suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:33


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 08 paź 2014, 10:11 
Offline

Dołączył(a): 28 wrz 2014, 22:23
Posty: 29
No bez przesady, chyba jedna druhna wystarczy :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 19 paź 2014, 14:59 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2014, 15:39
Posty: 15
mega napisał(a):
No bez przesady, chyba jedna druhna wystarczy :D

Widzę że amerykańska moda na orszak druhen dochodzi do Polski :D trochę to śmieszne, bo w końcu to nie nasza tradycja..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 19 paź 2014, 19:17 
Offline

Dołączył(a): 10 paź 2014, 21:17
Posty: 14
tradycję się zmieniają:) Nie kojarzę Kobiety która ofuknęła faceta że najpierw nie poprosił Tatusia i Mamusi o rękę, a informacją o zawartej "transakcji" została dostarczona Pannie podczas śniadania:D

(no kto odda swoje cudowne oświadczyny z zaskoczenia? no kto?:D- Ja nigdy przenigdy:P )

Nie jestem też w stanie wyobrazić sobie targowania się ile moja ręka ma kosztować:P Chociaż mój dla żartu wykupił mnie wielbłądami:)
A co z prawdziwymi oczepinami? Ścinaniem włosów i nakładaniem czepca małżeńskiego?

Niestety(lub stety) czasy się zmieniają, my się zmieniamy i zmieniamy też tradycję:)

Ja waham się nad posiadaniem orszaku druhien, ponieważ mam siostry i chce by wszystkie tego dnia były blisko mnie, a czy uda mi się je na to namówić- zobaczymy:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 11 lut 2015, 10:52 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2014, 15:41
Posty: 18
Ja w marcu będę druhną na ślubie przyjaciółki i jestem jedną jedyną druhną :) Z tej okazji możecie mi pomóc wybrać jakiś bukiecik? Znalazłam fajną kwiaciarnię internetową, gdzie można zamówić kompozycję na wybrany dzień. Na tej stronie http://www.twojekwiaty.pl/do/cat/kwiaty ... ty-na-slub znajdziecie kilka przykładowych bukietów i jakbym mogła to proszę o poradę. Pierwszy raz jestem druhną i nie wiem jaką kompozycję wybrać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 11 lut 2015, 16:26 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Nie wyobrażam sobie mieć więcej druhen niż jedną. Wydaje mi się to zbędne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group