suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 20 kwi 2024, 00:47


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:41 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
Mam siostrę i 2 najlepsze koleżanki. Chciałabym aby były moje druhny tylko nie wiem czy to ni za duży problem. To chyba wymaga dużo pracy.. strój, kolor oraz partnerzy.. co sadzicie na ten temat?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 04 gru 2010, 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
U mnie jest tak, że za Młodymi w kościele stoi dosłownie cały rząd druhenek... Czasami jest ok 20 par... Osobiście nie chciałabym ich tyle mieć- zwłaszcza jeśli kościół jest mały i sprawia to trudności w poruszaniu się... Nie podoba mi się to również, że druhny nie mają choćby nawet jednego koloru sukienek, o kroju już nie wspomnę... Bo skoro już są te druhny, to powinny wyglądać podobnie- w końcu są druhnami! U siebie na ślubie chciałabym 2, 3 druhny.
U mojej koleżanki jest tak, że jest cała gromadka druhenek oczywiście, ale które mają identyczne sukienki i bardzo mi się to podoba. Bardzo fajnie to wygląda na zdj. np, kiedy Panna Młoda stoi pośrodku z Panem Młodym, a dookoła są dziewczyny w jednolitych, takich samych sukienkach z partnerami, którzy zazwyczaj i tak podobnie wyglądają ;) Oczywiście później można się przebrać już w swoją kreację :)
Wiem, że takie sukienki można wypożyczyć w jakichś salonach, ale niestety co do ceny się nie orientuję.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 05 gru 2010, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Mi tam wystarczy jedna druhna i tyle ;) Wiecej nie przewiduje,to nie Ameryka :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 05 gru 2010, 13:38 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ja wiem ze to nie Ameryka ale ja nie wiem kogo mam wybrać a chciałąbym 3 dziewczyny :) to przeciez nie przesada tylko strój to pewnie duży problem bo nie chce im niczego nie nażucać musze sie zastanowić ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 05 gru 2010, 15:32 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Moja koleżanka uparła się ze koniecznie chce mieć druhny i drużbów. Na początku myślałam że to trochę dziwne ze tylko na filmach w Ameryce tak robią ale czym więcej czytam na temat ślubów tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jest to coraz bardziej popularne i u nas.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 05 gru 2010, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
moja koleżnka też miała wesele było bardzo szałowe...srzelanie z armat..gołąbki białe..fajerwerki.. 7 druhien... a małżeństwo trawało 3 miesiące a byli ze soba 5 lat.. po co takie wesele na pokaz bo niby pieniędzy nie brakowało tylko zapomnieli o miłośc.. :|


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:15 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Hmm a ja tam wole otoczyc sie facetami:D Zero druhen i dwoch swiadkow plci meskiej:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 06 gru 2010, 09:41 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
To jest fany pomysł ale kosztowny. Ja wybieram tradycyjnie świadkową i świadka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 06 gru 2010, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja też wolę tradycyjnie świadkowa i świadek ale tacy na których będę mogła liczyć w każdej sytuacji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
u mnie jest taki problem ze moja siostra szkonczyla dopiero 18 lat a moje 2 przyjaciółki sa juz maja po 22 lata i widac bedzie różnce wiekowa czy to nie robi problemu ;/ nigdy nie bylam na takim gdzie bylo kilka druhienek ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group