suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 03:08


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 03 gru 2010, 23:48 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
:D
Mysle ze ten temat sie przyda :)
Zastanawia mnie czy w innych miastach tez jest minimum rok,dwa wczesniej zaklepywanie terminu? :o
My z miskiem planujemy slub ale sami juz nie wiemy kiedy co "zaklepywac" :roll:
Kosciol podobno rok wczesniej w czestochowie,na sale czeka sie sporo dluzej chyba ze ktos odmowi :(
A juz trafic w wymarzona date zarowno z sala a kosciolem to chyba sukces 8-)

A u Was jak Bylo?Podzielcie sie swoimi dowiadczeniami :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:25 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
wszystko zależy od tego jaki miesiąc Wam sie marzy. Ja wymysliłam sobie czerwiec 2011 no i niestety załatwiajac wszystko w maju tego roku okazało sie że wszystko trzeba przelożyć na siepień bo nie każdą rzecz udalo nam sie zgrac w czasie..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 04 gru 2010, 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Myślę, że wszędzie jest podobnie... Moja koleżanka kilka lat temu wychodziła za mąż- Ślub i wesele w Kielcach, prawie dwa lata przed musieli zamawiać. Bardzo podobnie jest w okolicach Krk, skąd ja pochodzę- wszystko zależy jaki m-c nam się marzy właśnie. Zima nie jest tak popularna, jak lato- wiadome, choć np Święta Bożego Narodzenia już tak. O samym Krk nie wspomnę, mój db. kolega miał duży problem z rezerwacją. Kościół jeszcze jako tako udałby się zarezerwować, ale o sali w db. lokalizacji nawet mowy nie ma, co najmniej 1, 2,5 roku prze, a i wtedy się ma dużo szczęścia... Jemu akurat się udało, bo ktoś zrezygnował i miejsce się zwolniło, ale tak ponoć masakrycznie z tym jest... Może nie wszędzie tak jest w Krakowie, ale przynajmniej w kilku miejscach, tych bardziej popularnych na pewno.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:38 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja byłam rok wcześniej, ale tak naprawdę zależy to od miesiąca wiem, że na sierpień jest najwięcej ślubów i terminy są zawalone, wtedy trzeba nawet 1,5-2 lata wcześniej. My mieliśmy czerwiec wiec mieliśmy pełno terminów i godzin wolnych


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 05 gru 2010, 15:16 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My planujemy ślub dopiero na wrzesień 2012. Myślałam, że tylko mnie wszyscy straszą że już powinnam się zainteresować tematem ale okazało się że w wielu miejscach już są porezerwowane daty. W domu weselnym który my wybraliśmy w czerwcu i sierpniu były już po 3 soboty zajęte a my byliśmy 2 parą która rezerwowała wrzesień. Jak dla mnie to głupota bo przez 2 lata to jeszcze się może wszystko wydarzyć, ale faktem jest ze jak chce mieć wszytko po swojemu a nie to co zostanie to muszę już się za najważniejsze rzeczy zabrać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 05 gru 2010, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Ja sobie wymarzylam 31 sierpien-date naszego poznania sie ale kurde :roll: najblizsza taka data to...2013 rok 8-)
Myslalam jeszcze nad pazdziernikiem ale czy wtedy nie bedzie za zimno :|


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 06 gru 2010, 11:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
no troszkę daleko do 2013,czy tyle wytrzymasz :)? a może jeszcze inna data wam z czymś się kojarzy?A ten październik nie jest taki zły ani za ciepło ani za zimno przynajmniej opału nie bezie na sali


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 06 gru 2010, 12:27 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Nam sie prawie idealnie udało z datą 8.09.2012 to będzie dzień po naszej 10 rocznicy :) Jestem strasznie szczęśliwa :) :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:19 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
niestety teraz trzeba wszystko wcześniej załatwiać, ale to właśnie dlatego, że ludzie sami tak sobie nawzajem robią ;) wcześniej wystarczyło parę miesięcy przed wymarzoną datą iść a teraz taki boooom na te terminy ;)

my poszliśmy na "spontana" że tak powiem na salę, tam nas troszkę pokierowali i podpowiedzieli co dalej i w jakiej kolejności, zapisali nas sobie "ołówkiem" a my znaleźliśmy zespół i kamerzystę z fotografem i w niecały miesiąc wszystko było ustalone :) czerwiec 2012 :) zdążymy odłożyć, zaprosić wszystkich, no i nie musimy teraz martwić żeby gdzieś jechać załatwiać w taką pogodę jak teraz :) najważniejsze gotowe, resztę można już spokojnie powolutku załatwiać - zaproszenia itp, no i zawsze przyjemniej wiosną czy latem sukienkę przymierzać ;)

a październik całkiem fajny miesiąc, w tym roku były wyjątkowo ładne soboty o ile dobrze pamiętam ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Terminy...Czyli ile wczesniej myslimy o slubie
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:44 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ja sie zastanawiam od czego zaczac isc do ksiedza czy dom weselny...orkiestra jej nie wiem co najpierw trzeba zrobic :shock: :shock:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group