suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 05:54


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 07 gru 2010, 14:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja chyba w ogole druhien bym nie 'kombinowała' ... to taka zapożyczona tradycja...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 09 gru 2010, 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
u mnie jest taki problem ze moja siostra szkonczyla dopiero 18 lat a moje 2 przyjaciółki sa juz maja po 22 lata i widac bedzie różnce wiekowa czy to nie robi problemu ;/ nigdy nie bylam na takim gdzie bylo kilka druhienek ;)



jak się patrzę na naszą "młodzież" hihihihi to wiesz nie wiedzę dużej różnicy między dziewczynami w wieku 18 a 22 lata. żadne jeszcze zmarszczek nie mają, a jak się pomalują (a napewno to zrobią jesli będą druhnami) to wszystkie trochę spoważnieją ;)
a tak właściwie to nawet jakby było widać różnicę to ja nie widzę przeciwskazań, przecież nikt nie mówił ze mają być w tym samym wieku, bardziej chyba chodzi o taki sam strój, podobnie upięte włosy itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 11 gru 2010, 19:02 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Pewnie że nikt im nie będzie sprawdzał dowodów :) Sama wyglądam bardzo młodo wiec w białej sukni będę śmiesznie wygląda a jak zajdę w ciążę to wszystkie starsze panie będą mnie wytyka palcami że nieletnia matka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
o to zazdroszczę, bo mi zawsze ludzie dają więcej lat niż mam....
mozę dlatego, że po prostu pracuję w starszym gronie? a moze po prostu tak wyglądam....
a wracając do druhen, to uwazam, że jeśli tylko panna młoda chce je mieć to czemu nie?? nawet jeśli to zapozyczona tradycja...wejscie do koscioła z ojcem to tez przeciez nie nasz obrzęd..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:52 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
KSN napisał(a):
ewcia1988@interia.eu napisał(a):
u mnie jest taki problem ze moja siostra szkonczyla dopiero 18 lat a moje 2 przyjaciółki sa juz maja po 22 lata i widac bedzie różnce wiekowa czy to nie robi problemu ;/ nigdy nie bylam na takim gdzie bylo kilka druhienek ;)



jak się patrzę na naszą "młodzież" hihihihi to wiesz nie wiedzę dużej różnicy między dziewczynami w wieku 18 a 22 lata. żadne jeszcze zmarszczek nie mają, a jak się pomalują (a napewno to zrobią jesli będą druhnami) to wszystkie trochę spoważnieją ;)
a tak właściwie to nawet jakby było widać różnicę to ja nie widzę przeciwskazań, przecież nikt nie mówił ze mają być w tym samym wieku, bardziej chyba chodzi o taki sam strój, podobnie upięte włosy itp.



dokładnie :) wiekowo nie tylko głupio może wyglądać jak jedna będzie na siwo, druga na fioletowo a trzecia na czerwono ubrana ;) jak podobnie ubrane itp (jak w zacytowanej wiadomości :) to ok :)
Osobiście będziemy mieli tylko jedną parę, ale ogólnie pomysł kilku druhen mi się podoba, tylko trzeba mieć fundusze na ich sukienki też no i świadkowie też powinni mieć w miarę podobne garnitury jeśli mają też stać przy ołtarzu z druhnami :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 14 gru 2010, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no ja kiedyś byłam na ślubie gdzie były dwie druchny i dwóch drużbantów (?) i byli ubrani "od sasa do lasa", wyglądało to trochę śmiesznie i mało knsekwencji w tym było
także pomysł fajny, ale trzeba go umiejętnie w zycie wprowadzać:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 14 gru 2010, 16:11 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
To musiało na prawdę śmiesznie wyglądać ;) pomysł fajny tylko wykonanie już niekoniecznie takie musi być jeśli będzie wyglądało tak jak to opisałaś KSN :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 18 gru 2010, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
W ogóle mam wrażenie że druhny są teraz coraz bardziej popularne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 23 gru 2010, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja myslę, że na druchny decydują się dziewczyny, które chcą czuć się takie ważne w tym dniu :), a z drugiej strony te dziewczyny, które mają kilka koleżanek i nie wiedzą na którą się zdecydować w kwestii świadkowania :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Druhna czy druhny?
PostNapisane: 25 gru 2010, 09:47 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Moja świadkowa ma właśnie dużo kuzynek z którymi się blisko trzyma i jeszcze koleżanki i dlatego postanowiła że będzie mieć druhny żeby wszystkich pogodzić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group