suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 18:53


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 24 lis 2012, 12:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2012, 11:56
Posty: 10
Witam

Co myślicie o konsultantach ślubnych. Warto się w to bawić. Ile biorą za organizację wesela i czy warto ich zatrudniać ??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 27 lis 2012, 14:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2012, 12:50
Posty: 29
Konsultant ślubny jest jak dekorator - jeśli ma zmysł i gust to na pewno odmieni twoje życie - jeden wnętrze a drugi ślub.

Tylko to wszystko kosztuje. Sam konsultant może i nie, ale twoje zachcianki mają konkretną cenę.
Np. marzy ci się, aby dookoła były różne. Konsultant to ci załatwi i obstawi co trzeba ale pociągnie po kieszeni. I tak jest ze wszystkim.

Z agencji czy konsultantów korzystają ci co ich stać na to, aby zorganizować jedyne w swoim rodzaju wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 27 lis 2012, 17:59 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Chyba już gdzieś widziałem to pytanie... Tam zresztą odpowiedziałem :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:23 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2012, 11:42
Posty: 31
W tym wypadku jest podobnie jak z agencjami ślubnymi,czyli jeżeli sami nie mamy czasu na przygotowania i pilnowanie dekoracji: wówczas warto pomyśleć o konsultancie ślubnym.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 19 sty 2013, 11:39 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2013, 11:29
Posty: 10
Jak Cię stać to spoko:) dla mnie to trochę wywalanie pieniędzy w błoto:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 15 lut 2013, 14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 11:13
Posty: 65
hej. Ja byłam na weselu można powiedziec organizowanym przez takiego konsultanta ślubnego. Jak dla mnie to zbędny wydatek ale również idealne rozwiązanie dla ludzi zapracowanych, nie mających czasu na te wszystkie załatwienia no i dla tych którzy moga sobie na to pozwolic . Owszem ona wyprowadzała nas z kościoła i prowadziła do autokaru , ona też sadzała gości na sali. Z tego co mówili Państwo młodzi to ona załatwiała wiele spraw za nich. Trzeba wiedziec, że taki konsultant nie będzie się liczył z naszymi pieniędzmi tak jakbyśmy to sami zrobili, ponieważ wspólpracuje z wieloma firmami i w końcu na tym zarabia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 25 lut 2013, 10:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2012, 11:56
Posty: 10
Dokładnie gwiazdy na 100% korzystają z takich konsultantów ślubnych ale też bogaci ludzie. Jeżeli ktoś jest zapracowany i zarabia dużo kasy to zamiast tracić czas na chodzenie po salach weselnych i orkiestrach to płaci i w tym czasie zarobi 2x tyle co wyda na konsultanta ale przy 'normalnych ludziach' takich jak 99% polaków to chyba zbędny wydatek. Lepiej samemu zorganizować wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 10 cze 2013, 00:00 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2013, 08:20
Posty: 8
Nie ma na niego czasu haha zapomniałam całkiem, że miałam siostrze pomóc w rzeczach związanych ze ślubem;/ znacie może jakieś stronki, gdzie można znaleźć wiele rzeczy w jednym miejscu? Jak zwykle zamiast spać zrywam się z łóżka i szukam. Do ślubu już nie dużo zostało, a ja nawaliłam, nie mogę jej tego powiedzieć.. pomóżcie!!! Znalazłam taką stronkę http://www.slubnezakupy.pl/ ale nie wiem czy ktoś może już zamawiał coś? Szukam solidnej firmy. Ja do swojego ślubu wiele robiłam własnoręcznie, ale tutaj nie ma na to czasu. Liczę na Was!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 14 cze 2013, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2013, 14:53
Posty: 7
Lokalizacja: Lublin
zatrudnienie konsultanta ślubnego to wcale nie taki wydatek jak się większości wydaje. eksperci w dziedzinie mają często wypracowane zniżki u usługodawców a jeśli nie to mają możliwości negocjacyjne podpierając się dalszą współpracą. kwota którą zaoszczędzimy często wystarcza na pokrycie gaży konsultanta. a zaoszczędzony czas i zminimalizowanie stresu to dodatkowe bonusy. Rynek ślubny jest tak bogaty w oferty że aby to wszystko prześwietlić potrzeba niezliczonych godzin. Konsultanci wybierają usługi i produkty pasujące do naszych preferencji, które poznaje na pierwszej rozmowie. Daje nam wybór np. trzech sal weselnych a nie stu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 17 cze 2013, 08:59 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2013, 11:08
Posty: 48
Dokładnie o tym pomyślałam, podejrzewam, że konsultant jest w stanie wynegocjować o wiele większe zniżki niż jednorazowy klient.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group