowanie byłam za wynajęciem zespołu. Sprawdził sie doskonale (kontakt do nich ambitzespol@gmail.com)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 21 maja 2012, 11:07 
Offline

Dołączył(a): 21 maja 2012, 10:51
Posty: 1
Hej :) Pilnie poszukuję dobrego dj-a na ślub siostry. Czy któraś z Was Pań ma jakieś namiary? Chodzi mi o człowieka, który gra dobre, stare utwory z lat 60-tych, 70-tych, a nie jakieś nowoczesne łubudubu :) Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 23 maja 2012, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2012, 19:37
Posty: 4
Witam!
Zapraszam wszystkich nowożeńców do skorzystania z naszej super niespodzianki. Więcej informacji na moim blogu. Póki co informacje wstępne. Za kilka dni szczegóły promocji-niespodzianki.

www.udanewesele.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 30 maja 2012, 18:07 
Offline

Dołączył(a): 05 lis 2011, 16:30
Posty: 3
Ja bym stawiała na zespół weselny - DJ to na dyskotekę, nie na ślub ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group