suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 19:49


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:12 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
przy wyborze godziny musimy pamiętać o kilku rzeczach - czas trwania mszy plus składanie życzeń (zależne od liczby godzin), przejazd na salę itp. jeśli z Kościoła do sali jest długa droga - trzeba i to wziąć pod uwagę :) my jeszcze u księdza nie byliśmy bo jest jeszcze troszkę czasu, ale z doświadczenia przy ślubie przyjaciółki wiem :) wszystko było skrupulatnie obliczone a i tak niespodzianki powychodziły i trzeba było robić poprawki czasowe w dniu ślubu na bieżąco - także lepiej dać sobie te pół godzinki zapasu :) my właśnie chcemy tak 16-17, na salę dosyć blisko, ale że dużo osób jest z naszej miejscowości to podejrzewam że przybędą na piechotkę i po złożeniu życzeń spacerkiem na salę :) a Ci spoza mojego miasta przetransportują się spokojnie i bez pośpiechu :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ja jeszcze nie wiem ;) moja mama radzi zeby najóźniej o 15 ;) mi to nie przeszkadza o 17 t dla mnie jednak za późno :) bo takie zamieszanie bedzie ja mam kawełek od kościola do domu weselnego oby kazdy tam trafil ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:37 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
proponuję mapkę małą wydrukować z podpowiedzią jak dojechać i dawać gościom przy zapraszaniu (lub wysłać z zaproszeniem, jeśli nie możemy osobiście :)

lub druga opcja - wybrać kilka osób znających trasę i poprosić o zaopiekowanie się i poprowadzenie gości mniej zorientowanych :) mieliśmy do przejechania prawie 40 km od Kościoła na salę na ślubie przyjaciółki i wszyscy dotarli - część pojechała wcześniej a reszta za Młodymi :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 06 gru 2010, 16:54 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
ja jeszcze nie wiem ;) moja mama radzi zeby najóźniej o 15 ;) mi to nie przeszkadza o 17 t dla mnie jednak za późno :) bo takie zamieszanie bedzie ja mam kawełek od kościola do domu weselnego oby kazdy tam trafil ;)


Dlaczego uważasz, że 17 to za późno??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
W moim przkeonaniu latem godzina 17-18 jest optymalna. Zimą 16-17. Myślę, ze lepiej się bawi jak już jest ciemno za oknem-lepiej się tańczy ;-) ale oczywiście to kwestia gustu.
Im później tym więcej czasu ma się na przygotowania i na sen ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 07 gru 2010, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Kiedyś byłam an weselu, które zaczeło się wcześnie... no i szybko się skonczyło... ;/
kazdy szybko był zmęczony, było gorąco... a przed weselem wszyscy narzekali, że 'co tak wcześnie'?!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 07 gru 2010, 14:52 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Złośnica napisał(a):
Kiedyś byłam an weselu, które zaczeło się wcześnie... no i szybko się skonczyło... ;/
kazdy szybko był zmęczony, było gorąco... a przed weselem wszyscy narzekali, że 'co tak wcześnie'?!


ja osobiście nie lubię ślubów, które zaczynają się przed 15, po pierwsze człowiek ma za mało czasu by się przygotować i po 22 jest już zmęczony


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 07 gru 2010, 22:24 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
A pamiętacie może jaki był boom na branie ślubu bodajże chyba 7 lipca 2007 roku czy jakoś tak? W Gdańsku to od 10 śluby były - to o której musiała Młoda wstać, żeby się odpowiednio przygotować? ;P i wówczas jakoś im to przy wyborze godz. nie przeszkadzało - ważna była ta magiczna data. A ciekawe ile par z tamtego dnia otrzymało już kwitek rozwodowy? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 08 gru 2010, 08:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
magda0307 napisał(a):
A pamiętacie może jaki był boom na branie ślubu bodajże chyba 7 lipca 2007 roku czy jakoś tak? W Gdańsku to od 10 śluby były - to o której musiała Młoda wstać, żeby się odpowiednio przygotować? ;P i wówczas jakoś im to przy wyborze godz. nie przeszkadzało - ważna była ta magiczna data. A ciekawe ile par z tamtego dnia otrzymało już kwitek rozwodowy? ;)


Było wielkie boom ale za jakiś czas odmawiali bo niby trzy "siódemki" to szatan i w lipcu nie było literki R :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Ślub o której godzinie?
PostNapisane: 08 gru 2010, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
No nie wiem czy tak odmawiali, u mnie na pewno nie, bo co godzinę ślub był w kilku kościołach i marsza grali


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group