suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 23 kwi 2024, 22:11


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 22 gru 2014, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2014, 11:49
Posty: 6
Przecież wiadomo, ze na wesele to orkiestrę. U mnie w rodzinie tak się przyjęło, że zawsze ma być orkiestra. DJ to bardzo dobry wybór ale na jakąś imprezę masową a na wesele to raczej nie bo przecież nikt nie będzie skakał w rytmach techno.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 24 gru 2014, 12:30 
Offline

Dołączył(a): 24 gru 2014, 12:27
Posty: 1
To już zależy od Ciebie w jakich klimatach chcesz, żeby twoi goście się bawili. Decyzja należy do Ciebie jednak ja Ci szczerzę radze tradycyjnie i po swojsku wziąć orkiestrę po do DJ nie wszyscy goście są przyzwyczajeni.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 26 gru 2014, 12:43 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2014, 12:39
Posty: 1
Skąd się taki wziął w ogóle pomysł na tego DJ hehe dla mnie to zbyt nowocześnie i lepiej klasycznie jak już ktoś tutaj wspomniał pobawić się na tym weselu. Dj to pewnie mało komu by się tutaj podobał. Orkiestra lepsza


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 27 gru 2014, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2014, 18:10
Posty: 8
Moim zdaniem ani to ani to, zawsze najlepiej bawiłam się gdy grał zespół np gitarzysta, perkusista, keybordzista i wodzirej, ale ten ostatni musi mieć duszę i predyspozycje. Najlepiej żeby umiał śpiewać do tego wszystkiego, i przyciągał do siebie publikę, no i nie może seplenić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 11 mar 2015, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2014, 20:32
Posty: 2
Zdecydowanie lepiej jak będzie właśnie orkiestra z tego powodu, że będzie to taki zespół doświaadczony a każdy już na weselach jest do tego przyzwyczajony, że jest wodzirej i tak to się jakoś kręci. Zdecydowanie po prostu można zrobić też ankietę wśród zaproszonym na wesele i się dowiedzieć do tego co oni by chcieli


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 16 mar 2015, 21:19 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2015, 21:16
Posty: 2
Ja bym wolała zespół niż dj. Dj jest dobry ale na poprawiny


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 17 mar 2015, 13:22 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2015, 13:16
Posty: 7
Dj na poprawiny ja się nawet z tym nie zgodzę bo po prostu uważam, że DJ jest dobry ale tylko na jakąś wiejską imprezkę : ) zdecydowanie najlepiej po prostu no wiecie skorzystać z takiego wodzieraja i tradycyjnego zespołu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 19 mar 2015, 13:26 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 09:15
Posty: 25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Bardzo nie wiele wodzirejów pracuje z zespołem. Większość z nas działa sama, albo z DJ-em. Dzięki temu mamy większe pole manewru. Poza tym jest kwestia, której zespoły przeboleć nie mogą, a mianowicie Wodzirej prowadzi imprezę, a nie zespół (niektórym orkiestrą wydaje się, ze jest inaczej, ale to już ich problem)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 19 mar 2015, 14:56 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2012, 08:27
Posty: 40
djdamian napisał(a):
(niektórym orkiestrą wydaje się, ze jest inaczej, ale to już ich problem)


Mistrzu (słowa), po pierwsze pisze się "orkiestrom" a nie "orkiestrą" a po drugie orkiestra to jest strażacka, ewentualnie symfoniczna :lol:

Piękne zdjątko ;) (uwaga, powyższa wypowiedź zawierała lokowane produkty) :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Orkiestra czy weselny DJ...?
PostNapisane: 21 mar 2015, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 08 sty 2015, 19:28
Posty: 5
Zdecydowanie lepsza orkiestra bo przecież dziewczyny jakby nie patrzeć to jest po prostu taka zabawa weselna a nie taka masowa gdzie po prostu wszyscy by tylko się bujali do rymtu a nawet starsi nie wiedzieli jak się przy tym tańczy : PP Jeśli Dj by potrafił zagrać i disco to chwała mu za to ale nic i tak nie zastąpi klasycznego wodzireja


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group