suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 26 kwi 2024, 09:15


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 18 maja 2014, 21:36 
Offline

Dołączył(a): 18 maja 2014, 21:29
Posty: 3
Myślę, że idealnym rozwiązaniem byłoby wzięcie DJ, który zna się na muzyce i wie co puścić, żeby goście dobrze się bawili, jak również oddzielnie wodzireja, który zaanimuje gości do zabaw i "wygłupów". Wiadomo, że DJ nie będzie za bardzo mógł wyjść zza pulpitu, żeby bawić się razem z gośćmi - stąd potrzeba wodzireja.

____________________
Nie przegap http://www.awariadysku.pl niższych cen już nie będzie.


Ostatnio edytowano 23 paź 2014, 13:23 przez AngelitaDevil70, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 20 maja 2014, 12:09 
Offline

Dołączył(a): 20 maja 2014, 11:50
Posty: 13
Zabawy i wygłupy zostały niestety wymyślone przez zespoły, które nie wiedziały już jak zająć gości. Niektóre te zabawy są straszne. Wygłupy to dobre określenie. Problem polega na tym, że później wszystko jest na filmie ;]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 20 maja 2014, 13:45 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2012, 08:27
Posty: 40
A DeJoci wiedzą czym zająć gości i nie muszą wymyślać durnych zabaw ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 22 maja 2014, 08:56 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 09:15
Posty: 25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Nie prowadzę żadnych zabaw, w których ktoś może sobie zrobić krzywdę, musi się ośmieszać publicznie, lub rozbierać a mimo to noc jest pełna atrakcji. Trzeba tylko chcieć zrobić dobrą zabawę.

Wesele z dobrym smakiem da się zrobić. Nie musi na nich być żadnego biegania wokół krzesełek, przynoszenia spodni pana młodego, rozbierania się, tańców erotycznych w wykonaniu facetów, czy innych zabaw, która nie są dla wszystkich miłe.

Dobry wodzirej załatwia całą sprawę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 22 maja 2014, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2012, 08:27
Posty: 40
Ja zawsze polecam następujący zabieg:

1. Bierzemy szczęśliwego wybranka/wybrankę, kartkę i długopis.
2. Otwieramy butelkę dobrego wina
3. Wypisujemy na kartce nasze oczekiwania w stosunku do oprawy wesela i nadajemy im rangi (im bardziej dla nas ważne tym wyższe), na przykład:
> Muzyka na żywo - ranga 5
> Muzyka nie na żywo ale żywy śpiew - ranga 3
> Oświetlenie sceny - 4
> Oświetlenie sali - 2
> Dużo zabaw - 7
> Referencje i opinie w internecie - 5
> Doświadczenie powyżej 5 lat - 2
> Wykształcenie muzyczne - 2
> Repertuar zawierający ... - 5
itd. itd.
4. Robimy wstępną listę zespołów/DJ-ów i każdemu przyznajemy punkty według naszej listy.
5. Sumujemy
6. Dzwonimy/piszemy do zwycięzców z zapytaniem o termin
7. Świetnie się bawimy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 12 cze 2014, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Wybór pomiędzy Dj, a orkiestrą należy tylko i wyłącznie do pary młodej. Osobiście byłam jednak bardzo zadowolona z Dj na wesele w Opolu z którego usług skorzystała moja znajoma podczas własnego wesele. Potrafił on umiejętnie dobrać muzykę oraz zabawy dla każdej grupy osób tak, by nikt nie musiał narzekać na nudę. Oczywiście repertuar oraz rodzaje rozrywek były ustalane przes imprezą, więc wszystko było po całkowitą kontrolą organizatorów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 03 gru 2014, 12:33 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2014, 12:07
Posty: 2
Jak dla mnie zdecydowanie orkiestra :) uwielbiam się bawić przy zespołach i zawsze to jest grane na żywo a nie puszczane z płyt. Byłam na jednym weselu gdzie grał dj i nie podobało mi się to za bardzo, chyba że trafiłam akurat na złego dj.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 08 gru 2014, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 08 gru 2014, 19:36
Posty: 1
Jakbym robił wesele, to bym był za orkiestrą, DJ to raczej tak na innego typu imprezy taneczne...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 12 gru 2014, 07:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 maja 2012, 19:31
Posty: 24
Ja rowniez opowiadam sie za orkiestra. Dobry wodzirej+dobrzy muzycy dadza w efekcie niezapomniana zabawe. DJ to fajna opcja, ale nie na wesele.
Wyobrazilam sobie takiego "skejcika" wsrod elegancko ubranych gosci weselnych.
Albo DJa w garniturze. Rownie zabawny widok.
Sadze, ze w tej kwestii lepiej postawic na muzykow i dogadac sie z nimi co maja grac. Wbrew pozorom, wiekszosc z nich potrafi wiecej, niz discopolo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 20 gru 2014, 15:45 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2014, 13:26
Posty: 9
Każdy dobry zespół zagra to, co młodzi wybiorą. Poza tym, na weselach na ogół jest tak, że na początku zespół testuje wszystkich gości i sprawdza, przy jakiej muzyce goście najlepiej się bawią. A potem już tylko tę muzykę dostosowuje do odbiorcy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group